Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik TV Shop gépe a leghatékonyabb az otthoni fogyáshoz, kardió edzéshez? fórum

Melyik TV Shop gépe a leghatékonyabb az otthoni fogyáshoz, kardió edzéshez? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 21. 19:17
Szerintem egy taposogepet kene vegyel. Nekem az van es formasabb a labam, fogytam is tole es mar nem nehez megmasznom a 3 emeleletet. Ha hasgyakorlatokat vegzel, akkor nem no az allokepesseged. En szoktam kazettakkal is valtogatni. Egy alkalommal 1 orat taposok.
16. Leelu
2008. jan. 30. 18:10
Nekem van Ab kingem,Orbitrekkem is olt régebben és anyum vett egy ilyen ki-be huzigálós gépet 2 hónapja. Azt tényleg a belső-külső combokra és a popsira találták ki, és szerintem nagyon jó. Persze a fogyás eléggé összetett dolog,kinek milyen a csontozata, mit eszik,mennyit mozog...stb. Szerintem kipróbálni érdemes a boltokban, ha teheted, és ha úgy érzed okés, akkor rendeld meg, úgyis van rá kipróbálási garancia!
15. 105.75 (válaszként erre: 13. - 279430c980)
2007. nov. 3. 19:13

Szia,

az AB KING jó, de naponta és minim 80...100...120 felülést el kell végezni/ nap, ja és minim 100 nap után biztos az eredmény(=erősebb hasizom), ha fokozatosan növeltük a terhelési szintet( napi 5..10 perc.)

14. dundy (válaszként erre: 13. - 279430c980)
2007. nov. 3. 17:42
Melyikre gondolsz konkrétan?
2007. júl. 12. 11:46
Jó a hasgép?
12. Huncutka84 (válaszként erre: 11. - 189e7a0266)
2007. jún. 18. 19:11
Ismered a "köpölyözéses masszázst"? Az arról szól h kb 1 órán keresztül olyan erősen maszíroznak h még az ereid is elpattannak... Az ilyen masszázsnak kis kb csak a 10-15. alkalom után látod az eredményét. Akkor gondolj el egy ilyen maszírozós övecskét, ami kicsit megbizsergeti a hájat:)... jó érzésnek biztos jó, de h ettől nem leszel karcsúbb arra fogadnék is:)
2007. jún. 18. 18:59
És mi a helyzet a masszírozós övekkel? Tudom, hogy csak attól nem lehet fogyni, de nem segíti a fogyit? Pl. nem lazítja fel a régóta leragadt zsírokat?
2007. jún. 18. 18:43
Vááá, be ne döljetek ennek a kamugépnek amit most ezerrel reklámoznak. Ez csak a szélső meg a belső izmokat mozgatja egy kicsit meg, a fenekedhez semmi köze nincs... Ráadásul ez is kamu, h a rövid edzések hatásosak és "összeadódnak". A cardiogépeknek mint a futópad, lépcsőző, bicaj, elliptikus tréner, pont az a lényege h 40-50-60 p folyamatos intenzív mozgást kell végezni rajtuk és akkor lesznek hatásosak.
9. M. Monroe (válaszként erre: 8. - Cukilany)
2007. jún. 18. 14:52

Pont ezért kérdeztem, mert a 3 prcnek még én sem dőlök be, no meg a kockás hasu reklám cicáknak sem.

Elolvastam a régebbi válaszokat a két hagyományos géppel kapcsolatban, háááát, megoszlanak a vélemények.Persze ez kortól , csontozattól, súlytól függő dolog. Régen én is kaziztam, ha volt időm, bár most néznék ki úgy mint akkor-:))) de heti háromszor lenyomtam az egy órát kacagva!:))), sőt ugróköteleztem és hulahoppoztam is.(így írják? bocsi)

Ma már a 2 emeletnyi lépcső is halálos veszedelem.

Pedig el kell kezdeni, mert a diéta önmagában kevés....kettős értelemben is:)))

8. cukilany (válaszként erre: 6. - M. Monroe)
2007. jún. 18. 14:39

Nekem anno, amikor még nem Bp-en laktunk és nem volt teremre lehetőségem nagyon jól bevált a kazira edzek módszer, ott legalább az egész testre edzesz és nemcsak egy valamire. Volt 5 kazi (ez most kb 5-6 ezer Ft-ból megvalósítható) azokat cseréltem.


Igaza is lenne az apádnak, mert ezek télleg nagyon olyan jellegűek, de télleg gondoljál bele, oda áll egy 50 kilós full izom csaj, amely alakot csak napi 3 órás kemény izzadással lehetne elérni meg egy nagyon behatárolt étrenddel, de állítja, hogy fél órát billeg egy gépen... nekem ilyen testet heti 5 napos edzéssel nem sikerül elérni, mert vagy nincs 3 órám edzésre és nem tudom számolni épp mennyi gramm szénhidrátot ettem meg...

7. M. Monroe (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2007. jún. 18. 14:36

Milyen futópadod van? Árfekvésben mit jelent és technikában mit tud?

Mennyit fogytál vele?

Köszi a választ.

6. M. Monroe (válaszként erre: 4. - Cukilany)
2007. jún. 18. 14:33

Édes Cukilány!

Mennék én az edzőterembe, de nagyon drága. Ami itt a környéken van az pediginkább a macsó kopaszfiúk tanyája vmint egy két " barbi" látogatja.

Azért tettem fel a kérdést, mert játszom a gondolattal, hogy ezt kérek szülinapomra. De drágát nem kérhetek, ezért gondoltam ezekre auz ajánlatokra.

Drága apám, ha még velünk lenne, biztos mondaná" Felejtsd el, Te minden reklámnak bedőlsz, belőled gazdagodnának meg ha engedném" :)))

De ő már nem él, és akik barátaim vannak, mindegyik karcsú, vékony, és röhög a problémámom.

Na, ezek után mit tegyek?

5. M. Monroe (válaszként erre: 3. - 279430c980)
2007. jún. 18. 14:26

Láttam én is ezt a gépet a televízióban, venném is, meg nem is. Te kipróbáltad, vagy használod?

Mennyi idő után hatott?

4. cukilany (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2007. jún. 18. 14:23

Ezt imádom nálunk az edzőteremben is, kis tévék vannak minden gépen, elszalad vele az idő...


Otthonra nem vennék gépet, főleg ezek a tv-shop ajánlatok nem tetszenek... tényleg van olyan aki elhiszi, hogy attól mert ki-be terpeszt megizmosodik a hasa és a válla, háta is izmosabb lesz? hirtelen az egész teste átalakul... már ott hitelét veszti...

2007. jún. 18. 13:27
nem tudom, hogy most mi a neve, de terpeszteni kell rajta és nagyon szupi combokat és popót csinál
2007. jún. 18. 13:18
Azt nem tudom h mi van a tv shopban, de az otthoni cardio edzéshez a legjobb a futópad. Ezt tapasztalatból mondom, nekem is van egy a szobámban és este tvnézés közben szoktam használni. Az elején csak sétiztem rajta, majd kocogás, most már rendesen tudok rajta futni és miközben nézem a tvt így nem is gondolok arra h most tornázom:)
2007. jún. 18. 13:16
Melyik TV Shop gépe a leghatékonyabb az otthoni fogyáshoz, kardió edzéshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook