Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés utáni edzés fórum

Szülés utáni edzés (beszélgetős fórum)


2010. jún. 2. 11:54

Na minden ok? Mit mondott a doki?

A gyerekágyi torna tényleg nagyon jó, ami nekem van. Csak az a baj, hogy kölcsönadtam, így nem tudom a nevét se :-(

Sétánál is lehet variálni. 5 perc lazán, 5 perc sietve, stb. ezzel picit emeled a pulzusod, majd újra lassan.

Csak ne esne az eső :-(

2010. jún. 2. 10:17
Tudom ajánlani Béres Alexandra Változz vissza c. dvd-jét, kimondottan szülés utánra van.
2010. jún. 2. 10:16

Szia!

Én is a hatodik héttől tornázok lazán, de igazán most érzem erősnek magam az edzéshez. (mondjuk én sok vért veszítettem és kaptam három tasakkal a kórházban)

Szerintem ha teljesen jól vagy, elkezdhetsz edzeni, de azt hiszem van pár gyakorlat, amit nem ajánlott az első hat hónapban csinálni.

3. 25eed67283 (válaszként erre: 2. - Betsabé)
2010. jún. 1. 18:55

Holnap megyek 6 hetes uh-ra. Sétálni így is rengeteget sétálok a kislányommal az első napoktól kezdve. Most is ha jó idő van napi 4-6 órát simán.

Lehet én is veszek valami dvd-t vagy keresgélek valamit a neten.

2010. jún. 1. 18:53

Szerintem a szülés utáni hatodik héttől szabad, ha minden oké. De az első hat hétben is szabad sétálni ha jólesik.

Nekem van dvd-n gyermekágyi tornám, az Alexandrában vettem, de nekem nem volt lelkierőm tornázgatni.

Ha jól érzed magad, akkor próbálkozz. Csak óvatosan, fokozatosan, nem megerőltetve. Majd belejössz :-)

Jó babázást! Ezek a legszebb hónapok, élvezd ki.

2010. jún. 1. 18:46

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy szülés után mikor lehet elkezdeni edzeni (akár otthon vagy konditerembe)? Gondolom nem lehet egyből ott folytatni, ahol abbahagytam régen. Azaz napi (vagy minden másnap) 50-80km kerékpározás, 30-60 perc futás és 100-200db felülés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook