Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fusobacterium terhesség alatt! Járt már így valaki? fórum

Fusobacterium terhesség alatt! Járt már így valaki? (beszélgetős fórum)


21. a9986bef96 (válaszként erre: 20. - Málnabogyó)
2010. júl. 19. 15:43

Helyes!!! :D


"Bár más gép, és más doki." :)))

2010. júl. 19. 10:45

Úgy tűnik minden rendben van velünk. Voltunk dokinál. A magzatvíz elég, és a méretei is stimmelnek. Legalábbis ezen gép és doki szerint. De a lényeg, hogy arányosak. 1300 g-ra becsülte a súlyát, ami aránylag megfelelő a korához képest. Bár attól függ melyik hétről-hétre lapon informálódik az ember:)

Most tényleg megnyugodhattam. Kíváncsi leszek, hogy a 32 hetes UH mit mutat majd. Bár más gép, és más doki. A lényeg, hogy mostmár nem parázok. Hanem tényleg élvezem az áldott állapotom:)

19. a9986bef96 (válaszként erre: 18. - Málnabogyó)
2010. júl. 15. 10:54
:)
18. málnabogyó (válaszként erre: 17. - A9986bef96)
2010. júl. 15. 10:51
Oksa! Pozitívan állok a dolgokhoz, és kiélvezem a pocakos létet:)
17. a9986bef96 (válaszként erre: 16. - Málnabogyó)
2010. júl. 13. 14:39

Nem tudom...Születnek annyira apró kis babák ám...2,5 kiló,meg 4x centi.Ha minden egyéb rendben és ilyen jó erőben van,ne legyenek lidércnyomásaid.Jó az,hogy hamarosan újra kuksi van.

Persze,az lehet elmérés is!:D Na,fel a fejjel,semmi nyugtalanság,jót várunk!!!

2010. júl. 13. 11:21

Voltam UH-on. Nem nagyon nyugtatott meg. Sajnos valamiért másfél héttel le van maradva. Most még a comcsontja is kisebb volt mint a kéthéttel ezelőtti UH-on. Bár azt hétlem, hogy összemenni képes a csont. Igaz, most más vizsgálta. Lehet, hogy a combcsontra ez a magyarázat, de az sajnos biztos, hogy lassabban növekszik, és így a súlya is csak 1 kg max. 32. héten újra megkuksizzukk Őt. Addig meg igyekszem kiverni az összes rémisztő gondolatot a fejemből, hiszen a stressz hatására lassaban fejlődhet. És hát abból mostanában igencsak kijutott. Törekszem a harmóniára, és élvezem a jó erős rugásait, mert hát szerencsére mozgékonynak elég mozgékony. Addig meg nagy baj nem lehet, legalábbis olyan ami megoldható. Szerintem tényleg csak a sok stressztől növöget lassabban. Az áramlásokat is megnézte, és azok alapján minden ok, tehát a táplálék eljut hozzá. Mindenesetre egy kicsivel több vitamint kezdek el szedni. A femibion mellé még fél gravidát naponta, majd később csak kétnaponta. Ennek biztosan elégnek kell lennie. A többi meg csak azon múlik, hogy mennyire tudok kikapcsolni.

Csak pozitívan! (Unicum nélkül:)) Max egy kis sör, persze csakis alkoholmentes, föleg a gyógyszerek miatt.

Amúgy annak ellenére, hogy a tegnapi napom nagyon hosszúra sikeredett, mármint alig voltam itthon, sokat kocsikáztunk, persze orvosok miatt meg hasonló kötelezettségek végett, tehát ezek ellenére a méhem nem is keményedett sokat. Ez is nagy lépés, és biztosan segíti majd a Kislányomat a fejlődésben, ha nem préseli állandóan össze a méhem minden apróság miatt. :)

15. a9986bef96 (válaszként erre: 14. - Málnabogyó)
2010. júl. 10. 18:14
Ja!Ez már igaz!:DDD
2010. júl. 10. 10:52
Végül is az egész várandóság a várakozásról szól:)
2010. júl. 10. 10:51
:)
12. a9986bef96 (válaszként erre: 11. - Málnabogyó)
2010. júl. 8. 08:58

Óóó...még ilyet!Csóró magyar eü...:( Ez azért olyan rossz.

Ne aggódj,szerintem kitűnően érzi magát!Nem lesz baj,majd meglátod.Szószerint...:)csak lenne jó az a gép már!

Na,most várhatunk még jövőhétig.Ilyet!

2010. júl. 8. 08:30
Voltam tegnap a kórházban, de éppen rossz volt az UH kézülék, és jövőhétre hívtak vissza:( Méhszájam és a méhnyakam állapota változatlan:) Így legalább az állandó keményedések miatt nem kell annyit aggódnom, mert hát ha eddig így állta a sarat, akkor már az a kilenc hét meg se kottyanhat neki:) Remélem. Na jó, tudom, hogy ez nem így működik, de azért reménykedek benne, hisz tényleg betartom az utasításokat. Csak hát most az UH eredmény lesz még fontos. Hogy vajon Ő is jól érzi ott benn magát?
2010. júl. 6. 12:56
OKsa :)
2010. júl. 5. 22:19

Na,ez csuda jó hír,ha ilyen klassz teamed van.Feltétlen írd majd meg a szerdát,nagyon érdekel.

Szerintem megmondanák,ha nagy a baj,vagy valamire különösebben oda kéne figyelned,hidd el.

Szóval írd meg feltétlen!:)

2010. júl. 5. 13:34

:)

Köszi!

Még majd próbálom faggatni Őket, de nem könnyű, mert mindig csak megnyugtatni akarnak, pedig nekem csak az igazságra van szükségem. Még ha az nem is a leg fényesebb, de akkor legalább tisztában leszek a határaimmal. Mármint tudni fogom, hogy mit is tehetek annak érdekében hogy minnél nagyobb eséllyel ne legyen gond. Tudom, hogy sokszor úgy gondolják a dokik, hogy inkább nem is idegesítik fel a kismamát, és valakinél ezt jól is teszik, mert lehet, hogy azzal ártanak többet, de én már vagyok olyan erős és van annyi önuralmam, hogy bármit is mondjanak, annak csak a megoldásain törjem a fejem, nem az esetleges negatív következményen. Így viszont mindig azt hiszem, hogy titkolnak valamit, bár lehet, hogy ez már tényleg egy kicsit üldözési mánia. de ez van. Nekem a tényekkel jöjjenek, ne azzal, hogy csak ritka esetben okoz gondot, és ne is törődjek vele. Bár inkább a lelkiismeretességük miatt viselkednek így, nem hanyagságból. Most egyenlőre megelégszem azzal, hogy ha szerdán a méhszájam állapota nem mutat rövidülést, és az UH is megfelelő lesz. Akkor egyszerűen csak meg kell szokni, hogy igenis az én méhem kényes, de a méhszájam viszont álja a sarat, és bizzak benne. Annak tényleg nincs értelme, hogy befektessenek és szuriba kapjam meg ezeket a bogyókat, mert az csak teljesen tönkretenne. Tehát minden a szerdai naptól függ egyenlőre! Remélem jó hírekkel szolgálhatok, és akkor nem próbálom felgönygyölíteni egyenlőre ennek a fusobacinak a rejtélyét. Csak tényleg legyen minden rendben. Végülis ezekben a dokikban nagyon megbízok, annak ellenére, hogy már azt hittem, hogy orvosba sose fogok tudni többet.

2010. júl. 1. 14:23

Jujj,nehogy ezen aggódj!!!Vannak bizony ilyanok,én is személyesen ismertem,hogy 4hónapos terhesnek nézett ki és másnapra volt kiírva...Á,erre ne adj!Engem is idegesítettek a gondozáson mindig mindennel,ez némely helyen nagyon megy,ne törődj ezzel.Feleslegesen tömöd magad,hát nem híznod kell,hanem a gyereknek nőni!:)Az meg rendben van.


Mit jelent az,hogy ne törődj vele?Mikrobiológia eredményed van erről?Vagy miért mondták?Ne hagyd magad!Meg faggasd őket,mert engem is érdekel ám!:)

Vigyázz magadra!

2010. júl. 1. 13:55
Remélem nem ez a Fusobaci szövődménye, hanem csak keskeny csípőt, vagy valami más nem kórosat jelent.
2010. júl. 1. 13:54
hétfőre még visszafektettek, mert hétvégére eltáv után volt valami irdatlan szúró érzés méhszáj környékén, gyakran belenyilalt, de kedden kiengedtek. előtte 22-25-ig voltam benn, és akkor még ez a 28.-a. Remélem már csak szülni fekszek be, és azt se hamarabb mint 10 hét:) Elvileg a gyógyszerek kordában tartják a méhemet amíg kell, a baktériumról semmi újjat nem tudtam meg, a dokik szerint ne törődjek vele. Már csak az aggaszt, hogy a pocia UH-alapján le van maradva 2 héttel:( A többi érték pont akkora, vagy nagyobb, mint az elvárt. Szerintük keveset eszek, de ez butaság. Nem tudom mi az oka, már múltkor is jóval le volt maradva a pocakkörmérettel. Jövőhét végén, vagy az azutáni hét elején ismét UH. Majd akkorra talán behoz valamit, mert most dögivel eszek, persze csak egészségeset, bár szerintem eddig is ettem bőven eleget.
2010. jún. 25. 20:46
Ezek szerint,akkor nem kellett kórházba menned?
2010. jún. 25. 20:39

Szia! Kösz a kérdésed. Használt, de sajnos most sem felhőtlen minden, de azért megvagyunk.


Ha valaki tud valamit erről a fusobaktériumról, akkor kérlek írja meg, hogy mit. Előre is kösz.

2010. jún. 17. 21:04
Szia!Mi hír rólad?Használt az antibiotikum?:S
2010. jún. 4. 11:33
23 hetesen jött vissza a cervix válladék lelete, és hát ezt a baktériumot találták. Keresgéltem a neten, és nem sok jóval kecsektetnek a találataim. (magzatkárosító, koraszülés) Már 7 hete keményedik állandóan a méhem, ezért is nézték meg a kenetet. Járt már valaki hasonló helyzetben? Babánál nem lett semmi gond? Tényleg korszülést okoz? Augmentint írtak fel rá, és ha elfogyott és a panaszaim nem múlnak, akkor befektetnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook