Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik járnak/jártak már fitness terembe, segítenétek? fórum

Akik járnak/jártak már fitness terembe, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


11. 5e76004fb5 (válaszként erre: 9. - Keressen)
2010. szept. 7. 13:17
Azért kell edző cipő, amit a teremben használ, hogy az ucán felszedett koszba ne feküdj bele.
2010. szept. 7. 08:41

Nyilván senki nem az utcai ruhájában izzad...Kényelmes pamutnadrág,poló (trikó),kényelmes sportcipő elengedhetetlen.Zuhany van.

(XI.ker. Fehérvári útra járok.)

2010. szept. 7. 08:11

Sziasztok!


Én tombolán nyertem egy 10 alkalmas fitness bérletet, de még nem szántam rá magam, nem szeretek egyedül járni sehova.


Nem jár valaki véletlenül a XI. kerületbe, a Bercsényi utcába?


A másik: milyen váltócipő kell? Nekem egy sport cipőm van, de abba járok. Csizmát csak nem vihetek! :D

2010. jún. 29. 09:48
Infraszauna után NE zuhanyozz, mert utána még sokáig "dolgozik" a bőrben,kár lenne azt a hatást elpazarolni.
2010. jún. 28. 16:18
Nekünk még nem ajánlották fel a fürdési lehetőséget soha, bár itt általában mindenki közel lakik. Infraszauna után sem mondta senki, hogy lezuhanyozhatok.
2010. jún. 28. 16:10

A váltó cipő kötelező.

Ma már követelmény az öltözőben biztosítani a fürdési lehetőseget. Ennek ellenére én soha nem vettem igénybe, mert csak bedobtam magam az autóba és otthon lefürödtem.

2010. jún. 28. 16:04
:) váltóruha persze, cipővel együtt.. bár ez sok mindentől függ.. pl. én ma zumbára csak másik cipőt viszek, mert este jön értem párom, így csak óra után berakom magam az autóba, és itthon tusolok-mindig itthon szoktam,nem bííírom a sok női test látványát.. :D na jó nem ezért, hanem mert a sminkemet is le kellene mosnom (mert sajna anélkül gáz vok), anélkül pedig nem megyek emberek közé... :)
4. b2076ec79b (válaszként erre: 2. - Cukornádkisasszony)
2010. jún. 1. 14:41

Váltóruha, cipő és törölköző alap.

Én még sosem zuhanyoztam fitness teremben :) De van.

3. Ekka
2010. jún. 1. 14:39

Persze, hogy viszünk váltórucit:)

Azt, hogy mindenhol van-e zuhany, meg, hogy milyen, nem tudhatjuk, mert nem járunk mindenhová.

Ettől függetlenül a zuhany szerintem ma már követelmény:)

..

2010. jún. 1. 14:33
Visztek magatokkal váltóruhát, ott öltözöl át? Mindenhol van zuhany,kulturált-e. Ki hova jár?
2010. jún. 1. 14:32
Akik járnak/jártak már fitness terembe!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook