Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkereső-függés? fórum

Társkereső-függés? (beszélgetős fórum)


17. Cyntia
2008. szept. 27. 09:17

És általában megint kiről beszélünk?? Na kiről?

Természetesen a pasiról. Elszomorító tény.

16. rinike
2008. szept. 27. 08:59
Én is hallottam már függőkről. Szerintem aki nem függő, az egy ideig keresi a társát, és ha megtalálta (társkereső oldalon, vagy azon kívül), akkor már nem foglalkozik társkereséssel és ilyen oldalakkal.
15. Akymo
2008. jún. 15. 11:25

Sziasztok!

Én egy társkereső oldalon vagyok moderátor... nos sokan függővé váltak én úgy látom..évek óta minden kis szabadidejüket az oldalon töltik.

2008. jún. 13. 17:41
Mi lett az eredmény?Felhagyott vele végülis?
13. o.andi
2008. ápr. 30. 21:19
huhaa van ám ilyen....az viszont nem jó!!
2008. ápr. 10. 18:07

A válaszokat te is tudod.

1. Miért megy egy ember egy társkereső oldalra?

2. Milyen reménnyel kezdeményez kapcsolatot?

3. Ha szerinted ez nem ilyen egyszerű, akkor van itt még egy mesebeli kérdés: Hány éves vagy???

11. alexcheca (válaszként erre: 10. - Cskata)
2007. júl. 5. 09:30
Talán így is van.Igazság szerint az egy évvel korábbi önmagam moár biztos felpofozna, hogy milyen hülye liba vagyok, de sajna nyakig benne vagyok ebben a pasiban
10. cskata (válaszként erre: 9. - Alexcheca)
2007. júl. 5. 09:05

jesszus, de rendes..:S

és nem mondtad neki, hogy Te meg nem garantálod, hogy ilyen esetben nem fogsz vele szakítani..?


kicsit sakkban tart ezzel az egész témával - és olyan, mintha abszolút ő diktálná a tempót és a játékszabályokat..

9. alexcheca (válaszként erre: 8. - Cskata)
2007. júl. 4. 23:15
kösz, de épp ma jelentette be, h nem garantálja, hogy nem fog megcsalni, de azért szeret:S
8. cskata (válaszként erre: 7. - Alexcheca)
2007. jún. 25. 20:20

hmm.. azért dícséretes a részéről, hogy ezt így bevállalta...:))

de a saját (rossz) szokásain csak ő maga tud változtatni - szóval segíthet egy tanácsadó, de aktívan részt is kell venni a folyamatban majd!

sok sikert!:)

2007. jún. 25. 16:48
nos oda jutottunk, hogy párkapcsolati tanácsadót keresünk.Nem épp leányálom, de még mindig jobb, mintha ő sz*rna az egészre.Legalább látom, h ő is mentené a menthetőt.
6. cskata (válaszként erre: 5. - Cskata)
2007. jún. 18. 13:44
ja, és még annyi, hogy az életben is folyamatosan ki lehet (van) téve egy kapcsolat a véletlenül és váratlanul támadó "külső erőknek" - ő meg eközben direkt olyan helyzeteket teremt, ahol bármikor elcsábulhat más felé...
2007. jún. 18. 13:41

háát, nekem ez egy elég fura "függésnek" hangzik..

nem szeretnélek megbántani, de szerintem ő szép nyugodtan vadászgat és közben ezzel a függés dologgal "magyarázza" meg Neked az egészet..:S (ráadásul még Neked van lelkiismeret furdalásod, ahogy látom miatta..)

Szerintem egy normálisan működő kapcsolatba nem fér bele a netes csajozás - mert ő végülis azt csinálja.. jó esetben csak verbálisan..


És mit mond, miről beszélget a lányokkal?

Azért közli velük, hogy neki kapcsolata van - vagy ez nagy titok..?

Meg azért azt is vegyük figyelembe, hogy bár ő (állítólag) csak ismerkedni/beszélgetni szeretne - de azok a lányok pasit keresnek!! Ha találnak valakit, aki szimpi nekik, akkor nyilván jobban elkezdenek nyomulni, hogy pl. egy randi összejöjjön.. hiszen nekik nincs veszteni valójuk (és ha nem tudnak Rólad, akkor még elítélni sem lehet őket ezért..)!


Szerintem is csak akaraterő (és jelen esetben a Te érzéseiddel szembeni tisztelet) kérdése, hogy befejezi-e vagy sem.. nem hiszem el, hogy ezt "nem lehet megállni/kibírni".. ugyanmááár, ez csak duma..:(

4. minimano1979 (válaszként erre: 3. - Alexcheca)
2007. jún. 18. 13:36

Hat nagyon ugy nez ki,h nem volt tul jo otlet.


Beszeljetek meg a dolgokat,mond el neki,h teged ez zavar ...,s ha igazan fontos vagy neki,akkor nem fog tobbet irni a csajoknak.


A kerdes az,h akarjatok meg ezt a "lapos" kapcsolatot?

3. alexcheca (válaszként erre: 2. - Minimano1979)
2007. jún. 18. 13:21
Laposodott a kapcsolatunk, és kitaláltam, h regeljünk külön,és próbáljuk megtalálni egymást.Utólag nézve béna ötlet volt, a következményei pedig katasztrófálisak:(
2007. jún. 18. 13:18

Szerintem magyarazd meg neki,h ez igy neked nem jo,s veled foglalkozzon inkabb mint mas lanyokkal.

Ha akarja abba tudja hagyni,ez nem alkohol,nem drog(ezeket is abba lehet hagyni,ha akarat van).


De mire jo ez neki?es mit beszel veluk?(mert az sem mindegy!)

Mikor visszament akkor az mert a te hibad volt?

2007. jún. 18. 13:00
A barátom újra és újra lebukik, h társkeresőkön írogat lányoknak.Azt mondja, mielőtt találkoztunk,rengeteget csinálta, és most, mint egy "alkoholista" egyszer visszament egyre(az az én hibám volt)és azóta nem tudja megállni, h ne menjen vissza újra és újra.Segíthetek egyedeül rajta?vagy ez már szenvedély-betegség?Tejlesen tanácstalan és kétségbeesett vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook