Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Burkolásban valaki jártas? fórum

Burkolásban valaki jártas? (beszélgetős fórum)


15. ac808a6b30 (válaszként erre: 14. - Pymary)
2010. jún. 4. 10:26
Ja bocs, elkerülte a figyelmemet, hogy márvány.
14. pymary
2010. jún. 4. 09:01
Burkoló ismerős mondta, h nem jön le, a márványlap megszívja magát. 1 biztos pénzt nem kap, és én nem fogok kísérletezni, meg 25 évig nézni sem fogom. fel lesz vésve.
2010. jún. 4. 08:58

Ő pontosan tudja, mivel jön le, a nővéremnek is pont ilyen gondja van, sajna már kifizették az ürgét, így volt egy kis vita, de most kénytelen a jóhíre miatt visszajönni.

Ő is mondta tesómnak, mit vegyen, de már nem emlékszem.

Én tuti vele csináltatnám meg, ő cseszte el.

12. lisa65
2010. jún. 4. 08:33
Én biztos, hogy vele csináltatnám meg! Ha nem lesz jó, akkor levonnám a kárt a fizetendő összegből!
2010. jún. 4. 08:28
Így már egy kicsit más a helyzet.Próbáld meg helyrehozatni vele,de ha nem tudja megcsinálni,eszembe jutott még valami.Ha fényes a felület,akkor jó rá a festékkaparó.Egy borotvapenge van benne,üvegről ezzel szokták lekaparni a festéket.Ez nem sérti meg a felületet.Húzni fogja a száját,de szerintem inkább húzza ő,mint Te jó néhány éven keresztül nézd a elcseszett munkát.
10. homokóra (válaszként erre: 7. - Pymary)
2010. jún. 4. 08:25
de mit is cseszett el? összekente fugával a taposót?
9. pymary (válaszként erre: 8. - Anyuci91)
2010. jún. 4. 08:21
Ilyet semmiképp nem akarok, csak javítsa ki amit elcseszett.
2010. jún. 4. 08:18

Ott kell mögötte állni és akkor kifizetni, ha rendesen elvégezte a munkáját, persze a tudatlan embert könnyű átverni, becsapni.

Sajnos a az a tapasztalat megtalálni nem nagyon lehet, ha reklamálni szeretne a kuncsaft.

Az iparkamaránál lehet reklamálni, ha egyáltalán maszek az illető kimennek és megnézik és intézkednek ez ügyben. Üdv.Ágnes

2010. jún. 4. 08:17
Köszi a válaszokat. Vidéken lakom, az egész faluban ő burkol mindenki meg van elégedve vele. a családban is már többször burkolt. én kértem 1-2 extrát, de úgy látszik képtelen rá. 1 biztos még nem fizettünk, de lehet, h nem is fogunk.
2010. jún. 4. 08:17
Nehogy nekiess spaklival,nagyon megsérted a felületét.És csiszolópapírral se!Én ugyanígy jártam az egyik teraszunkon.A vízkőoldó tényleg leszedte,de eltüntette róla azt a felső védőréteget is nem (nem tudom mi a hivatalos neve).Azóta sokkal nehezebb tisztán tartani.A nevesebb barkácsáruházakban kapsz eltávolítót,de lehet ott is van ahol vettétek a lapot.
2010. jún. 4. 08:12
Hogy érted, hogy spórolni akart?????
2010. jún. 4. 08:11

Csal spaklival jön le, és biztosan spórolni akart,

az én férjem különbül megcsinálta volna. Ilyen kóglerek sajnos egyre többen vannak és nem értenek hozzá, és összecsapják a munkát? Vidéken laksz, vagy pesten? Üdv.Ágnes

2010. jún. 4. 08:10
Vegyél fugaeltávolítót,azzal lejön.Ha egy régi lapról lenne szó,mondanám,hogy vízkőoldó,de az megmarja a csempe felületét is.Szerintem ne próbálkozz mással,ennyit még szánj rá:(
2. homokóra (válaszként erre: 1. - Pymary)
2010. jún. 4. 08:10
azt le kellett volna mosnia a burkolónak!!!!
2010. jún. 4. 08:07
Kérlek segítsetek. Hatalmas házfelújításban vagyunk. A burkoló a márványszínű(fehér) lapokat sötétbarna fugával összemaszálta. Lejön valamivel?? Már kb 1 hete fugázta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook