Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyertya Hermináért.. fórum

Gyertya Hermináért.. (beszélgetős fórum)


2011. máj. 31. 22:42

Őszínte részvétem!

Tiszta szívből sajnálom!

2010. jún. 6. 17:19

Legyen az Hermina, vagy bárki én nem értem ezt állandóan a tévé magyarázza, vajon végeztek már ebből statisztikai számitást, hogy a különféle gyógynövényekből, kivonatokból készült teák, főzetek fogyasztása közben hánynak sikerült vajon túlélni ezt az alattomos betegséget. Még kampányt is szoktak inditani az egészségünk érdekében menjünk el orvoshoz, mert az időben feldezett kór

gyógyitható, de úgy látszik nem mindenkin segit.

A szeretett, elvesztett hozzátartozónkat nem pótolja senkisem, Üdv.Ágnes

2010. jún. 6. 17:15

Őszinte részvétem!

Annyira sajnálom.

2010. jún. 6. 17:13

Nagyon sajnálom :(

Őszinte részvétem...


Tudom mit jelent :(

2010. jún. 3. 18:32

Sajnálom nagyon!

Nekem anyukám és keresztapám is rákos volt. Anyukámnak sikerült legyőzni az alattomos gyilkost, keresztapámnak nem. Néhány hónapja egy kislányról derült ki, leukémiás. 5 éves kislányka. Nagyon bátor, erős, ezért reménykedünk meggyógyul!

2010. máj. 30. 21:52

Ez egy nagyon szörnyű betegség!

Amikor igazán elszörnyülközünk és igazán megrendülünk az az amikor gyermekről van szó.

Szomszédunkban egy 9 éves kislány halt meg kb. 15 hónapos küzdelem és mindenféle kezelés után.

(Nem mintha kevesebbet érne egy felnőtt ember élete. Édesanyám agydaganatban halt meg, 18 éves voltam.)

Mégis azt mondom, a gyermek elveszítése a világ legnagyobb tragédiája ami csak történhet egy családban.

2010. máj. 30. 19:47

Öszinte részvétem!

Átérzem a fájdalmad, nekem 8 honapja halt meg a férjem,59 évesen szintén rákban. Egy életerös ember volt, és öt hét alatt vége lett.Sajnos a rákot nagyon kevés embernek sikerül legyözni.

2010. máj. 30. 18:23

Őszinte részvétem!


Nekem most halt meg egy néhány hete egy volt osztálytársam, 29 éves volt. A leukémia győzte le. Ő küzdött, de alulmaradt,

Amíg gondolunk rájuk, élni fognak.

4. gerduska (válaszként erre: 3. - Ágota 77)
2010. máj. 30. 18:14
Nagyon szörnyű.csúnya kifejezés de talán "hálisten" hogy Herminnának nem volt családja.Mármint férj,gyerek.De a szüleinek,tesójának is szörnyű a veszteség.
2010. máj. 30. 18:03

Nagyon sajnálom!


(Nekem is volt egy évfolyamtársam, épp egy éve halt meg, ugyanennyi idős volt és ugyanez a borzasztó getegség vetett véget életének. Egy 5 éves kisfiút hagyott hátra és egy szerető férjet.)


Hetekig nem tértem magamhoz.

2010. máj. 30. 17:57
Őszinte részvétem!
2010. máj. 30. 17:48

Pénteken meghalt egy ismerősöm,33éves szép nő,4éve küzdött a rákkal,egyszer már azt hitték meggyógyult.De mégse.Legyőzte ez a kór.

Aki tud és ugy érzi,gyújtson egy gyertyát érte akár gondolatba,és álljunk meg egy percre,és értékeljük amink van.Ami már másoknak nem adatik meg már..:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook