Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szülés utáni edzés

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Mozgás és fitness

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Betsabé2010-06-02 11:54
Na minden ok? Mit mondott a doki?
A gyerekágyi torna tényleg nagyon jó, ami nekem van. Csak az a baj, hogy kölcsönadtam, így nem tudom a nevét se :-(
Sétánál is lehet variálni. 5 perc lazán, 5 perc sietve, stb. ezzel picit emeled a pulzusod, majd újra lassan.
Csak ne esne az eső :-(

5. Hedi132010-06-02 10:17
Tudom ajánlani Béres Alexandra Változz vissza c. dvd-jét, kimondottan szülés utánra van.

4. Hedi132010-06-02 10:16
Szia!
Én is a hatodik héttől tornázok lazán, de igazán most érzem erősnek magam az edzéshez. (mondjuk én sok vért veszítettem és kaptam három tasakkal a kórházban)
Szerintem ha teljesen jól vagy, elkezdhetsz edzeni, de azt hiszem van pár gyakorlat, amit nem ajánlott az első hat hónapban csinálni.

3. Nira872010-06-01 18:55
Holnap megyek 6 hetes uh-ra. Sétálni így is rengeteget sétálok a kislányommal az első napoktól kezdve. Most is ha jó idő van napi 4-6 órát simán.
Lehet én is veszek valami dvd-t vagy keresgélek valamit a neten.
(válasz Betsabé 2. hozzászólására)

2. Betsabé2010-06-01 18:53
Szerintem a szülés utáni hatodik héttől szabad, ha minden oké. De az első hat hétben is szabad sétálni ha jólesik.
Nekem van dvd-n gyermekágyi tornám, az Alexandrában vettem, de nekem nem volt lelkierőm tornázgatni.
Ha jól érzed magad, akkor próbálkozz. Csak óvatosan, fokozatosan, nem megerőltetve. Majd belejössz :-)
Jó babázást! Ezek a legszebb hónapok, élvezd ki.

1. Nira872010-06-01 18:46
Sziasztok!

Az érdekelne, hogy szülés után mikor lehet elkezdeni edzeni (akár otthon vagy konditerembe)? Gondolom nem lehet egyből ott folytatni, ahol abbahagytam régen. Azaz napi (vagy minden másnap) 50-80km kerékpározás, 30-60 perc futás és 100-200db felülés.