Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elutazunk hétvégére, azalatt visszajöhet néhány kg? fórum

Elutazunk hétvégére, azalatt visszajöhet néhány kg? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 5. 11:12
Ha nem vagy otthon, bármi megtörténhet. Zárd be jól a lakást!
2011. nov. 14. 18:06

z ttól függ hová?

ha pl.L.orsz a volt konctábort zikek...biztos elmegy az etvágy de ha!görgöt v a spagettizabálókhoz...setleg a csigaevőkhöz? ott +jön

6. aeb0378846 (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2011. márc. 26. 10:01
Már nem ciki jobb helyken a maradékot becsomagoltani.Kutyának:) na ja...De tényleg pesten járomban nagoyn elegáns helyen is rezzenéstelen arcal csomagolták el, külön kis préslet dobozba.Amúgy miért kéne hizni, zona adagot vagy gyerek adagot kérsz és minedn ok.
2010. jún. 4. 16:46

én úgy vagyok vele, hogy inkább a szemétben látom az ételt, mint a seggemen rezgő háj formájában :D


amúgy nem muszáj ám azért megenni az egész tányérral, mert "kifizetted"...

ha mindennek csak a felét eszed meg, nem lesz semmi baj.

2010. jún. 4. 16:27
Hát épp ma este már carbonare lesz a vacsi.kapunk reggelit,eédet és vacsorát is,szóval kénytelen leszek azt megenni,és nem fogok zabálni,de ha már kifizettem a pénzt,akkor nem akarom kidobni az ablakon...Értesz?:)
2010. jún. 4. 16:22

én is voltam már nyaralni diéta alatt, zöldséget, gyümölcsöt mindenhol kapni, van sok finom dinnye, legalább nem is költ olyan sokat az ember... miért kéne egyből nekiesni a bolognainak elutazunk címszóval?:s


egy hétvége alatt szerintem max 2 kilót lehet hízni. esetleg hármat, ha előtte nagy koplalás volt.

2010. jún. 4. 16:18
én most diétázom,WW mdszerrel.Már ma is eléggé hülyén ettem,de most hogy elutazunk,biztos nem fogom a pontokat számolgatni,és futni sem lesz majd időm.vasárnap este érünk vissza.Szerintetek visszaugorhat néhány kg?vagy ez lehetetlen?
2010. jún. 4. 16:17
Elutazunk hétvégére, és...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook