Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem fórum

A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem

1 2
2015. máj. 7. 07:30
Ehetek akàrmit mert énem hizok meg. :-)
2012. okt. 31. 08:09
A szervezetnek mindenre szüksége van és nem fogyi szerekre
2012. okt. 31. 08:08
Nem bizom a fogyi szerekben csak abban ha sürün de keveset eszel én igy fogytam le és tartom is ez a véleményem
30. turpi0001 (válaszként erre: 29. - CsillagTM)
2012. jún. 6. 14:38
Szerinted, ha ezt írom "mert ez megint egy hatalmas átverés"? Azért tettem be , mert most ezt küldik mindenkinek jó sok pénzért és jó lenne már ezeket a gensztereket valahogy lealázni. Sajnos ezek személyesen nem elérhetők, viszont jó pénzért mindnhol teret adnak nekik.
29. CsillagTM (válaszként erre: 28. - Turpi0001)
2012. jún. 6. 13:16
nem értem. ez most reklám v antireklám?:P
2012. jún. 6. 12:12

Ki mit tud róla Ciblaction A37 fogyasztó szer, mert ez megint egy hatalmas átverés. Írjatok neki, elég az átverésből. Írtam nekik és kiváncsian várom a választ.



T. Szép és Jóformába!


Én alulírott T...i G.. garanciát vállalok, hogy a nekem megküldött Ciblaction A37 fogyasztó szer ellenértékét átutalom a forgalmazó számlájára amennyiben a (bizalomra építve amit tőlem mint vevőtől elvár) valóban napi egy kilótól megszabadít. Kérem bízzon bennem ahogy tőlem elvárja és küldje meg részemre a csodálatos fogyasztó szert és ha valóban beválik ígérem több adaggal rendelek.


TELJES

FELTÉTEL NÉLKÜLI

PÉNZVISSZAFIZETÉSI

GARANCIA



Ciblaction A37, 100%-os hatékonyságot garantál, erőfeszítés nélkül:

1 - erőfeszítés és torna nélkül

2 - fogyókúra nélkül

3 - nincs szükség a szokások megváltoztatására

4- műtéti beavatkozás nélkül



Egy kapszula elfogyasztása szükséges a Ciblaction A37-ből reggel, délben és este az étkezések előtt. Egy nagy pohár vízzel szükséges elfogyasztani. A FOGYASZTÓ termék 24 órán belül hat.

Naponta 1 kilótól kell megszabadulnia, 7 nap alatt 7 kg-tól.

A próba nem kockázatos az Ön szervezetére. Ha nem lenne elégedett 100%-ig, akkor a csomag átvételétől számított 10 napon belül küldje vissza a fennmaradt Ciblaction A37 termék mennyiséget, még az üreset is és visszatérítik Önnek a termék árát. Kivéve a csomagolási és a postai költségeket...

FONTOS: nem fogja visszahízni a leadott kilókat! Garantált az, hogy egy ÉLETRE vékony marad. A Healthy Living-el megőrzi az egészségét.

2010. jún. 4. 20:24
sziasztok!köszönöm szépen a sok pozitiv hozzászólást!nagyon kedvesek vagytok!én szerintem mindegy hány kilóról van szó 3 4 5 10 mert nagyon nehéz rávenni magunkat hogy változtassunk!szerintem óriási akaraterő kell!sőt minél kisebb a súlyfelesleg annál lassabb és nehezebb beinditani egy fogyást!legalábbis véleményem szerint!!!
26. 9834d42538 (válaszként erre: 18. - Gaby76)
2010. jún. 4. 16:30

Az sem mindegy, hogy ő mennyiből adta le a 13-at, s te mennyiből a 30-at...


Azt hittem, hogy itt csak olyan emberek vannak, akik segítik, támogatják, biztatják egymást, nem pedig azért, hogy blamálják az övékéhez képest csekélyebb (ami talán az első bekezdésemben lévő felvetés miatt nem is biztos, hogy helytálló) eredményei miatt.


Szíve joga cikket írni, megosztani a tapasztalatait, s ahogy magad is láthatod, sok embert elgondolkoztatott, sok embernek erőt ad.

2010. jún. 4. 11:43

13 kiló nagyon is komoly súlyleadás, miért ne írhatná meg a tapasztalatait? Engem hét kiló után elkezdtek már kérdezgetni az emberek, hogyan csináltam.

Sokunknak nagyon jól jönnek ezek a tanácsok, hogy józan keretet adjunk a fogyózásunknak/életmódváltásunknak.

2010. jún. 2. 20:42

Sziasztok!


A cikk nekem is nagyon tetszik!

Éltmód változást szeretnék én is,és megfogadom ezeket a jó tanácsokat. :)

2010. jún. 2. 12:43

ez nagyon jó, tetszik!! :)


én is épp életmódváltásban vagyok, szóval nagyon ismerős a dolog...

2010. jún. 2. 12:40
Nagyon jól összeszedted a lényeget! És egyáltalán nem kevés a 16kg, mert sokan vagyunk akiknek ennyit kell, vagy még kevesebbet lefogyni. Nekem a gyerekvállalással sikerült meghíznom, előtte nem volt gond a súlyommal. Én, hasonlóan hozzád, ugyanezen "módszer" szerint fogyózom. Eltelt 4hónap, lement 10kg. Még 1-2 és tökéletes leszek! :) És talán beleférek a lánykori ruhámba is...
2010. jún. 2. 10:18
Szerintem semmit nem szabad megvonnunk magunktól. aki szereti a csokit az ne határozza el, hogy nem eszik vagy édes naranccsal helyettesíti. Egyszerűen csak vegyen vissza a mennyiségből. Egyen bármit amit megkíván, csak ne három tányérral. Egyen és mozogjon rendszeresen és fogyni fog.
2010. jún. 2. 10:10
sziasztok!köszönöm a dicsérő szavakat!örülök hogy tetszett a cikkem.elhiszem hogy nem olyan sok a 13(mostmár 16)kg ez tény!viszonylag fiatalnak tartom magamat és azért határoztam el hogy ledobom ami rajtam van mert nem akartam hogy később 15 aztán 20 majd 30 legyen belőle.én csak arra akartam a cikkel mindenkit buzditani hogy kezdje el ha 5 kg plusz ha 10.mert egyre nehezebb lesz.sztem mindenki ismeri hogy:jajj ha akkor kezdtem volna el mikor még csak ennyi meg ennyi voltam...egyébként ez nem a történetem mert ha az lenne a diétás sikersztorikba irtam volna le a sztorimat magamról!ez egy kis csokorba gyűjtése a fogyózás vicces és kevésbé viccses részeinek!!!!egyébként gratulálok a 30 kg hoz és a megtartáshoz!!!
19. Gaby76
2010. jún. 2. 09:59
duplata - duplaja. bocsanat, elutes
18. Gaby76
2010. jún. 2. 09:58
Igazsagok vannak a cikben, nem is vitatom, csak szamomra egy kicsit vicces, hogy 13 kilo lefogyasa utan irsz cikket fenykepek es merlegeredmenyek nelkul. En 30 kilot fogytam, megis ugy erzem, nincs itt az ideje, hogy megirjam a tortenetemet. KB. en is ugy fogytam le, mint te - fokozatos elvonasokkal, csak tobb mint a duplata, es egyelore sikeresen tartom is a sulyomat fel eve
2010. jún. 2. 09:34
DEjóóóóóó!!!! :)
2010. jún. 2. 09:32
Nagyon klassz cikk! Milyen igazad van! Én meg abba a csapdába szoktam beleesni, hogy hirtelen nagyon keményen tornázni kezdek, mert már annyira le akarom adni a fölösleges hullámvonalakat deréktájon... Lehet, hogy nem a Callaneticssel kellett volna kezdenem, hanem valami egyszerűbbel, és mikor megerősödöm, akkor arra rátérni. Az evéssel dettó... Nagyon köszönöm a jó gondolatokat! Kinyomtatom a cikkedet és jól látható helyre teszem majd a szobámban.
2010. jún. 2. 09:29
szuper a cikk!:)
2010. jún. 1. 23:11

Az életmódváltás egy sokkal összetettebb dolog, mint egy fogyókúra. Azt jelenti, ha valaki elhatározott valamit, attól kezdve úgy fog élni. A fogyás a bónusz az életmódváltáshoz. Vannak alapdolgok,amit figyelembe kellene venni. Ilyen pl. hogy húst (fehérjét) nem eszünk a klasszikus körettel (szénhidráttal). Zöldséggel annyi húst lehet enni, amennyit bírunk. A nyersen ehető kajákból is. Zöldség, gyümölcs mehet korlátlanul. Ezeket betartani pl. nem egyszerű, mert nem így szoktuk meg. Ezért is igaz amit boboka04 írt. Erre csak fokozatosan lehet rátérni, és azt kell alkalmaznunk, amit úgy érzünk kibírunk hosszú távon. A fogyókúra magában kevés, mert a leadott kilók duplán visszacsúsznak. Van itt egy másik fórum,már behalt, de volt ott egy férfi, littledevil70, nagyon jó tanácsokat adott. Ha gondoljátok olvassátok el, és mindenki alkalmazza magára azt, amit be tud tartani hosszú távon. Persze ez nem azt jelenti, hogy lemondás nélkül menni fog. Sajnos nem fog.



Tudásbázis - Diétakérdés! Hogyan csináljátok, hogy egészséges legyen? ez a fórum címe, ha gondoljátok keressetek rá.

2010. jún. 1. 21:39

Pontról pontra egyetértek veled!Ésszel kell ezt csinálni csajok!

Likus, fel ne add mert kinyúvasztalak!!:):):)

12. *Haynee* (válaszként erre: 4. - Likus)
2010. jún. 1. 21:09
Sok sikert és ne add fel. Olvass sok sok fórumot!!! :)
2010. jún. 1. 21:08
Tényleg nagyon jó a cikk, maximálisan egyetértek mint hű életmódváltó :D:D
2010. jún. 1. 20:24
hú de jó cikk és milyen igaz. Én a párom szeretném, vagyis inkább akarom lefogyasztani. annyira egyszerű szerintem, mert ha nem 2 púpozott tányér másodikat eszik és nem kólát iszik máris tett valamit azért, h fogyjon. De nem megy. Nagyon ígérgette, de már nem hiszem el, h valaha is lesz kockahasa. pedig nagyon meg ígérte a kapcsolatunk elején. mivel hathatok rá? én nem azt mondom bulikban, h apa ne igyál már annyit, hanem, h apa ne egyél már annyit....
2010. jún. 1. 19:58
Köszönöm a biztatás! Már megérte megírnod ezt a cikket! Igyekezni fogok, ígérem összeszedem magam és nem nyafizok!
2010. jún. 1. 19:39
Remekül összeszedett, igaz gondolatok,- gratulálok!!
2010. jún. 1. 17:25
A számból vetted ki a szót ezzel a cikkel! Jó lenne, ha mindenki aki fogyókúrába akar vágni előbb elolvasná ezeket a sorokat, mert sok kudarctól kímélné meg őket. Köszi, hogy megírtad!
2010. jún. 1. 17:06

Nagyon tetszik a cikk, és teljesen egyet értek én is.

Remélem sokan fogják elolvasni azok közül is, akik a villám diéták megszállotjai.

Likus!

Ne add fel. Miért tennéd? Légy büszke magadra, hogy már ennyi kilótól sikerült megszabadulnod! Nagyon ügyes vagy.

Vannak stagnálós időszakok, ezeket túl kell vészelni. De feladni? Eldobni magadtól az álmod? Ne viccelj! Hihetetlenül ügyes vagy, és meg fogod tudni csinálni Te is, ahogy én is meg fogom tudni.:)

Szorítok Neked!

5. Betsabé (válaszként erre: 4. - Likus)
2010. jún. 1. 16:41
Ne add fel! Nagyon ügyes vagy, hogy 13 kg-ot leadtál! Próbálj váltani más diétára, vagy más mozgásra, de ne add fel!
2010. jún. 1. 16:32
Tetszik a cikked!Az eszeddel tudod, hogy így kellene csinálnod, de mégis a kisördög sokszor ott bújkál a füled mögött és arra csábít, hogy majd csak holnap kezd el a fogyókúrát, ó az az egy szelet süti nem fog megártani, ha ma kihagyod a tornát, nem dől össze a világ...Én sokszor azért adtam fel, mert ha elcsábultam, azt éreztem, hogy most már úgyis mindegy, akaratgyenge vagyok, hát akkor legyek dagadt... és indult a zabálás,hiába tudtam elméletben, mit és hogyan kellene csinálni.Most éppen egy ilyen labilis időszakomat élem, leadtam 13 kg-t, de most a kialakított rendszerembe hiba csúszott és már-már kezdem feladni.Néhányszor át fogom még olvasni a tanácsaidat és próbálok erőt meríteni belőle!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook