Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen apró ajándékot készítsek, vagy vegyek egy 11 éves kislánynak? fórum

Milyen apró ajándékot készítsek, vagy vegyek egy 11 éves kislánynak? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 2. 22:46

Ok,majd megkérdezem,hogy nála nyerő-e a Hannah,vagy Hello Kitty..

Azért gondoltam,hogy valami apróságot viszek neki is,mert most ugye a két nagyobb tesó körül lesz a felhajtás..így biztos örül,ha kap valamit ő is..:)

Szerintem gyöngykészlete már van..

Nna én ennyi idős koromban megvesztem a gyöngyökért és a szalvétákért voltam még nagyon oda..:) /még most is../

2010. jún. 2. 21:07
Bármilyen apró ékszernek,sőt kozmetikumnak(nem felnőttre gondolok)is örülnek.Ha kreatív,gyöngyözős készlet,üvegfesték.Érdeklődésének megfelelő könyv,újságelőfizetés,mozi vagy színházjegy...Minden,ami Hannah Montana-s.)))
6. Anka71 (válaszként erre: 5. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 2. 19:55
Jackqueline Wilson tényleg nagy kedvenc. Szeretik még általában Thomas Brezina könyveit is, Nógrádi Gábort is kedvelte a lányom ennyi idősen. CSukás István, na és persze Böszörményi Gyula könyveit is szeretik.
2010. jún. 2. 19:07
Úgy látom,ez a Jacqueline Wilson a tinik kedvence..nem tudom,jó lesz-e neki..fogalmam sincs,milyen könyvet olvasnak a 11-12 évesek..?
2010. jún. 2. 19:00
Szerintem is könyvet, csakis:)
3. kitrákotty (válaszként erre: 2. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 2. 18:48
könyvet!
2010. jún. 2. 18:42
A rokon kislány nővérének és bátyjának egyszerre lesz megtartva a ballagás..Ők kapnak majd ezt-azt,de én szeretnék neki is vinni valamit...Ötletek?
2010. jún. 2. 18:40
Milyen apró ajándékot készítsek, vagy vegyek egy 11 éves kislánynak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook