Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon most akkor Ő hiányzik, vagy az, hogy legyen valakim? fórum

Vajon most akkor Ő hiányzik, vagy az, hogy legyen valakim? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 31. 11:21
vágj bele ne gondolkozz mert ha mégis ő az igazi nem fogod meg tudni csak ha összejöttök
10. goaway
2010. máj. 31. 10:51
Igazatok van. Ha nem Ő lesz az igazi (akár rövidebb időre sem...), akkor nem. Majd jön más. Köszönöm a bátorítást. Remélem akkor is bennem lesz még, mikor találkozok vele :))
2010. máj. 31. 10:42

én is csak azt mondom, vágj bele, ne gondolkozz.vesztenivalód van??

Szerintem nincs, és különben is írod, hogy tetszik a személyisége.

És különben is habzsolni kell az életet, én azt mondom érezd jól magad és csináld nyugodtan, ha később valami nem smakkol akkor sincs semmi, lépsz és kész.

2010. máj. 31. 10:41
Szerintem is menet közben minden kiderül.
7. last
2010. máj. 31. 10:39
Ne gondolkozd túl,még fiatal vagy,vágj bele....
2010. máj. 31. 10:37

A csók már megvolt. Igazából nagyon-nagyon jól is esett! Plusz, ha arra gondolok, hogy ha más lánnyal látnám, nagyon rosszul lennék és ha nem láthatnám Őt, az sem lenne túl jó.

De így sem vagyok biztos magamban. Az én fejemben is megfordult már, hogy ha ez az egész felmerült bennem, az régen rossz...Csak kívülállók véleményére is kíváncsi voltam. Köszönöm a válaszokat :)

2010. máj. 31. 10:32

Szia!

Szerintem sokszor nem is az illetőbe hanem a szerelemben vagyunk szerelmesek,így ha nincs pasid biztos ezért vannak ezek az érzéseid,előbb utóbb észre fogod venni,hogy ez barátság vagy valami sokkal több.

2010. máj. 31. 10:31
Hát nem tudom. Előbb-utóbb valamelyikőtök lépni fog, hogy ha úgy áll a szituáció.
2010. máj. 31. 10:30
Ha már megfogalmazódik benned ez a kérdés, az sosem jelent jót. Mert ha az Ő lénye számítana, akkor fel sem merülne benned ez.
2. last
2010. máj. 31. 10:29
Kérdésedben a válasz.Az idő!Mint mindig.Vagy kapd le és meglátjuk mit érzel... :)))
2010. máj. 31. 10:26

Van egy srác akivel találkozgatok egy ideje, még semmi nem történt közöttünk. Szeretek vele lenni, tetszik a személyisége. De nem tudom eldönteni, hogy vajon tényleg Ő hiányzik e, mikor nincs velem, vagy csak úgy összességében egy pasi hiányzik? Úgy értem az az érzés, mikor tudom, hogy van valaki, aki hozzám tartozik.

Kérlek adjatok tippeket, hogyan jöhetnék rá erre! Vagy majd az idő, mint mindig, most is ad választ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook