Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt életed legjobb beszólása? fórum

Mi volt életed legjobb beszólása? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 8. 10:43
Karácsony előtt beszélgettem a gyerekekkel a születésről. Az egyik megkérdezte, hogy "mi miért születtünk meg?" Nagyon halkan azt mormogtam a fogam között: "mert elszakadt a gumi"... Majdnem botrány lett belőle. Persze otthon elmondta egy-két gyerek...
44. katicka01 (válaszként erre: 43. - Reload)
2012. márc. 8. 10:41
:):)
43. reload
2012. márc. 4. 18:14

Egyik "agyas" rokonom épp terhes volt, beszélgettünk a mirosütőkről, hogy azt mondják terhesen nem lehet elé állni.

Erre Ő: De akkor hogy teszem bele a kaját?


Áh 8 éve történt de még most is sokat röhögünk rajta a férjemmel XDDDDD

2011. jan. 26. 14:36

Sziasztok!

Öcsém anyukája elég kövér (elváltak a szüleim) és egyszer öcsi kérdezte bátyámtól meg tőlem, hogy, hány kilós lehet egy tigris. Mondtuk neki, hogy kb. 300 kg. Erre öcsi: "Úh, akkor az már majdnem akkora mint anyu!"

Volt egy olyan, mikor nyáron legyeket csapkodtam és mérgelődtem, hogy k.rva legyek. Erre mamám mondta, hogy azért az mégse legyek. Ugyanilyen sztori, számvitel óra előtt osztálytársnőm mondta: ilyen számbavétel, olyan számbavétel, f.szt veszem a számba. :D

Van egy aranyosabb is. mikor kicsi voltam sokat mentünk kirándulni és valamiért a sáros terepeket elneveztem süppedős manócskának. Azóta is így hívja az egész család. :)

41. Basset
2010. okt. 26. 22:53

egyébként az én "kedvenc" beszólásom (égésem?) az volt, mikor...

na, mesélem

szóval rokkantnyugdíjas vagyok, nagyjából apuval egyszerre lettünk, csak ő normálos. akkoriban éjjel nappal a nyugdíjról beszéltünk, vizsgálatokra jártam, ez kattogott a fejemben. vizsgálatra kellett mennem, fiatal doki, 40-es, jófej, a titkárnőjével beszéltem volna meg, hogy mikor lesz benn a doki, épp húsvét volt...

ezt akartam kérdezni: doktor úr mikor megy szabadságra? - és ezt mondtam: doktor úr mikor megy nyugdíjba??? - a csaj fél percig néma volt... :) (aztán azt mondta: hát, elég fiatal még... :D )

40. Basset
2010. okt. 26. 22:50
Kislányom ül a bilin, épp „kidolgozza a tételt”, néha úgy erőlködik, hogy attól félek, ötévesen aranyere nő. Már nem merek ránézni se, nehogy még emiatt is siessen. Egyszer például ezt mondta: „Megyik, csak beszojult...”
39. Basset
2010. okt. 26. 22:50

nekem van sok... :)


ülünk nagy társaságban, egy másik kisgyerek barna kenyeret majszol... kislányomnak csorog a nyála, anyuka jófej, a felét neki adja. Kislányom beleharap, néz rám meglepetten: "Ez milyen csoki?" - upsz... :)

38. Akymo
2010. jún. 30. 10:30
A nagymamák vak volt. A bátyám nem szerette volna őt megbántani és egy reggel így szólt: "de kár, hogy a mama szemtelen " :-)
37. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 36. - Náíma)
2010. jún. 10. 08:59
éédesss!:)
2010. jún. 10. 01:15
Az én kisfiam,mikor még 2-3 éves lehetett,bekukucskált a fürdőszoba kulcsjukján,miközben az apukája fürdött!Egyszer csak odafutott hozzánk,és boldogan újságolta,hogy : jé anyucikám,az apunak olyan a kukaca mint az enyém,csak egy kicsit nagyobb és bajsza van!A fiam már 22 éves,de még mindig nevetünk rajta ha szóba kerül!
2010. jún. 10. 00:27

Sziasztok nekem is van 1.


A nagybátyám enyhén szólva sotét mint az éjszaka agyilag és mindig lehet szivatni.

Apumékkal kint dolgozott Olaszországabn és úgy volt, hogy Húsvétra jonnek haza.

Elotte egy héttel kb. mondja neki az apum (szivatásból, a tobbiek meg várták a végkifejletet, de már elore rohogtek)

-Te Pityu, tudtat, hogy iden a Húsvét hétfo keddre esik?

-Komolyan? Akkor fel kell hívnom az asszonyt. És akkor most egy nappal késobb megyunk haza?


És ezen agyalt egész héten, persze mindenkit korbehívott és mindenki csak rohogott egy jót.

34. t.Ili
2010. jún. 4. 22:46

A kishúgom 2-3 éves lehetett,mikor elvittem a strandra.Tanítgattam uszikálni,labdáztunk a vízbe.Mondtam,hogy ne menjen beljebb,mert ott mély a víz,és könnyen belefulladhat.Este ballagunk haza,és találkoztunk a bölcsistársaival.Odakiált nekik:

-Sziasztok! Mi meg strandon voltunk! És Én már egyedül is bele tudok fulladni a vízbe! bi bi!

Hozzám fordul:

-Ugye Ili?


Hát azt hittem megeszem...

33. t.Ili (válaszként erre: 16. - Hemos)
2010. jún. 4. 22:28
Ez k..a jó.
2010. jún. 4. 13:53

Keresztfiamert mentem az oviba. Atöltöztettem, mellettünk az ovonö beszelget egy anyukaval, akinek a kisfia össze-vissza ugralt es kiabalt.

Erre anyuka: -Kisfiam mondtam mar, hogy maradj nyugton, latod hogy beszelgetek!!!

Erre gyerek: -Jooovannna, apu is mondta mar neked, hogy ne pisilj a csapba, megis mindig belepisilsz!


Kisfiu kapott egy taslit, en meg az ovonö majdnem összedöltünk a röhögestöl. Anyuka lilasvörös fejjel tavozott. :)))))

31. o.andi
2010. jún. 4. 11:28
volt sok jó beszólásom...:-)
2010. jún. 4. 10:36

A fiam óvódájában volt két nagyon szép kislány. Egyszer azt mondja nekem:

"hogy ha nagy leszek, az Ágikát és a Petrám elveszem feleségül".

- "Két kislányt nem vehetsz el egyszerre!"

- "Jó, majd egymás után..."


Ma már 28 éves, de még mindig nagyon jókat nevetünk rajta.

2010. jún. 4. 10:14
Nagyon jó sztorik! Méég-mééég...
2010. jún. 3. 23:51

Tudiban kérdezték:

"xy" utcában van Csikós A.nevü előfizető?

Mire én,-abban az utcában egy Csikós van..deee úgy látom az is Csíkos..

2010. jún. 3. 22:19

Tesóm babát várt, amikor egy rokon kislány ült az ölében (kb. 3 éves volt), próbált ugrándozni tesómon.

Tesóm: Andika, vigyázz, mert baba van a hasamban!

Andika: Mééééér? Lenyelted? :)


Fulladoztunk a röhögéstől. :D

2010. jún. 3. 22:16

A tegnap reggel 6 óra körül a fiam(3 éves) nyugtalanul aludt,forgolódott addig s addig mig megfejelte a kicsiágyát.

Nagy koppanás,erre azt mondta álmában hogy"mondtam már hogy ne mind dobálj,mert fáj...."Erre visszatette a fejét a párnára s aludt tovább.Mikor meghallottuk a párommal,a kávét majdnem kiköptük,úgy röhögtük:)

Valszeg álmában a nővérem fiával játszott:)

2010. jún. 3. 22:12
bazz szét röhögtem a fejem :DDDDDDDDDDDDDDDD
2010. jún. 3. 22:11

Ma a 3 éves fiam könyörgött hogy ki akar menni játszani.Mondtam neki nézzen ki az ablakon,zuhog az eső.Savanyú pofival megjegyezte hogy"Anyu,ez az idő nem nekem való....."

Még csak 3 éves és neki is elege van az esőből:)

2010. jún. 3. 22:11
Pedikűrös munkatársnőmnek egy Osztrák vendége volt. Egyszercsak felszólal: "B.meg ennek olyan gombás a körme, hogy vissza tekeredik a cipőbe!" Mire fodrász kolléganőm: "Ja, olyan mint egy manópapucs, rakjál csengőt a végére, és kész."
22. b4032a8d93 (válaszként erre: 20. - Goodall)
2010. jún. 3. 22:07
:)
21. 84882672dc (válaszként erre: 20. - Goodall)
2010. jún. 3. 22:07
ezek olyan aranyos dolgok :))
2010. jún. 3. 22:05

Lányom három éves volt az eset idején. Én a National Geografic csatornán néztem épp valami okosat, lányom tett-vett a szőnyegen. A képernyőn éppen agy antropológus beszélt a műsor tárgyáról, íróasztalán három-négy koponya díszelgett. Gyerekem alaposan szemügyrevette a koponyákat és kérdezett:

- Anya, azok mik? Koponyák?

- Igen, azok.

Gondolkodott egy kicsit és így folytatta:

- Nekem is van koponyám, csak nem látszik, mert benne van a fejemben!

19. 42af71f255 (válaszként erre: 14. - 84882672dc)
2010. jún. 3. 21:50
Ez nagyon cuuukkki!!!:)
18. 84882672dc (válaszként erre: 17. - D0b7178f40)
2010. jún. 3. 21:48
:)
2010. jún. 3. 21:46
az egyik haverommal a szexről beszélgettünk eléggé nyiltan.És nem pirultsemmibe bele.néhány kérdés válasz után annyit kérdeztem, és ha meár ennyire bizonygatja milyen jó is az ágyban akkor mennyi a lafaty/secunduma?És erre másodprcnyi lefagyás volt a válasz és azt mondta:Nem beszélek veled többet erről.És otthagyott.Közben röhögött.Meg pirult.
16. hemos
2010. jún. 3. 21:44
Kishúgom szeretett volna egy kincseládát. Mivel nem kaptunk olyat, amit elképzeltem, csináltattunk neki fából. Rakattunk rá lakatot is és ahhoz volt két kulcs. Miután odaadtam neki, kérdeztem, mit fog benne tartani, mire ő: -Hát a kulcsait!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook