Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák, akiknek feküdniük kell fórum

Kismamák, akiknek feküdniük kell (beszélgetős fórum)


2010. jún. 2. 20:36
14.hét de nekem 2100:( sajnos
22. Timicicaanyuka (válaszként erre: 21. - 9009e75bd5)
2010. jún. 2. 20:21
Nekem is a 3. babám lesz. 23. hétben vagyok és 3100 a méhszájam. Azt mondta a doki nem kell izgulni . Nem is érnék rá feküdni. Te hányadik hétben vagy?
2010. jún. 2. 20:12
nekem 2100 értékem akkor ha jól tudom akkor egyforma te értékeddel nekem annyit mondtak mikor kiderült ez elő fordul olyanokkal akik többször szültek.ő a harmadik gyerekünk lesz van már 2 lánykám.annyit mondtak pihenjek és nem emelgessem kisebbet.kaptam no-spat és magne-B6ot
20. cicanyúl (válaszként erre: 14. - Mamcili)
2010. jún. 2. 20:10
A védőnőm nagyon rendes, biztosan gyakran fog látogatni. Eddig is jött volna, de a munkám miatt nem tudtunk időpontot egyeztetni. Az összes barátnőm minimum 100km-re van tőlem sajnos. aki itthon van biztos jön majd, de sokat dolgozik Ő is.
2010. jún. 2. 20:06
És neked mennyi Móni? Azért egy 2.5 éves kisgyerek mellett sokkal nehezebb lehet vigyázni! Már szégyellem is, hogy nyafogtam.
2010. jún. 2. 20:02
Most jöttem meg az orvostól. 1 cm- re van kinyílva. Dolgozni nem mehetek vissza, de itthon nem muszáj állandóan feküdnöm. Azért így másabb. Még jó, hogy rosszabbra számítottam, így ezt is tudom értékelni.
2010. jún. 2. 19:20
cicanyúl neked mennyi vagy a méhszáj értéked?
16. mamcili (válaszként erre: 15. - Last)
2010. jún. 2. 14:33
valószínűleg igen
15. last
2010. jún. 2. 09:39
Szerintetek ha a jobb vesém a kismedencémben van,akkor veszélyeztetett terhes leszek?
2010. jún. 2. 09:06

Keress egy egészséges kismamát, aki esetleg feljárna hozzád, vagy egy barátnőt és közösen csapnátok le az időt. Kérd meg a védőnőt hogy időnként látogasson meg (az enyém anno nagyon rendes volt, hetente egyszer feljött egy órát beszélgetni). Legyen nálad bármi, kreatívkodj, fejts kered a jó filmeket vígjátékokat hallgass zenét, bármit csak ne az idővel kelljen foglakoznod.

Varrjál, hímezzél, azt nagyon szerették a kismamák időtöltésnek a kórházban és rengeteg ruhácska és egyébb kiegészítők készültek el. míg feküdtek. Én is tőlük tanultam sokmindent :), mikor még köztük dolgoztam :)

2010. jún. 2. 08:10
nekem nem írtak elő szigorú fekvést igaz egy 2.5éves mellet lehetetlen is lenne.de a 9.héttől nyílt ki a méhszájam most 14 hetes vagyok.
2010. jún. 2. 08:03
szia! mióta fekszel?
2010. jún. 2. 08:00
szia csatlakoznék nekem is nyitva van a méhszájam
2010. jún. 2. 07:59
Az elején semmi.tesztet sem akartam venni, mert már lelkileg nem bírtam az egy csíkot. uszodába akartam menni, de előtte biztos ami biztos alapból vettem egyet.pozitív lett. állandóan álmos voltam 10 hétig, émelyegtem, de csak kétszer hánytam.étvágytalan voltam. ja, és állandó hőemelkedésem van azóta is.volt egy időszak, amikor semmilyen szagot, illatot nem bírtam elviselni. ja! és a melleim kegyetlenül fájtak ez előtt 2 hétig.
2010. jún. 2. 07:47
Igen,terhességi tünetre!nálam 3 napja kezdődött az émelygős,reggeli visszaköszönős időszakom!kezdek elég nyűgös lenni!
2010. jún. 2. 07:43
Majdnem egy évig. Én is egyedül vagyok, a Férjem sokáig dolgozik, bár telefonon sokat beszélünk. Anyukám is dolgozik, bár mind a két nap eljött, és az Öcsém is jött egyből, meg elugrik napközben is.De ez nyilván nem lesz így végig, mert dolgozni kell mindenkinek. Nekem a munkahelyem, a kollégáim hiányoznak nagyon. nagyon szeretek dolgozni, és még rengeteg tervem volt a szülésig. Anyukám velem az elején 2 hónapot feküdt, de utána felkelhetett!Hátha Te is felkelhetsz majd! Terhességi tünetekre gondolsz?
2010. jún. 2. 07:34

igen első! nem tudják,hogy mitől volt a vérzés,azt mondta az orvos,hogy nem akar jósolni,feküdjek és majd 9.én többet mond,lát!

nekem az a legrosszabb,hogy szinte egész nap egyedül vagyok!

neked voltak valami tüneteid az elején?

sokáig próbálkoztatok?

2010. jún. 2. 07:29
Neked első baba?
2010. jún. 2. 07:28
igen, első baba. Kisfiú. És ülnöd szabad? Neked is nyitva van a méhszájad? Ma este megyek az orvosomhoz,akkor derül ki, meddig kell feküdnöm. Nekem már 2 nap után nagyon fáj a lábam, tele van csomókkal, görcsöl. pedig eszem a magnéziumot elég rendesen.
2010. jún. 2. 07:21

először úgy indult,hogy 2hét,a következő alkalommal módosult háromra,de akkor már azt mondta az orvos jobban tenném ha végig itthon maradnék!volt pár napig nagyon gyenge vérzésem,ami akkor múlt el amikor 2 napot tényleg rendesen végig feküdtem!

első baba?

2010. jún. 2. 07:13

szia!

húú, akkor én ne nyafogjak! legalább félidőig kihúztam. Semmi különösebb bajom nem volt (kis gyulladás csak, de az elmúlt 3 hete), nem véreztem, meg energikus voltam, most sem voltak fájdalmaim csak megijedtem egy erős folyástól, bementünk az ügyeletre,és ott derült ki a dolog. pár éve volt egy méhszáj műtétem, gyulladás miatt,lehet, hogy ez is közrejátszik.október 16- ra vagyok kiírva.

Neked mondták, hogy meddig kell feküdnöd? Fájdalmaid vannak?

2010. jún. 2. 07:03

szia!igaz csak az 5.hétnél tartok,de nekem már most feküdnöm kell!pont ma egy hete vagyok itthon!

Mikorra vagy kiírva?Eddig volt valami probléma?

2010. jún. 2. 06:46
Szeretnék olyan várandósokkal beszélgetni, akiknek nyitott méhszáj miatt feküdniük kell.20 hetes terhes vagyok, hétfőn derült ki, hogy kinyílt a méhszájam. Itthon fekszem, nem mentem be a kórházba, és borzasztóan nehezen bírom, pedig csak 2 nap telt el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook