Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán dr. Medve Lászlóhoz jár/járt valaki terhesgondozásra? Minden tapasztalat érdekel vele kapcsolatban. fórum

Nyíregyházán dr. Medve Lászlóhoz jár/járt valaki terhesgondozásra? Minden tapasztalat érdekel vele kapcsolatban. (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 6. 15:18
:D Az utolsó válaszoló csak 6 évet késett el a válasszal!
28. Ali_13
2016. ápr. 5. 00:31
Helloka)) èn terhesgondozàsra vègig hozzà jàrtam magànrendelôbe, majd ô is volt a fogadott dokim. A rendelô nagyon szèp, tiszta. Minden kèrdèsre vàlaszol, nem siet. Szereti a pènzt, na de ki nem?) A lènyeg, hogy èrt a szakmàjàhoz. 4d-s uh-n is voltunk a felesègèhez, ô is nagyon kedves egyèbkènt ès közvetlen. Szülès vègül csàszàr lett. Nem tervezett- bàr a doki kèrdezte, h nem szeretnèm-e esetleg, m elèg vèkony alkat vagyok, de èn szerettem volna termèszetes szülèst- hàt nem jött össze, pedig 8 óràt vajjùdtam. Ha rajtam mùlik, mèg tûrtem volna, de a doki azt mondta, h nem kínlaszt tovàbb, m làtta, h ebbôl ùgysem lesz semmi. El voltam keseredve, de ô tudja jobban, ùgyh minden jó, ha a vège jó) ma màr fèlèves az èn egèszsèges szèp babucikàm:)
27. Bancsika (válaszként erre: 26. - Csajos83)
2010. szept. 28. 14:04
Barátnőm jár hozzá, de rosszat,negativ dolgot nem mondott.Nekem nincs tapasztalatom!Nem értem ezt a helyettes dolgot?Én még ezt nem hallottam,hogy Medvének helyettese lenne!
26. csajos83 (válaszként erre: 25. - Bancsika)
2010. szept. 28. 13:26
A másik fórumot hamarabb olvastam :) Kihez jársz, kit ajánlasz nyiregyen, aki megbízható? A helyetteséről Dr. Kovács Róbert-ről hallottál valamit?
2010. szept. 28. 12:15

Sziasztok!


Én is hozzájártam,jól elmosolyogtunk 8000.-Ft-t,/5-10 perc.Biztam benne!!!!Van egy furi stilusa,ami vagy bejön vagy nem!!!!Én ugy voltam vele, hogy szakmailag legyen képbe,hogy néha félrebeszél és nem válaszolt a konkrét kérdésekre,vagy olyan választ ad ami 50-50%-s.Olyan érzésem volt többször, ha gond van akkor tudjon védekezni,hogy én megmontam!Adódott egy probléma,magamra hagyott,azt mondta is-is a dolog.Hát ezt magamtól is tudtam,köszi!!Újra a praxisomat féltem érzésem volt!!!mi jártunk ki mindent,happy end lett a vége.Szerintem egy orvosnak a bajba is a betege mellett kell legyen,korrektül tájékoztatni,segiteni,nem kétségek közt elegedni a magánrendelőmből és majd lesz valami!!!Attól meg,hogy nem tudom megmondani teljesen kikészültem!!!!Akkor most ki az orvos?


azóta,jó pár hónapja, máshoz járok,és csak azt bánom hogy eddig hozzá jártam!

Én nem ajánlom!!!!!

2010. jún. 15. 16:07
Előrebocsátom, ha 100szor szülnék, akkor is mindet Medve mellett szülném! Viszont nagyon anyagias! Kb egy hónappal a szülés előtt leültetett minket a férjemmel (magánrendelőbe jártunk) és mondta, akkor beszéljünk a szülésről! elmondta az alternatívákat, majd megkérdezte, mennyit szánunk rá! Az első gyereknél elmondtuk, nincs tapasztalatunk, mondjon ő egy tól-ig intervallumot. 2003-ban ez volt30 -50ezer,(1 magánrendelés 4 ezer volt) így adtunk negyvenet! 2006-ban a 6000/rendelés, így 60ezret kapott. Most úgy hallom, 10-12 nála egy magánrendelés, de ebben nem vagyok biztos! Így a tarifa ennek a 10szerese! De nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve, kedves és tapintatos, velünk örült, amikor 2 vetélés után végre megmaradt a nagyfiú! És láttam rajta, hogy őszinte és szerintem nem a tenyerét dörzsölte gondolatban, csupán örült látva boldogságunkat!
23. aaa82 (válaszként erre: 22. - A1f813b884)
2010. jún. 2. 09:15
Én még a szülésről nem beszéltem veleszerintem még ráér,de úgy gondoltam,hogy majd megkérdezem hogy mennyi az annyi:) Én is 80-100 körül hallottam,de te végül is jól megoldottad. Majd még gondolkozom rajta,egyenlőre most ez a legkevesebb, ami izgat... Egyenlőre csak a jövő hétig látok, aztán majd tovább :) Megnéztem a kisfiadat, nagyon aranyos!!! Igazi nagyfiú már!
22. a1f813b884 (válaszként erre: 20. - Aaa82)
2010. jún. 1. 20:35
Huh, akkor még nagyon az elején vagy. Anyagilag húzós lehet kéthetente járni, de a babáért mindent megtesz az ember. Rám is fokozottan figyelt, mert nekem pont határértéken volt a terheléses cukor vizsgálati eredményem. Az utolsó hónapban már hetente kellett mennem hozzá. Hallottam kismamáktól, hogy előre megbeszélik az orvossal, hogy mennyiért vállalják a szülést. Mi direkt nem kérdeztünk rá, így annyit adtam amennyit gondoltam, konkrétan 60 ezret, pedig a tarifája, olyan 80-100 körül van. Épp lakásvásárlás kellős közepén voltunk, ennyit tudtunk adni. Megértette, nem volt megsértődve, azóta is megismer még az utcán is. Pedig a szülés vége nem volt komplikáció-mentes. Te megbeszéled vele, hogy mennyit kér?
21. aaa82 (válaszként erre: 19. - A1f813b884)
2010. jún. 1. 11:40
Írhatsz még róla tapasztalatokat, ha van valami érdekes :)
20. aaa82 (válaszként erre: 19. - A1f813b884)
2010. jún. 1. 11:39
Még csak jövő héten lesz a 12. hét, szóval semmit nem tudunk még... De mivel már volt egy vetélésem (akkor is hozzá jártam, ő műtött), ezért 2 hetente járok hozzá már az első perctől. Igen, még mindig 8 ezer a vizsgálat, bár mostanában csak UH volt, jövő héten lesz mindenféle. Szülésnél mennyit adtál neki?
19. a1f813b884 (válaszként erre: 18. - Aaa82)
2010. jún. 1. 10:44
Hanyadik hónapban vagy? Kisfiú lesz vagy kislány? Nekünk már a 12. héten látta, hogy kisfiú lesz. Még most is 8000 ft nála egy vizsgálat?
18. aaa82 (válaszként erre: 16. - A1f813b884)
2010. jún. 1. 08:00
Szia! Örülök, hogy végre valaki, aki tényleg róla ír :)) Eddig nekem is ugyanez a véleményem, nagyon rendes, mindent alaposan elmagyaráz. Eddig ő az egyetlen nőgyógyász, akihez szívesen megyek :))
2010. máj. 31. 15:04
ja bocs azt nem írtam, hogy én a nyíregyházira gondolok
16. a1f813b884 (válaszként erre: 1. - Aaa82)
2010. máj. 31. 14:49
Szia! Én 2009 március 25-én nála szültem a kisfiamat. Hozzá jártam terhesgondozásra is. Szerintem a világ legjobb orvosa, mindig kedves volt velünk, mindent megmutatott, elmagyarázott. A szülés napján 9 cm-es méhszájjal vettek fel a szülészetre, aznap nem dolgozott, de mire az ágyra felfektettek már ott állt az ajtóban mosolyogva. A szülés alatt csak az utolsó pillanatban adta át a helyét a szülésznőnek, végig mellettem volt. Később is minden nap meglátogatott a kórteremben.Ha lesz második baba szintén hozzá fogok járni. De ez csak az én véleményem, bocs ha hosszú volt. Megjegyzem a terhesség alatt én is hallottam róla rosszat másoktól, szerintem ez attól is függ, hogy neki is szimpatikus-e a másik fél.
2010. máj. 30. 19:52

biztos vagyok benne, hogy Dunaújvárosból nem megy fel Nyíregyházára rendelni:DD

Klónozni kéne ahhoz, ugyanis Dunavecsén is rendel:DD


Tuti, hogy ez egy másik Medve László.


Egyébként én is a Dunaújvárosinál szültem:) De nem voltam megelégedve vele, a másodiknál már új orvost kerestem.

14. aaa82 (válaszként erre: 13. - C0cf64890f)
2010. máj. 30. 19:10
Én már hozzá járok, eddig meg vagyok vele elégedve, csak kíváncsi vagyok a mások véleményére is.
13. c0cf64890f (válaszként erre: 11. - Aaa82)
2010. máj. 30. 19:06
Mostanában nem tudom, hogy rendel-e, de kb. fél éve még rendelt, ez biztos. :) Szerintem egy emberről beszélünk. ;) De látom, vannak jó tapasztalatok, így azt mondanám, próbáld meg. Hátha neked sem lesz vele gondod. :)
12. bbibe
2010. máj. 30. 19:05
Akkor sajnos nem tudtam segíteni!
11. aaa82 (válaszként erre: 10. - Bbibe)
2010. máj. 30. 18:58
Szerintem nem egy emberről beszélünk, én nem tudok róla, hogy Dunaújvárosban is rendelne :))
10. bbibe
2010. máj. 30. 18:56
Akkor nem örültem meg! Jól van! Velem rendes volt! Megvizsgált, de mivek szűz voltam akkor ezért ígyis-úgyis kellemetlen volt!
9. c0cf64890f (válaszként erre: 7. - Bbibe)
2010. máj. 30. 18:52
Én is Dunaújvárosba voltam nála. :)
2010. máj. 30. 18:50
Bár nálunk magánrendelés volt, de sok terhes kismama járt oda! Nekem sose volt bajom vele!
2010. máj. 30. 18:48
Kifogtok röhögni, de én Dunaújvárosban jártam hozzá, bár nem terhes gondozás miatt hanem fogamzásgátlás miatt. És van egy modora, de rendes! Ha egy emberről beszélünk. Én nála születtem!
2010. máj. 30. 18:48
Egyáltalán nem kedves, sőt kifejezetten bunkó! Durván vizsgál, nem igazán foglalkozik az emberrel. Én még "csak" rákszűrésen voltam nála, de soha többet! Sőt! Egy lehetséges kismamát (azért jött a nő, hogy biztosra megmondják neki, hogy terhes-e) átküldött a doktor úr asszisztense egy másik vizsgálóba, nehogy baja legyen a babának, mert durván vizsgál a doktor úr. Én egyáltalán nem ajánlom. :(
5. aaa82 (válaszként erre: 2. - Herczkunetim)
2010. máj. 30. 18:37
Meg tudod írni, hogy melyik fórumon olvastad? Érdekelne :)
2010. máj. 30. 18:35
Én is hozzá járok, eddig még csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban. De azért érdekelne mások véleménye is.
3. Kamillka (válaszként erre: 1. - Aaa82)
2010. máj. 30. 18:32

Szia!


Ugyan nekem a terhesgondozás nem aktuális, de ő a nőgyógyászom. Én nagyon meg vagyok elégedve vele és a stílusát is bírom.

2. herczkunetim (válaszként erre: 1. - Aaa82)
2010. máj. 30. 18:30

Szia!

Én még nem voltam hozzá,de épp nemrég olvastam egy fórumon,hogy nem a legkedvesebb orvos!Ez csak 1 vélemény volt!Az is lehet,hogy csak épp rossz napja volt!

2010. máj. 30. 18:26
Nyíregyházán dr. Medve Lászlóhoz jár/járt valaki terhesgondozásra? Minden tapasztalat érdekel vele kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook