Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimin slim-szedte már valaki? Tapasztalatok? fórum

Klimin slim-szedte már valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 13. 18:59

Sziasztok!

Már negyedik hónapja szedem a klimin slimet de eddig még egyetlegy kilót sem tudtam leadni. Lehet mert nem diétázom de rednszeresen mozgok. Zsuzsa

21. Z.Rami
2011. máj. 2. 12:01

Szia Zsani!


Szerintem jó úton haladsz! :) Olvasva táplálkozásodat azt kell, hogy mondjam, hogy jobban csinálod, mint én!


Nem tudom biztosan hogyan, de nekem a most eltelt 2 hét alatt is leszaladt 1,5-2 kg.


Szóval én bíztatnálak, és drukkolok!


Üdv,


Rami

20. zsandi
2011. ápr. 14. 18:25

Helló Lányok!

Örülök a hozzászólásaitoknak.Lelket öntött belém. Lassan nekem is lejár a 3 hónap, de sajnos én nem dicsekedhetek. Ahogy olvashattátok én kerékpározom,tornázom, lemondtam a vacsorákról, zöld teát és szűz teát iszogatok egész nap, de nem sok sikerrel.Azt sem lehet mondani, hogy rosszul táplálkozom, mert imádom a zöldet,ez teszi ki a kajám nagy részét.Mégis csak 1.5 kg ingázik ide-oda.Nagyon reménykedem!

Üdv mindenkinek: Andi

19. Z.Rami (válaszként erre: 4. - A44109caaa)
2011. ápr. 14. 09:33

Szia!


Sokat keresgéltem a fórumokon és olvastam a Klimin slim-ről mielőtt belevágtam volna. Mondanom sem kell, hogy én sem bíztam benne különösen. Végül az olvasott infók és a weblapjuk meggyőzött. 3 hete vágtam bele és 2,5-3 kiló ment le. Szóval én azt mondom hajrá!


Eddig elégedett vagyok. Várom a további változásokat.


Rami

2011. ápr. 6. 13:12

Szia Zsandi!


Elnézéset a késői válaszért, csak ritkán jelentkezek be. Szóval eltelt két hónap azóta és továbbra is szedem. 3 hónap után 7kg a mínusz, szóval kicsit lassult a fogyás, de azért így is örülök. :)

17. zsandi
2011. márc. 20. 19:48
Javítok: 30 km -ről van szó
16. zsandi (válaszként erre: 15. - A088edfc0e)
2011. márc. 20. 19:47

szia!

Köszönöm, hogy reagáltál a levelemre. Tény és való, hogy nem sokat érnek a bogyók,ezt sajnos tapasztaltam a két hónap alatt.Mint írtam, mellette szobakerékpáron tekerek napi 3 km-t és hasizom, valamint súlyzós gyakorlatokat is végzek. Így is csak másfél kiló ment le. ha pontos adatokat kérdezel: 47 éves vagyok és büszkén tartottam a 65-67 kg-t 23 éves korom óta, két szülés előtt- közben-után is. Az utolsó egy évben szedtem föl magam 73-ra. Innen ment most le az a másfél. Gondolom a változókor is szerepet játszik, mert a párnácskák szaporodtak el rajtam erősen. kicsit el is vagyok keseredve, de erősen küzdök ellenük, leginkább mozgással.A bogyókat pedig még egy hónapig szedem,mert 3 hónapos kúrát javasolnak. aztán majd meglátjuk, mi lesz!Szívesen várom az ötleteidet és kösz a választ!

Üdv: Andi

15. a088edfc0e (válaszként erre: 14. - Zsandi)
2011. febr. 27. 22:28

Szia Andi!

Nem szeretnélek elkeseríteni,de a kérdéses terméknek nagyon kevés a hatóanyaga ahhoz,hogy erdményes fogyást tudjon létrehozni.Ha valaki azt mondja ettől fogyott le és mellé semmi mást nem kellett tennie,ez csak abban az esetben lehetséges,ha ezt fejben eldöntötte és annyira elhitte a szer fogyasztó hatását,hogy attól valóban fogyott is.Persze ez közönséges placebó szerrel is elérhető.Írd le részletesen,hogy hány éves vagy,mennyi a súlyod és milyen egyéb problémáid vannak a súlyfeleslegen kívűl.Szívesen segítek a megfelelő és leghatékonyabb módszer megtalálásához.Nem kell mindíg az aktuális reklámoknak és az éppen slágerként hirdetett "csodabogyóknak" bedőlni,nekik is élni kell valamiből.

14. zsandi
2011. febr. 9. 14:46

Sziasztok!

Várom Annuska53 újabb hozzászólását!

Én csak 2 hete szedem, de egyenlőre semmi! Pedig nnpi 30 km (500cal) szobabiciklizés, 60 hasizom és vagy ugyanannyi súlyemelgetés is benne van. A gyerekeim azzal vígasztalnak, hogy először a háj alakul át izommá!:)

2011. jan. 6. 17:11

Sziasztok!


Én lassan 1 hónapja szedem töretlenül és határozott változásokat érzek, látok! :) A mérleg szerint 4 kilótól szabadultam meg úgy, hogy az étrendemen radikálisan nem változtattam.


Remélem nektek is segít majd!


Annus

12. a44109caaa (válaszként erre: 11. - T.Ili)
2010. jún. 20. 22:00
Én még nem adom fel,anyagi okokból egyelőre felfüggesztettem a szedését,-4 napig szedtem aztán előre látható okokból abbahagytam-majd egy "alkalmasabb időben"újra elkezdem ....még bízom benne...
11. t.Ili
2010. jún. 20. 19:24

Nahát,nekem semmire se volt jó.Kidobtam egy csomó pénzt.

Nálad mi a helyzet?

10. a44109caaa (válaszként erre: 9. - T.Ili)
2010. jún. 5. 19:56
hááát...lehetséges!érdemes megfigyelned,én ennek tudatában ma már másképp állok a diétámhoz ill.az életmódváltásomhoz!
2010. jún. 5. 15:20
Nahát!Még ilyenre sem figyeltem oda.Lehet,hogy nálam is van valami hasonló?(50)
8. a44109caaa (válaszként erre: 7. - T.Ili)
2010. jún. 5. 10:09
Nálam az a baj,hogy az étvágyamat egy hónap 2 1/2-3 hetében kordában tudom tartani,de a "nehéz napok"közeledtével azt megelőzően 1-1 1/2 héttel még a küszöböt is megrágnám.Nem volt ez mindig így,44 éves vagyok,ezért próbáltam meg ezt a kifejezetten ennek a korosztálynak célzott szert kipróbálni,nem szedek mellé semmi mást.
7. t.Ili (válaszként erre: 6. - A44109caaa)
2010. jún. 5. 08:39

Erre nem is figyeltem.

Én még mellette 2×1 alma ecet kapszulát is szedek.

Hát nem tudom mi lesz,mert az étvágyam nem csökkent.

A legnagyobb baj az,hogy csak késő este érek rá enni.Napközbe szinte csak levest halápolok,azt is úgy h.5×is elkezdem.

2010. jún. 5. 07:48
Én is szedem 3.napja,de ennyi idő alatt még semmi.Gondolom a hatás hosszabb távon jelentkezik majd,alig várom!.Kíváncsi volnék arra is,miért van az,hogy csak 3 hónapig javasolják a szedését?...
2010. jún. 4. 22:13
Én elkezdtem egy hete.Annyit éreztem már második nap,hogy nem vagyok felfúvódva.De semmi több,Étvágy van,hasmenés nincs.
2010. jún. 4. 09:08

Szeretném megkérdezni:szedi valaki ezt a táplálék kiegészítőt?Van róla valami tapasztalat?Esetleg pozitív?

:-)

2010. jún. 4. 09:07
Érdekelne szedi valaki?Van róla tapasztalatotok?
2010. máj. 31. 21:16
Tényleg megállítja a hízást?
2010. máj. 30. 23:27
Klimin slim-szedte már valaki? Tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook