Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új Budai Sztk-ban ajánlanátok egy jó dokit?Többi lent! fórum

Új Budai Sztk-ban ajánlanátok egy jó dokit?Többi lent! (tudásbázis kérdés)


10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 31b7b5919f)
2010. máj. 31. 20:00
Én múltkor csak úgy beestem, mert nem érkezett meg postán a fogamzásgátló receptem, és sürgősen kellett másik, mert aznap kellett elkezdenem szedni. Dr Balogh Tiborhoz irányítottak, aki soron kívül behívott, és mehettem a receptemmel. Nagyon rendes volt, és nem utolsó sorban nagyon szimpi is! 4 évvel ezelőtt voltam ott utoljára, de akkor a másik nőgyógyásznál, aki még ott rendel, de annak az embernek a stílusa nagyon nem jött be. Lekezelő volt, stb. Most Balogh dokihoz fogok időpontot kérni rákszűrésre is. Vele az első mondata után megbarátkoztam. Az előjegyzésén is látszik, h sokan kedvelik, mert rákszűrésre kb. 1 hónap az előjegyzés...
2010. máj. 31. 10:34

Jajj de aranyos vagy!!!:)

Szerintem megkérdem Fildust.Mindenképp itt szeretném az sztk-ban higy ne kelljen messze járni...

2010. máj. 31. 10:18
Most találtam egy dokit aki pl Máv kórházas:)
2010. máj. 31. 10:13
AZtán persze van egypár akiról semmit sem tudok:)
2010. máj. 31. 10:13
úgy emlékszem a sztimrés forumról is van csajszi akinek a Zsigmond az orvosa
2010. máj. 31. 10:13
Megnéztem a neveket, az egyik pl Ancsa orvosa, a másik fildusé.sztem kérdzed őket nyugodtan kopnkrétumokkal
2010. máj. 31. 10:10

Köszi...:)

Hát ez nagyon nem egyszerű,mert lehet kezelésekre kell járnom majd így egy nagyon megbízható doki kén,aki tudja mit csinál...

2010. máj. 31. 10:05
szetm egyszerűbb ha rákeresel az orvosok nevére:) Sok doki nem rendel, egy pedig eleve kizárva mert Ő is nyugdijközeli:)
2010. máj. 31. 09:21

Eddig magán dokihoz jártam,nőgyógyászhoz,de szólt hogy nem sokára nyugdíjba megy keressek egy másik orvost.Nagyon sajnálom,mert nagyon jó doki...

Van is egy kis problémám talán ezért is szólt,mert ő csak magán laborokba tud beutalót adni és az egy vagyon.Szóval megköszönném ha tudnátok Nekem ajánlani egy jó nőgyógyászt!:)

2010. máj. 31. 09:19
Új Budai Sztk-ban ajánlanátok egy jó dokit?Többi lent!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook