Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik nincsenek jóban az anyósukkal, apósukkal.Gyertek itt kibeszélhetitek őket!!:) fórum

Akik nincsenek jóban az anyósukkal, apósukkal.Gyertek itt kibeszélhetitek őket!!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 4. 19:14

Lezajlott a ballagás nálunk és itt volt apósom is...

Blááááá

Annyira car volt.és megint beszólogatott.Én meg vissza.Apa meg csak vigyorgott.Ő már nem szól bele és az sem érdekli ha helyre teszem az apáját.....

Ő is tudja hogy nincs igaza ezért nem szól.

64. bujuli
2010. jún. 3. 23:14
folytatom egy rossz gombnyomás miatt: szóval csak azért írtam le ezeket, hátha hallok hasonlót. Meg jó végre olyanokkal is beszélni, akik hasonló cipőben járnak. Jó éjt!
63. bujuli
2010. jún. 3. 23:13
Ja, még annyit, hogy nekem már nincs anyósproblémám, csak azért
62. bujuli
2010. jún. 3. 23:11
Ha ma merné rám tenni a mocskos kezét, biztos 8 napon túl gyógyulna, de akkor, annyira becsületes és főleg meglepett voltam, hogy leblokkoltam. Ráadásul a fél falu meg anyám is végig nézte, ahogy megtép, majd beestem az árokba. Pedig csak kimentem hozzá az autóhoz, h jöjjön be, mert az unokáit akarta látni. Balfék apósomat beküldte a gyerekekért, én meg mondtam, hogy nem mennek ki, jöjjön be ő, ne csináljon cirkuszt.Kimentem szépen kérlelni, erre ez lett az eredmény. Első közös gyerekünk akkor volt 3 hónapos. két hét múlva majdnem teljesen elapadt a tejem. Aztán másnap anyós elment a pszichiáteréhez /!/, és kért egy papírt, h nem normális. Megijedt, hogy feljelentem. Később elmondta a pszichiáter, mert behivatott minket. Szóval, nem volt kezelés alatt, csak divatból járt, mint az amerikaiak. Tehát tudta, mit csinál. Velejéig gonosz, én meg nem tudok mit kezdeni a gonosz emberekkel. Kb. 2-3 éve már láthatóan nem reagálok a hülyeségeire, s így kezd leszokni arról, hogy üzengessen. Tavaly még párszor ide telefonált, hogy: ...lakás? Mondtam nyájasan, hogy nem, tévedés, erre odarakta apósomat telefonálni, de neki is ugyanazt mondtam. Aztán megtanulták a fiuk mobilszámát. De sajnos vannak helyzetek, amikor az egyetlen megoldás a drasztikus, vagyis minden kapcsolat megszünetetése. Azt nem tilthatom és nem is akarom, h a fia menjen hozzá. Kb fél évben egyszer meg is teszi, de nem is kívánkozik menni, mert 6 éve minden főnökünknél feljelentett, majd a gyámügynél is, hogy verjük és éheztetjük a gyerekeket. Mondom, szappanopera, és nem csodálkoznék, ha vki azzal vádolna, hogy most találom ki az egészet. Na puszi, nektek!
2010. jún. 3. 21:26
hehe én most jöttem meg az anyosommal voltam fogászaton ilyenkor sik ideg aztán nem tud vezetni ilyenkor másnak kell... kihuzták azt az 1 szem fogát vahaha:)
60. Bocianya (válaszként erre: 56. - Bujuli)
2010. jún. 3. 21:24
huu baxxus ez nagyon kemény:) mensis tampon tea...jézus...
2010. jún. 3. 15:53
Megint vagyok.Már volt itt anyós csak köszönt oda rakta az asztalra a leveleket aztán pá.Nem lakunk együtt csak egy városban élünk.Halljátok nem gyenge milyen anyósok vannak.Szerintem a magam kárán tanulva nem fogom ezt csinálni a gyerekeimmel.Komolyan mondom meg vagyok lepve.Mondjuk engem nem vert de akkor biztos mentem volna a börtönbe....Na mindegy.Én egyébként nem tiltom el csak szerintem nem munka után kéne jönni amikor alszanak.De ha nem alszanak akkor is csak annyira jön hogy köszön és pá.A legnagyobb szív fájdalma hogy nem dajkálhatta az unokákat.A lányomat állandóan kézben tartották 2 éves koráig nem volt hajlandó menni a saját lábán.Emiatt hogy cipelnem kellett elment egy babám.Aztán terhes lettem az ikrekkel véreztem és azt mondta jó lenne ha az egyik baba elmenne nem tudta megemészteni hogy ikrek.Szóval őket már nem lehetett dajkálni és ezt vissza kapom.Ez van.Egyébként császár után nem volt annyi esze hogy néha besegítsen pedig tudta hogy nagyon szenvedek.A fele sem volt ez amit most leírtam.Én egyáltalán nem szeretem!!!!!!!!!!!!Ráadásul most éppen azon pattant ki a vita hogy a másik menyjelölt tegezi meg minden én meg ugye nem és a férjem elmondta hogy ez őt zavarja.Nagyon bunkó volt.Most megyek mert a törpik felébredtek.Kitartást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!Még jövök
58. kevian
2010. jún. 3. 13:35

Istenem, azt hittem az enyém a legrosszabb..befogom a számat!

Tampontea... :DDDDDDDDDDDDDDD

57. Hajnalhasadás (válaszként erre: 56. - Bujuli)
2010. jún. 3. 12:59
Ez még hülyébb, mint az én leendő anyósom. Pedig azt hittem, hogy annál rosszabb nincs.
56. bujuli
2010. jún. 3. 10:23

Na, most van öt percem. Szóval engem az anyósom meg is vert. Első perctől alkoholista kurvának nevezett csak azért, mert a fiával eljártunk sörözgetni egyetemista korunkban. Míly nagy bűn. Azon kívül eljárt varázsló papokhoz, azt állította, hogy azzal főztem meg a fiát, hogy a menszis tamponomat belefőztem a teájába /NEM RÖHÖGNI!/NA, ma már én is jót röhögk rajta, de 10 évvel ezelőtt nem röhögtem. Mit kell tudni rólunk? A férjem elvált, két gyermekét anyósom nevelte, emrt anyucinak nem kellettek a saát gyermekei. Én így is hozzá mentem, és mai nem nem bántam meg. Már csak az egyik lány van velünk, mert a nagyobbik visszament az anyjához, mivel alma nem esik messze a fájától, de tavalyig ő is velünk volt. van még 3 gyönyörú közös gyermekünk. És anyós azért még telefonálgat. De 8 éve alatt végre megtanulta a fia mobilszámát. Sok keserű percünk volt, majdnem eljuttatott a válásig, de a fi végre sarkára állt.!!! Ő is megmondta a gyermekeknek, az a célja, h szétválasszon minket, s apa a két gyermekkel velük éljen. Nem tudom, hogy képzelte a fia nemi életét ezen szempontok szerint. Na, ennyi nagyjából, nyugdíjas koromban talán könyvet írok róla, sok mindent tett, amivel megkeserített 5-6 éven keresztül, de hála Istennek, megerősödtem, már nem hagyjuk magunkat. Nekem és a gyermekeknek semmilyen kapcsolatunk nincs vele, azt mondta, az én gyerekeim neki nem unokái. Engem ez már nem zavar, sőt. A szüleim mindenért kárpótolnak, és a férjem is elismeri, hogy neki van a legjobb anyósa...

Szép napot! Majd még benézek, érdekelnek a hasonló sztorik. És az, hogy mi is hibázunk-e vagy nem, beszéljük meg!

55. Galagonyabogyó (válaszként erre: 54. - Ministry)
2010. jún. 3. 10:11

Ő van a piramis tetején,legalábbis fizikálisan biztos.

Nem túl jó hír...:(

54. Ministry (válaszként erre: 15. - Bocianya)
2010. jún. 3. 10:07
Mi pont fordítva lakunk, mi lakunk alatta :(
53. homokóra (válaszként erre: 51. - Kevian)
2010. jún. 3. 08:45
Na...erről beszélek...egy anyai nagymama mindig más/jobb, mint egy anyós nagymama..nem tudom, érted-e, miről beszélek
52. a5d06e38e1 (válaszként erre: 47. - Kevian)
2010. jún. 3. 08:39
nekem nem volt jó nagymamám,nekem csak nagymamám volt.Anyám jó nagymama,de nem lesz jó nagypapája.Semmi sem tökéletes!
51. kevian (válaszként erre: 49. - Homokóra)
2010. jún. 3. 08:37
Igen.
2010. jún. 3. 08:36
egyetértek!Nekünk sincs szükségünk a másik nagyszülőkre,de nem tilthatom el a nagyszülőktől,mert szeretik őt.Apámra se lesz szüksége a gyereknek,mint ahogy apaként sem volt jó semmire. Itt lakik velünk,de mint ha nem is lenne....Olyan nagypapa mint anyukám apukája volt százévente születik csak...csodás volt,megszépítette a gyerekkoromat.HA rá gondolok melegség van bennem....Sajnos a másik nagyszüleim korán elmentek és túl öregek is voltak ahhoz,hogy benne legyenek az életembe.(apukámat 45 évesen szülte a mama és 34 éves korába születtem apámnak)
49. homokóra (válaszként erre: 47. - Kevian)
2010. jún. 3. 08:32
Aki a Te anyukád...így van?
48. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 47. - Kevian)
2010. jún. 3. 08:31
Pontosan! Én is így gondolom!
47. kevian
2010. jún. 3. 08:28
Én azt hiszem a gyermekemnek nincs szüksége az anyósomra, tőle csak az álszentséget tanulja, arra meg semmi szüksége! Na és én ezt egyáltalán nem sajnálom, magának vívta ki. A kisfiamnak van másik nagymamája, sokan nőttek már fel 1 nagymamival.
46. homokóra (válaszként erre: 45. - A5d06e38e1)
2010. jún. 3. 08:26
Én nem így értettem...úgy értettem, hogy anyám életvitele miatt sajnálom, hogy a gyerekek elestek az anyai nagymamától, tehát az anyámtól...
45. a5d06e38e1 (válaszként erre: 44. - Homokóra)
2010. jún. 3. 08:20
Nálunk ilyenről szó sincs!Nem értem miért nem lehet kivárni,hogy egyedül is elmehessen a nagyszüleihez(az apukával)és nekem ne kelljen menni.Eltiltani nem akarnám a másik nagyszülőktől sem.Úgyis látni fogja,hogy mi folyik ott,nem kell befolyásolnom a gyereket.A másik unoka elött is szidták az anyját aki a saját lányuk volt.:( De ezt azért nem fogom hagyni!!!
44. homokóra (válaszként erre: 42. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 08:16
Nem kell:):) Engem már nem hat meg...csak azt sajnálom, hogy a gyerekek elestek az anyai nagymamától...ezt viszont nagyon.....
43. a5d06e38e1 (válaszként erre: 40. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 08:14
Megnyugtatlak,hogy ilyen nincsen! Csak minket már sikerült a párommal szétrobbantania és a fia velük lakik.Szerencsére a volt párom azért rendes és nem piszkál.
42. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 38. - Homokóra)
2010. jún. 3. 08:13
Sajnálom, ez sokkal rosszabb lehet...
41. homokóra (válaszként erre: 39. - A5d06e38e1)
2010. jún. 3. 08:12
Igen, az nagyon nagy kincs...egy jó ANYA! Sajnos ebből kimaradtam
40. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 34. - A5d06e38e1)
2010. jún. 3. 08:11

Ilyet csinálhat?? Tényleg követelheti a láthatást?? Ne máááár!!!! Akkor még lesz egy nagy vitám anyóspajtással, mert úgy tervezem, hogy ha gyerekem születik, akkor a közelébe sem engedem.


Persze ennek is van oka. Mindjárt le is írom.


Páromnak előttem, hosszú ideig élettársi viszonyban élt, a nőnek volt egy kislánya, aki 3 évesen került hozzájuk. Nos anyóspajtira akkoriban rátört a nagy gyerek iránti szeretett és a lányt elszerette az anyukájától. Annyira durván, hogy egy idő után anyósnak mondta azt, hogy anya és a saját anyját a nevén szólította, orvoshoz kellett vinni a lányt, hogy visszatérjen a való életbe... És, sajnos ez is igaz. Eleinte csak pletykaként hallottam, de nem bírtam ki és rákérdeztem páromnál, aki szégyenében lehajtott fejjel, csak annyit mondott, hogy "ez tényleg így volt".


Na, én el szeretném kerülni a bajt, és nem szeretném, ha a leendő gyerekem anya helyett a nevemen szólítana...

39. a5d06e38e1 (válaszként erre: 38. - Homokóra)
2010. jún. 3. 08:11
Sajnálom...az én anyám egy angyal,csupa jó szíve van.A lányom is jobban szereti őt,mint engem,érezni a belölle áradó nyugalmat.
38. homokóra (válaszként erre: 36. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 08:07
Van...sajnos....az anyám:(
37. a5d06e38e1 (válaszként erre: 35. - Kevian)
2010. jún. 3. 08:06
nem jön hozzánk a koszosokhoz.Oké nem mi vagyunka a legrendesebb család,de legalább nem beszéljük ki az összes embert akivel találkozunk.(ez rá nem érvényes MÁR!!!!)Hányingerem van ha rá gondolok.
36. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 33. - Galagonyabogyó)
2010. jún. 3. 08:04

Pontosan, de a boszorkány- anyósfajtából is a legdurvább.


Párom azt szokta mondani, hogy ne idegeskedjek, az idő úgyis nekünk dolgozik. :) Azért ez is elég szomorú, hogy így vélekedik az anyjáról, de aki olyanokat vág az ember fejéhez, idézek: "csak azért szültelek meg, mert mindenki azt beszélte, hogy meddő vagyok" az mit vár?? Megérdemli, hogy senki nem néz rá, hogy senki nem kérdezi meg tőle, hogy hogy van.


Komolyan kérdezem, van még egy ilyen undok, szemét nő a világon, mint ez???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook