Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Kalandunk" egy idióta szemésszel. fórum

"Kalandunk" egy idióta szemésszel. (beszélgetős fórum)


2010. jún. 2. 10:27

Sajnos,nagyon sok hasonló eset van.Sorozatban tud-

nám sorolni..

7. db5df1d25b (válaszként erre: 5. - Klenca)
2010. jún. 2. 10:22
Dehogy megyünk.Csak azt bánom, hogy ilyen hülyék vagyunk, hogy fizettünk.
6. db5df1d25b (válaszként erre: 4. - Henobeno)
2010. jún. 2. 10:20
Ráadásul behívott egy másikat is, mert a jelenlévő nem boldogult.
5. klenca (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. jún. 2. 10:15
Ugye többet nem fogsz menni hozzá??
2010. jún. 2. 10:14
Nem csodálom ez nagyon durva. De azért jót kuncogtam magamban ahogy elképzeltem az asszisztenst táncikálni a plüssökkel.
2010. jún. 2. 10:13
Legközelebb távozáskor nem fizetnék.
2010. jún. 2. 10:11
Nagyon ki vagyok rajta akadva.
2010. jún. 2. 10:09
2,5 éves kisfiamnak szemüveget írt fel egy szemorvos 2 alkalommal (fél év különbséggel) pupillatágítással (ami kb. fél óra volt és max 1 napig tartott a hatása) végzett el egy vizsgálatot amivel fénytörési hibát állapított meg. Rendben is volt vele minden, de úgy éreztük mielőtt szemüveges lesz a gyerek ellenőriztetjük a diagnózisát egy másik orvossal. Pesti magánrendelésre vittük ajánlás után. Kár volt. A nő komplett idiótának bizonyult. Egyszerűen nem engedte meg, hogy megfogjuk, lefogjuk a gyerek fejét a vizsgálathoz, hogy a hülye lámpájával a gyerek szemébe világíthassaon-merthogy ennek ő nem híve, ne traumatizáljuk a gyereket. Ehelyett az asziszense ugrált a gyerek előtt plőssállatokkal. Hiába mondtuk, hogy semmi gond nem lesz, a kisfiúnk megszokta az ilyesmit, 3 hetente vért vesznek tőle (túl van egy komplett kemoterápián stb.), egyszerűen nem engedte, hogy megfojam a gyerek fejét, sőt még beszélni sem lehetett hozzá. Én ennek ellenére megfogtam, erre rám szólt, hogy engedjem el. A gyerek papírjársa ráírta, hogy nem vizsgálható, majd azt javasolta, hogy jövő héten csinál neki egy olyan pupillatágításos vizsgálatot ami előtt 4 napig kell kenegetni a gyerek szemét egy pupillatágító kenőccsel, ami után másfél hétig tág marad a pupillája. Gondolom a kedves doktornő szerint ez kisebb traumával járna a gyereknek mintha 1 percig megfogtam volna gyerelk fejét.Hát a nagy szart csinál ilyen vizsgálatot. Ja és ezért a vizsgálatért illetve nem vizsgálatért 12.000,-Ft-ot kért. Jövő héten pedig a pupillatágításos csak 9000 lenne. Szóval kifizettünk 12.000-et azért, hogy egy aszisztens plüssállattal ugráljon a gyerek előtt, a szemészorvos pedig kijelentse, hogy a gyerek nem vizsgálható. Hát mi vagyunk a hülyék, hogy kifizettük, de nagyon hülyék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook