Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hülye kérdések fóruma, csak pihenteknek!!! :- D fórum

Hülye kérdések fóruma, csak pihenteknek!!! :- D (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
36812. b5a7853468 (válaszként erre: 36809. - Dodi44)
2017. febr. 1. 17:01
A természet szépségei mindig is lenyűgöztek :)
36811. 5034e3957e
2017. febr. 1. 16:38

Leltározok!

Nem esett el senki?

36810. 5034e3957e (válaszként erre: 36809. - Dodi44)
2017. jan. 31. 07:29

Dehogy megyünk, dehogy megyünk.

Én már nem rohanok sehova, alaposan megtanulmányozok mindent.

36809. Dodi44
2017. jan. 31. 06:52

Vegyuk eszre az elet szepseget, ne menjunk el mellette...


[link]

36808. 5034e3957e (válaszként erre: 36807. - Dodi44)
2017. jan. 30. 08:42
Cifra lesz ez Dodi.
36807. Dodi44 (válaszként erre: 36803. - Pista55)
2017. jan. 29. 23:59

Had osszak meg veled egy jelenseget. Itt ha emegyunk egy bekeritett varosreszbe, aminek falak vannak korulotte, es egy kis epulet magaslat van, amirol a kapu elott allor kocsi all es ralatni, akkor a fegyveres orok egyike kinyitja electromosan az elso kaput, es utannad kocsistol, becsukja, majd a kocsid melletti hangszoro megszolal, mit akarsz te ott? Megmondod a mondokadat, erre felhivja azt akit keresel, az OK-t mond , akkor elmodja, hogy menj ket utsa sarkot es forduol balra, majd harom utcasarkot ott fordul jobbra majs az elso utvabal fordulj balra es a nhetedik hazig menjel , oda kell menned. Ott bent sehol sincs utva nem es hazszam. Es amikor ode ersz , az a hatoso ajto, ahol csak a szolgak jarnak be.

Nem az elso ajtohoz megyunk.

Amikor a hazba bejutottunk, az intezoje fogadott es amint a hazigazda eppen lejott az emeletrol, az intezoje elmondta mifoben jarunk ott az az intasohoz fordulva elmondata mit akar, es az ott tovabb mondta nekem, erre en voltam olyan pofatlan, hogy hatat forditottam a hazigazdanak es az intesonek mondtam a valaszomat ami a szak nyelvet nem tudta ismetelni, de a hazi gazda is sem volt benne otthon...

---effajta tortat meg biztosan nem ettel...

es az itteniek mondjak a vilagnak, hogyan lesz megengedve nekik hogyan elhetnek...

[mitgondolunk az EU miert van csinalva,,, ha egy kis eszunk lenne mgyszit csinalnak, nem lennenk egyedul benne mert mar van elodunk a brexit... ---ami meg most van az paradicsom, de mi lesz...

arabszolgasagszojuteszunkbe?

36806. Dodi44 (válaszként erre: 36803. - Pista55)
2017. jan. 29. 23:40

Egyesek szerint nem szabad a logiai gondolkodast elharapoztatni, mert meg verszemet kapnak es mindenutt logikat fognak keresni!

Nem tudom feletek hogy mukodnek a konyvtarak? Hat itt ez a varosunk uj konyvtarat epitett es a regibol attett mindent...

HAt en bementem es egy szak konyvet kerestem, de hiaba, mert egyenesen a polcokhoz mentem es az ABC-re alapoitottam a keresesi taktikamat. Meglepetesemre egyetlen egy kony polcon nem volt alfabetikus sorrend, hanem szerintem egy osszekevert kaosz! a konyvtarak egy masik rendszert hasznalnak, ami az adminisztraciona kedvez. tehat ha en valamilyen konyvet bar mi vonatkozassal is keresek, akkor nekem nem a konyves polcokhoz kell mennem, hanem azokhoz a nokhoz, akik ott dolgozna, vagy vannak. de kerdem en, amikor en azt akartam megkeresni a szakkonyvekbol, hogy egy csonak propeller egyes lapatjanak milyen szogben indulnak es vegzodnek a gyartasukkor, hat a legtobb notol mekkora sszaksegitseget tudnek en ott kerni? Mert az itteni konyvtar rendszer az ugynevesett DUE system szerint van rendezve, amiben semmifele logikat a hasznalataval kapcsolatban NE KERESSEl, mert az nincs, hanem hogy egy tuntanyalonak milyen otlete volt eppen akkor, aki a tobbi tintanyalot ra tudta beszelni, hogy holnap reggeltol azt a konyvtar rendszert fogjak hasznalni. Igen nagy megrokonyodest okoztam a konytari vezeto reszere, amikor ennek a velemenynek a szobeli valtozatat is megosztottam vele. Tobbek kozott kihangsulyoszta nekem annak a rendszernek az elonyet, Pl. ha valaki egy bomba kesziteset keresi a konyvekben, akkor az CIA-nek tudjak azt jelenteni, tehat a keszulo bajt megelozni. En meg pofatlanul meg mertem emliteni, ha mi nem taposnak masok labara, talan nem lazadnanak fol ellene... Tobek kozott meg emlitettem azt is, hogy javaslom, hog az osszes konyvuket egy nagy ladakban kellene pakolni, es ugy nyilvantartva mindig tudnak hol vannak a konyveik es nem is kopnakak! Valahogy nem talalt egy megerto fulre amikor azt emlitettem, hogy miert is van a konyvtar? hogy az annak az adminisztraciojat szolgalja, vagy a polgarokat amik bongeszni szeretnenek kozottuk es a szamukra megragado muvekbol ismereteket szeretnenek meriteni! Rajottem az nem fontos, hanem az adminisztracio erdeke az fontosabb. Igen csak ugy mukodnek a tobbi kormanyi rendelkezesek is...

36805. 5034e3957e (válaszként erre: 36801. - Dodi44)
2017. jan. 29. 23:33

Mert az nem egyezik az uniós demokráciával.

Szerintem ott a börtönlakók sem nyernek több milliós kártérítést mert nem volt elég előkelő a cella ahova a bűne miatt csukták és nem nyaralni.

36804. 5034e3957e (válaszként erre: 36803. - Pista55)
2017. jan. 29. 23:03
Ne aggódj, vidéken még sokáig nem GPS-el fogjuk keresni az utcákat.
36803. pista55 (válaszként erre: 36802. - Dodi44)
2017. jan. 29. 11:15

Kinek érdeke az, hogy minél nehezebben találjunk meg egy utcát?

Mondjuk az okos telefonok világában ez már nem jelent problémát sokaknak.

36802. Dodi44 (válaszként erre: 36799. - Pista55)
2017. jan. 28. 23:24

"Nem lehetne olyan megoldás, hogy számoznák az utcákat és utána írnák a kedvenc személy nevét a jobb megjegyezhetőség érdekében is? A számozás azért lenne jó mert tudná merre keresse."


Az nem egy elofogadott megoldas lenne egyeseknek, mert az logikus es nem felre magyarazhato!!!

Mert akkor nehezebb lenne becsapni embereket! Bocsanat az en szempontomat tovabb adni mas embereknek a gondolatava tenni!

Csak egy kicsit tegyunk egy nagyitot egyes gondolkodasi modra: Minnel complikaltabb egy uzleti megfogalmazas, vagy folyamat, azt annal jobban a "magunk" javara lehet forditani.

Ha en elmegyek egy regi angol mertekrendszerrel dolgozo boltba, akkor meg a suly merteke azt Stone, az az konek neveztek,

De egy ko sulya az nem volt egyforma a hus / hentes boltba es ahol a kukoricat mertek!

A liter egyseg az nem jo, mert az nem varialhato! hanem mas mertek egyseget kell hasznalni, peldaul a galon-t, es annak kissebb egysegeit, (ahol a valtoszamok kulonbozok!) de azt tudni kell hogy az angliai, a canadai, az allamok beli galon az mindegyik mas tomeg! A canadait mar ugy szamitottak, 1 galon = 4 liter. De mar az allamokbelit azt mar maguk javara manipulaltak, mert 1 galon = 3.78 literrel. tehat ha az ara ugyan annyi, ki fog tobb hasznot beszedni?

A hosszusagi mertekeket, pl a szerszamok, villaskulcsok mereteit mar tortekben szamitjak, es csak annyit valtoztatnak rajta, hogy a szerszamokat, most nem tizenhatodokba adjuk meg, hanem hatvanegy negyedben. Megtudja azt valaki azonnal azt mondani, hogy melyik a kissebb vagy nagyobb meret? De ha azt mondom hogy a tizennegyes kulcs az nagy, akkor biztos nem a 60/32-es kulcs szama fog az eszembe jutni, hanem a tizen harmast, vagy a tizenkettest fogom keresni.

Az emberi szichologiat mindenki a maga javara akarja kihasznalnni.

Az embert kulonbozo modszerekkel mindenre ra lehet szedni, de nagyon lassankent kell raszoktatni, meg lehet tanitani, hogy mi a jo es mi a rossz masoknak az erdekeit szolgalva...

Szichologia: van egy aquvaruim, abba teszunk tiz aranyhalat. etetjuk mindennap 14 Hkor egy hetig. A halak megszokjak, es mar 14 elott kovetik az emberek mozgasait. utanna az egyik sarkaba tettek az aquvariumnak a hal eleseget mindig. A halak megszoktak. egy het utan egy uveg elvalaszto falat tettek arra a sarokra, elvalasztani, ahova az eleseget tettek nekik. egy hetig, mig ahalak kezdtek elpusztulni. majd elvettek az uveg falat de egyetlen egy hal sem ment a sarokba megint ahol az uvegfal elvalasztotta azelott de az elemiszeruk ott volt. a halak mind megdoglottek.

Mas: volt ot majom egy nagyobb ketrecben, annak a kozepebe tettek egy ido utan egy letrat, a letra teteje fole kotottek egy banant. es amelyik majom felment a bananert azt megvertek. A majmok megtanultak, hogy ha megprobaljak a banant elerni, azert buntetes jart. erre kivettek egy masmot a csoportbol es egy masikta tettek kozejuk, az meglatta a banant es iramodott a banenert, erre a tobbi majom nekiesett es megvertek erte! Tehat mindenkit lehet tanitani! Ugy az embert is, csak a modszerek kulonbozok!

Mert miert csinalunk valamit, mert mar ezelott is ugy csinaltuk!

36801. Dodi44 (válaszként erre: 36797. - 5034e3957e)
2017. jan. 28. 22:45

A Japcsi elemi iskolakban az elso evekben a kozossegi eletre, a tisztelettudasra, az erkolcsokre, a tarsadalmi torvernyek tiszteletere, betartasara tanitjak az emberkeket.

Az iskola vezetoiknek nem e lehetne atvenni, tanulni toluk...

Ott nem mindenkinek az EN a legfontosabb, hanem a MI.

36800. Dodi44 (válaszként erre: 36798. - 5034e3957e)
2017. jan. 28. 22:37

Szerintem ugy gondolkodhat, mint a hitelkartyat kiado bankok! Adok nekik eleg kotelet (hitelt), maj csak felakasztjak magukat!!

(mert ha egyszer elerjuk a maximum hitelunket, azt soha de soha nem lehet visszafizetni, mert elfogunk pusztulni, csak a kamatoktol...

[azeert adhatnak a bankok kolcsont max. csak 29 evre, mert a harmincadik evben minden adosag eltorolodik! Aki mast mond az hazudik, es akasztofara valo! Ha a bankoktol kolcsont vennek fel az az eloszorre a kamatot fizetteti ki velunk. ha ezer forintot kerunk toluk kolcson, annak az elso reszleteibol csak ot forint megy a toke torlesztesebe, a kilencszaz kilencvenot az a kamat fizetesere megy!!!

Amit sehol sem hirdetnek a bankok: a mohamedan orszagokban a bankok nem szamithatnak kamatot a felvett kolcsonre!!!

Tehat ha vesznek egy hazat, az a bank haza, addig mig az arat vissza nem fizette a kolcsonkero de kamatja NINCSEN ra !!!)

36799. pista55 (válaszként erre: 36796. - Dodi44)
2017. jan. 28. 12:45
Nem lehetne olyan megoldás, hogy számoznák az utcákat és utána írnák a kedvenc személy nevét a jobb megjegyezhetőség érdekében is? A számozás azért lenne jó mert tudná merre keresse.
36798. 5034e3957e (válaszként erre: 36796. - Dodi44)
2017. jan. 28. 06:54
Na ezért kerül majd víz alá ahogy melegszik a föld.A Nagy Manitou megelégelte a kapzsiságot.
36797. 5034e3957e (válaszként erre: 36795. - Dodi44)
2017. jan. 28. 06:50

Én sem voltam Kínában, de ezt a videót már láttam.

Nem csodálkozok rajta hogy egy ilyet összehoztak.Szerintem ők nagyon fegyelmezett emberek és rengeteg munkát tesznek bele mindenbe.

36796. Dodi44 (válaszként erre: 36794. - 5034e3957e)
2017. jan. 28. 05:37

New York, New York, Manhattan szigeten megoldottak az utca nevek nem valtoztatasat.

Az utcak legnagyobb tobbsege szamozva vannak az iranytu minden iranyaban...


(az allamokban a varos nevek utan mindig utanna irjak az alam nevet is, mert tobb allamban is lehet ugyan az a varosnev.

Mert ugye a New York varos az New York allamban van, es a Manhattan szigete, New York varos egy resze.

Meg kell emlitenem egy [nekem] erdekes dolgot...

Annak idejen amikor a feherember a kezdodo allamokban elkezdett sokasodni, a Manhattan szigete a helybeli indianok keze alatt volt, es a feher ember magaenak akarta azt tudni! Erre elhataroztak, hogy a torzsfonoktol megveszik. Hat akkor meg uveggyongyert tukrokert egy par hasznalati cikkert, es valami harminc valahany dollarert csinaltak uzletet az szigetert.

De ki csapott be kit? Ugyanis a feherember bagatel erteku arucikkekert es penzert tett szert a szigetre.

De viszont nem tudtak azt, hogy az indianok hiteben a Nagy Manitou (ok annak nevezik az Istent) tulajdona a fold minden resze, ok csak hasznalhatjak, az indianok nem hittek a fold darabjait, reszeit tulajdonolhatja ember.

Kesobb jottek ra, hogy a feherember meg annyira kapzsi, hogy mindent tulajdonitani akar.)

36795. Dodi44
2017. jan. 28. 05:11

Aki meg nem volt kinaban es nem latta az ottani Karacsonyfajukat:

[link]

36794. 5034e3957e (válaszként erre: 36793. - Dodi44)
2017. jan. 27. 16:04

Én azt hittem hogy a mostani környezetedből hiányolod, de hát iskolába itthon jártál.

Nemrég megint voltak utcanév cserék.

36793. Dodi44 (válaszként erre: 36786. - 5034e3957e)
2017. jan. 26. 08:00

Azenidombenvotannakidejen.

Aziskolabanamogkovetolttitulaa"tanarelvtarsvot"!

Nemtuttamhogyukseszerettekakomcsikathogynekomelvtartsaimlottekvona....

36792. 5034e3957e
2017. jan. 25. 18:29
36791. 5034e3957e
2017. jan. 25. 18:28
2017. jan. 25. 10:34

A 'sárga hóról" jut eszembe, hogy valami kis okostojás elmagyarázta, miért kell tartózkodni a tisztítatlan, "természetes" állapotú ásványi sótól (leginkább a H sóra vonatkoztatva): szerinte ugyanis ahol a hegymászók nagy csapatokban "túrázgatnak", ott nyilvános WC egy darab sincs! :-)))

Szerinte ennek köszönhető a természetes só szép sárga színe... :-)))

36789. fehérke111 (válaszként erre: 36781. - Buci bácsi)
2017. jan. 25. 10:29
Jujj... :-)))
36788. fehérke111 (válaszként erre: 36780. - Dodi44)
2017. jan. 25. 10:29
Neeeeem! :-)
36787. ab61752c45 (válaszként erre: 36778. - Dodi44)
2017. jan. 25. 09:24
látszik,hogy nem itt élsz.mező imre a nagy kommunista,róla lett elnevezve egy csomó iskola is.a mi utcánk régen fiumei utca,azt sem értem ahhoz mi közünk volt.nem is szabadna,csak olyan emberekről ,elnevezni utcát,akik már rég nem élnek,megítélésük általában pozitív,mint Mátyás király.akkor inkább legyen virágnév,vagy számozott.
36786. 5034e3957e (válaszként erre: 36785. - Dodi44)
2017. jan. 25. 09:14

Mért lenne már felétek Lelinucca?

Ilyet csak nálunk illett és a többi szoc. országban.

36785. Dodi44 (válaszként erre: 36783. - Pista55)
2017. jan. 25. 00:19

Mog hat itt tanasz Kossuthuccat, mog Magyaruccat, Balatonuccat, mog Kiralyuccat, Tavaszuccat.

De itt Lelinucca tablat sehunse, egyetse tanasz kiteve!

Ugylaccik nemmindonutt ertekoltek egyforman...

36784. Dodi44 (válaszként erre: 36783. - Pista55)
2017. jan. 25. 00:09

Attol fugg , hany evet elt Magyaroszagon!??


[de Lelin egy evet sem elt ahol Hobiart ur elt! Meg a Hobiart elvtars, hozott mekunk ajandekot, pl a pipat, meg papucsot is!

Lelin meg mit adott ajandekba nekunk? Igaz az U bandaja nem is maradt ott 150 evig! De nem is hianyolta nagyon sonki se...]

:D

36783. pista55 (válaszként erre: 36778. - Dodi44)
2017. jan. 24. 23:30
Hóbiárt basa is magyar volt?:)))
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook