Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csajok szilikon ez lesz a paradicsom, a mai részt(jún.2) hol tudom megnézni? fórum

Csajok szilikon ez lesz a paradicsom, a mai részt(jún.2) hol tudom megnézni? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 12. 16:39
A sorozatbarát-on meg lehet nézni:-)
8. Csucs (válaszként erre: 7. - Ritkó)
2010. jún. 2. 16:37
ó köszi szépen :) délelőtt soha nem tudom megnézni, ezért mindig fölvetetem valakivel
7. Ritkó (válaszként erre: 3. - Csucs)
2010. jún. 2. 15:20
Tettem fel a naplómba két részletet a mai részből, nézd meg :)
2010. jún. 2. 15:12
Megtaláltam a mai részt a youtubon :))) vagyis részleteket találtam :)
5. Ritkó (válaszként erre: 3. - Csucs)
2010. jún. 2. 15:07

Nincs magyarul a youtubon? Most nézem én is, de én meg magyar részeket találtam, de ezt a mai részt nem találom, de Byron halála, meg amikor Titit elkapják, az is rajta van.

Tudni kéne, hogy ez a mai rész hanyadik volt, és úgy megkeresni, mert lehet rajta van.

Van egy internetes oldal a sorozatról, a szereplőkről, meg a részekről, de a pontos címét nem tudom, de lehet ott is vannak fent videok.


Sajna nem ismétlik a sorozatot, mert tavaly már egyszer leadták, és mindig megváltozik a kezdési időpont is, egyszer délután volt, aztán megint délutn, csak egy órával hamarabb, most meg délelőtt van.

2010. jún. 2. 14:52
sajnos nincs ismétlése,bár ez ujrainditott sorozat mert már korábban ez ment,vszinü ezért nemismétlik,sőőtt ráadásul a megszokott délutáni időpontból délelőttre tették be :S
2010. jún. 2. 14:27
magyarul nincs. te láttad?
2010. jún. 2. 14:26
Próbáld meg a youtubon, hátha rajta van ez a mai rész.
2010. jún. 2. 14:25
...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook