Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki nekem segíteni foltos kopaszodás kérdésében? fórum

Tud valaki nekem segíteni foltos kopaszodás kérdésében? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 20. 18:23
A ricinus olaj jó hajnövesztő! Szempillák hosszabbítására is jó, ezt én is tapasztaltam, hogy volt amelyik rövidebb volt a másiknál, és ma már olyan gyönyörű hosszú, hogy eszméletlen! Van akinek a haja is nőtt tőle
2010. máj. 31. 14:48
Pszichés oka is lehet.
6. Mia87 (válaszként erre: 5. - Szöszimami)
2010. máj. 31. 14:43
mandulád? attól is elő fordul.. tuti hogy valami gyulladás.
2010. máj. 31. 14:41
Voltam góc vizsgálatokon, f-o-g-en, nőgyógyásznál és fogorvosnál minden leletem negatív, sőt még a vérvételi leletemen is minden érték jó volt.
2010. máj. 31. 14:38
én a bölcsesség fogam miatt kopaszodtam ki egy fotban pár éve..
2010. máj. 31. 14:37
Sajnos tavaly októberben kihullt egy 10 forintos nagyságú területen a hajam.Használtam mindenféle kencét amit a doki felírt el is kezdett szépen nőni.A nődoki szerint ez attól volt, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót.Valamikor ápr elején estem teherbe most vagyok 9 hetes.Nagyon boldog voltam mert már fél éve nem sikerült a baba.Erre ápr. közepén ismét hullni kezdett a hajam de most elöl.Egy hónap alatt szinte teljesen kihullt a hajam most megyek parókát venni.Egy orvos sem tudja, hogy mitől van azt meg főleg nem, hogy ez veszélyes lehet-e a babára nézve, de az a gond, hogy ilyenekről nem találtam semmit.Most rendesen meg vagyunk ijedve, mert szeretném ha minden rendben lenne a babával, és lenne egy egészséges kistesója a nagy lányomnak.Ha valaki hallott már ilyenről kérem írjon.Előre is köszönöm
2010. máj. 31. 14:35
vitaminhiány? fogyókúrázol?
2010. máj. 31. 14:32
Tud valaki nekem segíteni foltos kopaszodás kérdésében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook