Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jahn Ferenc kórház! Még egy esély? fórum

Jahn Ferenc kórház! Még egy esély? (beszélgetős fórum)


8. Mákosnudli (válaszként erre: 7. - F47adc7ba5)
2012. aug. 11. 23:58
Erről én is hallottam. Inkább tényleg keresni kellene egy normális kórházat.
2012. aug. 11. 23:54
Nemigazán jó megoldás, hogy a "tepsibe" menj. Ott egyáltalán nem jók a pszichiátriai orvosok a nóvérekről nem is beszélve -tapasztalat, de nem mint beteg- Igaz ez nem a reklám helye, de inkább menj a Merényibe. A telefon megoldás nem megnyerő, mert nem találsz tel. közelben soha egy orvost sem, mert letagadják magukat.
2010. júl. 3. 18:42
Szerintem máshova menj,ne a tepsibe!!
5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Patti baba)
2010. jún. 2. 01:38

van. Sztem telefonálj oda, és mond el, mi történt veled, akkor miért nem tudtál menni. Nem lesz semmi gond! A háziorvosod is tud beutalót adni neked, de nem biztos, h kérni fogják. Ezért telefonálj mindenképpen! Majd ők elmondják, h mit, hogyan!

Ui.: azt azért megjegyezném, h "jófajta" pszichiátered van, ha ilyen a hozzáállása.... No comment....

2010. jún. 2. 01:27
azt elfogadnák most is? de már vagy fél éves.
2010. jún. 2. 01:25
Igen,megvan még a régi
2010. jún. 2. 01:24
Megvan a régi beutalód még?
2010. jún. 2. 01:21

Még év elején kellett volna mennem a Jahn Ferenc kórház pszichiátriai rehabilitációs részére,ki is töltötték a papírokat,de egy családi balhé miatt vissza kellett utasítanom.Akkor volt beutalóm is és pszichiáterem is.Most nincs beutalóm,de csak ez az egy kórház maradt ami talán tudna segíteni.Végigjártam már az összes kórházat.Szerintetek lenne még egy esélyem ha megpróbálnám vagy mondhatják azt is hogy akkor nem akartam most se akarjam? És ha kell beutaló honnan szerezzek? a pszichiáterem azt mondta hogy ő már egyszer adott,miért nem mentem akkor. Már 3 éve szenvedek egy elég súlyos generalizált szorongással,depresszióval és pánikbeteg tünetekkel.


Van valami esély rá hogy felvesznek az osztályra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook