Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptop, notebook, netbook és minden ilyesmi. Pontosan mi a különbség, milyet vegyek? fórum

Laptop, notebook, netbook és minden ilyesmi. Pontosan mi a különbség, milyet vegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 10. 12:14
nos, én se értek különösebben hozzájuk, de én ezt néztem ki magamnak: [link]
2010. jún. 8. 11:58

Szia Butternut!


fotókat szeretnék feltölteni, amiket utána CD-re írok, wordben dolgozni és netezni.


a neten videót néha néha megnézni, de nem letölteni, csak egy-egy kis filmet lejátszani.

2010. jún. 4. 16:59
szia babáca, nekem van netbookom, notebookom és asztali gépem is (desktop). mindegyikkel mást csinálok, pl a netbookon nem bírnék használni egy photoshopot, mert megenné a gép erőforrásait, már ha egyáltalán elindulna. milyen programokat szeretnél használni, miket csinálsz a géppel? nézel filmet a gépen? szerkesztesz képeket? vagy csal netezel meg levelezel, és néha kinyitsz egy wordöt?
2010. jún. 4. 16:07
köszönöm!
2. J.B. (válaszként erre: 1. - Babáca)
2010. jún. 4. 15:16

- netbook: A legkisebb méretű, elsősorban netezésre alkalmas notebook

- notebook: Nagyobb teljesítmény, de még kényelmesen hordozható laptop (tképpen u.az, mint a laptop)

- nettop: Olyan desktop, ami elsősorban netezésre alkalmas

- desktop: Asztali gépek.

Részletesebben a wikipedián, vagy a google segítségével találhatsz leírásokat.

2010. jún. 4. 14:19
Laptop, notebook, netbook és minden ilyesmi. pontosan mi a különbség, milyet vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook