Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a terhességük elején "mesiztek", véreztek, satöbbi! fórum

Akik a terhességük elején "mesiztek", véreztek, satöbbi! (beszélgetős fórum)


1 2
60. Titánia83 (válaszként erre: 59. - Cz.kamilla)
2010. jún. 1. 16:24

De mi a baj?

Doki mondta?

2010. jún. 1. 16:06

ja...


csak tele van kis izékkel a 2 petefészkem, valószínű nem vagyok egészséges.

58. Titánia83 (válaszként erre: 57. - Cz.kamilla)
2010. jún. 1. 15:36
Sajnálom, majd legközelebb.
2010. jún. 1. 15:03
2mm nyálkahártya, nincsen baba
56. Titánia83 (válaszként erre: 55. - Cz.kamilla)
2010. jún. 1. 12:51
Megy a drukk!!
2010. jún. 1. 12:20
Nemsoká indulok uhangra!!!!
54. Titánia83 (válaszként erre: 53. - Cz.kamilla)
2010. jún. 1. 08:42

Majd szólj, hogy mi történt.


Remélem ma megértőbbek lesznek. Ha nem, akkor máshová kell menni.


Csináltál tesztet?

2010. máj. 31. 21:43

Ahol ma voltam.



Azt nem értem, hogy rosszul vagyok, kínoz az erős hányinger, de közben tudnék, tudok enni...

52. Titánia83 (válaszként erre: 51. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 20:52

De a manuális vizsgálat sem hátrány.


Hova mégy végül?

2010. máj. 31. 17:26
Igen... holnap elmegyek kiharcolok uht.
50. Titánia83 (válaszként erre: 48. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 16:40

De tapintással a méh állapotából tud következtetni.


És nekem is elég korai volt az UH, mégis látták, és ha a méhnyálkahártya meg van vastagodva, az is utal terhességre, mégha a beágyazódott petesejtet nem is látják. De a méhnyálkahártyát tudják mérni! 8-9 mm már utal terhességre!


Szerintem meg csak azért nem csinálnak korai UH-t, mert úgy vannak vele, hogy el is mehet a baba. És akkor 1. feleslegesen nem dolgoztak 2. a nőnek meg könnyebb mensiként megélni.


Ezért javasolt az 5-6. hét.

2010. máj. 31. 15:58
Közben meg folyton olyan mintha gyomorrontásom lenne lehet az is van tegnap is ma is
2010. máj. 31. 15:57

Hát ez az a nega nem biztos akkor meg minek??


Még az uh sem biztos sajnos.

47. Titánia83 (válaszként erre: 45. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 15:50

Nega teszt soha nem biztos!

Volt, akinek két héttel később mutatta ki a teszt, a nemvárt mensi után.


Szerintem inkább vegyél egy érzékeny tesztet, reggel tesztelj, és utána doki.


Olyan helyre menj, ahol fizetsz a szolgáltatásért. A kórházban nem olyan kézséges egy magándoki sem. :(

2010. máj. 31. 15:45
Igen sajnos ma ez van, ha babát akarsz nekik mindegy, obálóznak a hónapokkal, évekkel, gyógyszerekkel, vagy éppen nem adnak semmi és nem csinálnak semmit mikor kéne, mikor nem kénee akkor meg adják...
2010. máj. 31. 15:44

Magándolinál voltam a kórházban cak mivel ma csak a kórházban rendelt oda mentem



Az a bajom, hogy mi van ha - a teszt, annak hihetek....???


Szeintetek mi lenne ha elmennék ügyeletre? Kérdés hogy hol van ma

2010. máj. 31. 15:28

Vegyél gabrielt, vagy clearbluet. Ezek a legérzékenyebbek!


És menj el egy fizetős orvoshoz. Az a pénzért azzal kezdi, hogy megvizsgál minden irányból!!!


És ne keseredj el, velem ugyanezt csinálták a kórházban. Ha nem keresem fel a főorvost, akkor nekem laparoszkópiát csinálnak egy műszeres befejezés helyett. Azért van különbség. Kitartás!

43. Tamianyu (válaszként erre: 42. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 15:23

De most megint itt a remény,hogy babás lehetsz,sőt valószinüleg az is vagy.Akkor miért nem tudod meg biztosra?Magadat őrlöd így.Hidd el a dokiknak sajnos tök mindegy,lesz-e neked gyereked,elvetélsz-e esetleg,vagy szülsz egy egészséges gyereket.Ez csakis nektek nem mindegy.Nem lehet így hozzá állni ehhez a dologhoz.Ha negatív a teszt,akkor legalább tudod nem baba van a dologban,kivizsgálás szükséges.

Ha meg poz,akkor kell keresni egy jó orvost,aki vagy megnyugtat,hogy semmi gond,vagy tesz valamit,hogy elkerüld a bajt.De ha Te magad is így állsz hozzá,akkor senki nem tehet érted semmit.

2010. máj. 31. 15:17
csak én már annyi - teszten vagyok túl, hidd el, nem "lesz...romból" nem csináltam
2010. máj. 31. 15:15
Nekem amikor a gyerekeket terveztük,rakatba áll a polcon a teszt.Mindegyikkel legalább 4-et csináltam,egész nap azokba gyönyörködtem:-)))
40. Tamianyu (válaszként erre: 39. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 15:14

Most ez komoly?Hogy bírod ki ha tényleg annyira akarsz babát,hogy magad sem teszel érte,hogy biztosan tudd?Már oda mehettél volna az orvoshoz azzal is,hogy milyen eredménye lett a tesztnek.

Talán másképpen áll hozzád.Nálunk pl annyira spóroltak,hogy a 3-ik gyerekemnél már nem is csináltak meno tesztet,hanem kérdezte a doki csináltam-e,és azt írta a papírra.Mert amúgy ha semmi gond nincs,itt csak 12 hetesen csinálják az első uh-t,addig felesleges is dokihoz menni.

2010. máj. 31. 15:08
nem teszteltem, d ezek után még az élettől is elment a kedvem....
38. Tamianyu (válaszként erre: 37. - Cz.kamilla)
2010. máj. 31. 14:56
Terhes vagy egyébként,letesztelted?
2010. máj. 31. 14:36
Elkeserítő hogy nem néztek meg, és nem tudom hova menjek mit csináljak....!!!
36. Tamianyu (válaszként erre: 35. - C2b2a75cbc)
2010. máj. 31. 13:59

Szóka!

Na látod,ennyire nem egyforma már 2 orvosi vélemény sem:(((Menj egy harmadikhoz.

Egy ismerősömnek csináltak átjárhatósági vizsgálatot,azt mondta kellemetlen volt.

Nekik lombikkal lett babájuk.

Vettél tesztet,hogy legalább biztos légy benne nem vagy terhes?Mert ezek szerint még mindig nem biztos.

Hormon vizsgálatnak alapnak kellene lennie ha most nem vagy terhes.

Hihetetlen a felelőtlenségük komolyan...

2010. máj. 31. 13:54

Helóka!


Voltam 2 dokinál is és egyik sem vizsgált meg egyik fogigátlót írt fel 3 hónapra hogy utána majd lesz peteérés(????!!!!!!!!), kifelé menet széttéptem, a másik meg petevezetékátjárhatóságit írt ki 1 napos bentfekvéssel (????? ott is kell aludni, volt már valakinek ilyen itt????), és hormonvérképet 4 vérvétellel!!!

De a késés a barna és a kevs mesi miatt egyik sem nézett meg sem kézzel sem uhval!!!!!!!!!!!

2010. máj. 31. 07:52

Sziasztok!


Köszi a biztatást. Pozitívan állok hozzá az egészhez. Megnéztem, hogy mit tanultam belőle, és annak tükrében lépek tovább. :)


Minden szépet és jót mára!

2010. máj. 30. 23:15

Titánia, rossz után, tudod, csak jó jöhet...!


Holnap doki kíváncs vagyok mi lesz! meg hogy éjjel mennyit "vérzek"

32. Tamianyu (válaszként erre: 31. - Titánia83)
2010. máj. 30. 21:45

Hát akkor még nagyon friss az élmény.

Legközelebb sikerülni fog biztosan.

31. Titánia83 (válaszként erre: 30. - Tamianyu)
2010. máj. 30. 20:31
Kedden lesz három hete a műtétnek. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook