Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyomtató patron hiba! Segitség! fórum

Nyomtató patron hiba! Segitség! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 4. 07:49
uj patron és semmi probléma megy a nyomtató már csak azt kell elérnem hogy a számitogépes kapcsolat létre jöjjön hogy a számitogépröl tudjak nyomtatni....de eddig ez nem sikerült....
2010. jún. 3. 11:37
nah megyek vissza a pasihoz veszek egy szines patront...wáááá már csak ez kellett nah mind1 inkább megveszem az újat..mint szarakodok a régivel.nem veszélyes az ára ..
15. Hanna Vanda (válaszként erre: 14. - Hanna Vanda)
2010. jún. 3. 11:12
amugy nincs rajta teszt gomb de ha lenne sem engedné ha a beállitásokba bele lépek akkor tudok tesztelni de nem enged igy nem ...
14. Hanna Vanda (válaszként erre: 13. - Hanna Vanda)
2010. jún. 3. 11:09
mondta a szerelö hogy lehet baj lesz vele de párom elfelejtette mit is kell tenni ilyenkor...:s
13. Hanna Vanda (válaszként erre: 12. - Szeszipuszi)
2010. jún. 3. 11:09
bekapcsolás után patron ellenörzés nem enged a menübe lépni sehogy sem aztán mikor le ellenörizte a patront jelzi hogy "patron hiba: vegye ki a bal oldali patront és helyezze vissza..de a laptomom meg közbe kiirja hogy a 3 színű patronnal hiba van
12. Szeszipuszi (válaszként erre: 10. - Hanna Vanda)
2010. jún. 3. 11:06
Nincs valami teszt gomb rajta, vagy a menüben? Vagy legalábbis bekapcsolás után miket ír ki?
2010. jún. 3. 11:03
ok nem használt a kikapcs kihúz dolog....
2010. jún. 3. 11:02
selfteszt???tényleg hülye vagyok a nyomtatókhoz......
2010. jún. 3. 11:01
hát proba szerencs....de már nem füzök hozzá reményt!! pedig nem olcso és a lapolvasótól kezdve a fotó nyomtatásig és a faxolásig mindent csinál..vagy is csinálna!!!!ha nem irná ki hogy patron hiba vegye ki a bal oldali patront és helyezze vissza ...megtakaritottam már kivettem a pasi mondta hogy ez a hiba fel fog lépni a szines patronnál de sajnos én nem voltam ott hogy haljam mit kell tenni csak párom és párom meg elfelejette hogy mit is csináljon a nyomtatóval ha ez a hiba van...áhhhh nagyon mérges vagyok...
2010. jún. 3. 10:55

Kikapcs...dugó a konnektorból kihúzni...várni 1-2 percet...visszadugni...visszakapcsolni...selfteszt



Hátha megjavul!

2010. jún. 3. 10:51
a másik hogy semmit nem tudok kezdeni vele még a menübe se tudok belépni..nem tudok át lépni a fotó nyomtatásra ...
2010. jún. 3. 10:47
amúgy HP Officejet 6310 All-in-One nyomtó.
5. Hanna Vanda (válaszként erre: 3. - SF)
2010. jún. 3. 10:47
már megtettem de semmi:(
4. Hanna Vanda (válaszként erre: 2. - Szeszipuszi)
2010. jún. 3. 10:46
én azért ennyire nem értek a nyomtatóhoz de gondolom ebben segítesz:D hogyan is kell:D
3. SF
2010. jún. 3. 10:42
Nekem is volt hasonló problémám. Vedd ki a patront, nagyon óvatosan töröld le a fémes részeket, és tedd vissza.
2010. jún. 3. 10:40
A HP patronok általában egybe vannak építve a fejjel. Próbáld a fejet megtisztítani egy nedves (esetleg alkoholos)PZS-vel. Meg a chipet is, ha van rajta. Sajnos az is előfordulhat, hogy a chip megsérült. akkor nem sokat tehetsz.
2010. jún. 3. 10:34
tegnap töltettem fel a Hp nyomtatóm patronjait és most azt irja ki hogy "vegye ki a bal oldali patront és helyezze vissza..." a színes patronnal van probléma.Hogy tudom megoldani ezt a problémát.?tud nekem valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook