Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ellentéte vagyok... fórum

Ellentéte vagyok... (beszélgetős fórum)


2008. júl. 24. 07:15

Én soha nem hittem, hogy van ilyen horoszkóposdi.. :) És nem is olvastam. Én rák vagyok, ő halak... Én lázadok, Ő punnyad. Én beszélek, Ő hallgat. Én nem gondolom át, Ő 40x is átgondolja....



Ilyemi a lényeg? És ez horoszkóptól függ?

2008. júl. 24. 07:11
Szerintem taszíthatják is egymást. NEM VAGYOK PESSZIMISTA. A Másság elfogadása is sokat segíthet..Ki mennyire toleráns, türelmes megértQ stb. .
2007. jún. 20. 10:49
Na, ugye hogy ugye...
9. csacsa (válaszként erre: 4. - Akkor van)
2007. jún. 19. 08:29
En is nyilas vagyok a parom meg bika!! Nagyon jol megvagyunk mar 15 eve!
8. Linn
2007. jún. 19. 08:06

Sziasztok!

Szerintem ez a horoszkópos ellentét dolog akkor lehet igaz, ha mindketten tökéletesen megfeleltek a saját csillagjegyeteknek. Nem ástam magam túl mélyen a témába, de azt tudom magamról, hogy igazi halak vagyok, és (még mielőtt tudnám a horoszkópjukat), egyből a víz jegyű pasikhoz vonzódom.

Persze lehetnek kivételek, amik mint tudjuk szabályerősítőek. :))

2007. jún. 19. 06:57
Mi is ellentétek vagyunk a párommal, de 11 éve együtt. Szerintem nemcsak a horoszkóptól függ egy kapcsolat kimenetele. Ha tudjátok egymást tolerálni, akkor nagy baj nem lehet. Nálunk ő a földjegyű, én a víz. Ha ő akar olyat csinálni, akkor én nézek rá furcsán, ha én akarok olyat, amibe ő nem tudja magát beleélni, akkor ő néz rám furcsán, de, ha nem korlátozzuk rgymást, akkor mindenkinek jó. Ez biztos mástól is függ, nem?
2007. jún. 18. 23:18

Szerintem viszont nagyon nehéz az ellentéteket kompenzálni,vagy szinte lehetetlen,ez állandó vitába veszekedésbe torkoll...

Fölösleges kínlódás az egész, az ember csak sajátmagát örli fel az ilyen kapcsolatokban...,salyát tapasztalatból beszélek,az ember előbb vagy utóbb beletörödik az ilyen kapcsolatba...

2007. jún. 18. 23:11
Az ellentétek vonzzák egymást!
2007. jún. 18. 23:11
Én nyilas vagyok kos aszcendensel, ő bika oroszlán aszcendensel. Vagyis tökéletes ellentét, mégis 9 éve eggyütt jóban rosszban. Én kigondolom, ő kimondja...És ti,
2007. jún. 18. 23:10
Minek vagy ellentéte??
2007. jún. 18. 23:09

ja:)

de vonzó az ellentét,,, amíg nem zavaró-!!!

2007. jún. 18. 23:08
Ellentéte vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook