Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudja valaki hogy és hol lehet önkormányzati lakást igényelni? fórum

Tudja valaki hogy és hol lehet önkormányzati lakást igényelni? (tudásbázis kérdés)


15. Szilvamama (válaszként erre: 13. - Zozo1983)
2010. aug. 31. 12:45
Én úgy tudom, hogy ha valakinek van a nevén ingatlan, nem adhat be igényt önk. lakásra.
14. CsillagTM (válaszként erre: 12. - F54d0e6a81)
2010. aug. 31. 09:26
és hol, hogy, kinek lehet ilyet igényelni?
2010. aug. 31. 01:33
Sziasztok! Valaki tud úgy igényelni tanácsi lakást Budapesten, ha van már egy másik lakása (abban lakik a férjével és a beteg autista 27 éves fiával) és a beteg autista fiának (27 éves) és van jelzálog teher a lakáson? 3 és fél millió a jelzálog.
12. f54d0e6a81 (válaszként erre: 11. - CsillagTM)
2010. júl. 27. 21:03

Egy közeli rokonom kapott így lakást,és gyönyörű,a lakás is és a környék is...

Nem örökbe kapják!

Először 1 évre és fizetni kell bérleti díjat havonta,amit a család fizetéséhez igazítanak,persze a rezsi számlákat is mindig, időre fel kell adni!

Remélem segítettem....

11. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Anyuci91)
2010. júl. 27. 20:54
de milyen lakást lehet így kapni? nem túl lepukkantat? és milyen feltételek vannak? és örökbe kapják?
2010. júl. 27. 18:08
Ahol én lakom ott az Önkormányzathoz tartozó Vagyonkezelő KFT is ir ki pályázatot és azoknak a feltételeknek meg kell felelni én úgy hallottam, ha öt személy lakja azt a lakást, akkor sokkal nagyobb az esély rá, de igy is ahogy mondják a többiek, de tényleg érdemes utána érdeklődni sok szerencsét kiván: Ágnes
9. f54d0e6a81 (válaszként erre: 1. - Hanzonoemi)
2010. júl. 27. 16:13

Helló!!

Úgy kell igényelni,hogy bemész az önkormányzathoz,kitöltesz egy lapot,azon feltünteted anyagi helyzeted stb..

Leírod miért kell a lakás,aztán benyújtod,oda ahonnan kikérted,kellenek majd okmányok,esetleg bérleti szereződés,ha van,munkáltatói igazolás,gyerek esetében a Máktól ki kell kérni a családi pótlékról,gyesről az igazolást és ezekkel kell visszamenni,de azon a LAPON úgy is rajta lesz mit kell vinned magaddal benyújtáskor,az szerint csináld!

De évekig is eltarthat mire kapsz lakást,de erre sincs garancia,mert ha van sűrgősebb eset azt mindig eléd veszik,mert pontozással megy legalább is nálunk,sok sikert!!!

Remélem segítettem,valamit!

8. lisa65 (válaszként erre: 3. - Hanzonoemi)
2010. jún. 4. 09:42
Hát ez sajnos nem megy gyorsan, ezenkivül a pályázaton lehet, hogy nem is tudnak neked lakást adni. Igy marad az albérlet, vagy anyaotthon, mindaddig amig nem lesz lehetőség ilyen lakásra. Az önkormányzathoz menj be- még a gyámhatósághoz sem árt- és ott segitenek!
2010. jún. 4. 09:40
szerintem bekel,menni, a hivatalba, vagy pájázni,kelrá,ágnes1219.
2010. jún. 4. 09:31
Nálunk hirdetik apróhirdető újságokban, meg az önkormányzaton van kifüggesztve, hogy hogyan kell rájuk pályázni.
2010. jún. 4. 09:26
köszönöm
2010. jún. 4. 09:23
Szia, illetékes önkormányzat jegyzőjéhez menjél be, mondd el a problémádat, ő elmondja a teendőket. Alap esetben a képviselőtestület szociális bizottságához kell a kérelmet benyújtani, és a testület dönt róla.
2010. jún. 4. 09:21
Sajnos egyedül álló anyuka lettem,és költöznöm kell.Nekem nincs családom,nem nagyon tudok hova menni.Tudja valaki,milyen lehetőségeim vannak?
2010. jún. 4. 09:20
ez engem is érdekelne...
2010. jún. 4. 09:19
Tudja valaki hogy és hol lehet önkormányzati lakást igényelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook