Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segitsetek!Fotós a párom és nem tudom, hogyan kezeljem! fórum

Segitsetek!Fotós a párom és nem tudom, hogyan kezeljem! (beszélgetős fórum)


28. Nelli_81 (válaszként erre: 27. - 07c4794583)
2010. jún. 17. 08:29
Te azt írtad az elején, hogy az msn munkára nem jó és meg leirtam, hogy erre a munkára konkrétan elég jo. Mivel van akivel nem msn hanem telefon-mail kombóval tartom a kapcsolatot, igy van összehasonlitási alapom:). Azt nem értem, hogy miért pont az msn az ami zavarja valaki érzéseit? Ha este kilenckor a topmodellel telefonálni kezd az jobb? Ha meg nem akarja, hogy zavarják, az msn-t pont ugyanugy le lehet kapcsolni mint a telefont, sőtt könnyebb szűrni rajta a fogadandó "hívásokat" mint telefonon, ha este csak a barátoknak él.
27. 07c4794583 (válaszként erre: 26. - Nelli_81)
2010. jún. 17. 02:04
az irodai nagyvállalatoknál is van messenger, csak nem msn-nek hívják, és sokat is használják. azon külon vannak a munkakapcsolatok természetesen. én megértettem a telefon árával kapcsolatos érvelésed elsőre is, csak épp azt is megértem, akit meg igenis zavar, már leírtam, hogy miért. ennyi. neked a leghatékonyabb eszköz, de a másiknak, a partnernek is lehetnek érzései meg nézőpontja.
26. Nelli_81 (válaszként erre: 25. - 07c4794583)
2010. jún. 17. 01:26
Az msn olyan mint a telefon, ha nem akarok "hivást" fogadni, kikapcsolom. De amig a telefonálás nem jár ingyen alanyi jogon mindenkinek, addig a fizetésből élő, és nálam pénzt költő ügyfeleknek megadom a lehetőséget, hogy ingyen elmondják amit szeretnének, nekem se lenne kacagó kéjhömpöly minden ügyfelet visszahivni félórákra (és nem biztos, hogy szeretnék ezt megfizetni a munkadíjban). Ráadásul amit leír nekem msn-en azt nem kell külön jegyzetelni, mindenki nyugodtan gondolkozhat, realtime megnézhet képeket változatokat. Ugyanez emilezve meg telefonozva hamar őröletbe kergetne. Más kérdés ha valaki egy irodában ül egy nagyvállalatnál, ott persze fura lenne az ügyfelekkel msn-en kapcslatot tartani, de nekem ez messze a leghatékonyabb eszköz.
25. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Nelli_81)
2010. jún. 17. 00:39

hát ki hogy használja a messengert, mert nekem pl a barátaim vannak rajta meg a családtagok, és napközben, mikor dolgozom, nem is szeretem, ha írogatnak, hiszen zavar a munkában. ha nagyon el vagyok szállva, be se kapcsolom. este viszont, amikor szórakozásból gépezek és msn-en beszélgetek velük, idegsokkot kapnék, ha valaki a munkával kezdene cs.. getni msn-en.


szerintem az emberek többségének az msn privát cucc, és ezért írtam, amit.

nekem speckó olyan lenne vegyesen felvenni az ügyfeleket meg a barátokat, mintha összeereszteném a vacsoraasztalomhoz őket vagy ilyesmi. de ízlések és pofonok. olyat is láttam, akinek csak munkatársai voltak msn-en és a barátaihoz az icq-t használta.


szerintem meg lehet érteni, hogy ha mondjuk együtt töltenek egy estét, és fél kilenckor felugrál az ablak valami szupermodelltől, hogy akkor most kéne megnézni a bikinis képeimet, mert akkor jutott neki eszébe, az azért zavaró lehet. szerintem.

2010. jún. 16. 18:17
Próbáltad már magadat lefotóztani vele? Nem ilyen barátnőlekattintós módon, hanem komplett sorozatként mintha egy idegen lennél, aztán képválogatás, retusálások megbeszélése? Vagy csináltass egy sorozatot mással, hogy legyen összehasonlitási alapod, hogy kommunikál más fotós veled mint modellel.
2010. jún. 16. 17:32
Valószinű,hogy itt a legnagyobb probléma tényleg az,hogy az önbizalmam kevés.Szóval ezen kell egy kicsit javítanom és biztos nem lesz ilyen érzésem.köszönöm mindenkinek a véleményét :)
2010. jún. 8. 17:37
hát én erre csak azt tudom mondani,hogy veled jár s nem a modellekkel:) neked ez nem elég bizonyíték?:) ez a munkája pont ennyi:)s a fotós munka nem áll meg ott,hogy csinál pár képet s kész, tényleg sok az utómunka...ne veszekedj vele emiatt, hisz csak a munkáját végzi. szóval legyen több önbizalmad, hisz mint mondtam VELED van együtt nem mással:)
21. Nelli_81 (válaszként erre: 19. - Egyszeregy)
2010. jún. 8. 17:28
Ha annyira ki van szolgáltatva a biológiának, akkor nem kell neki fotós álca, partnert tud ezerféleképp szerezni. Viszont aktfotót készíteni csak levetkőzött lányról lehet. Ráadásul ha valóban dolgozni is akar ebben a szakmában, akkor nem teheti meg, hogy bepróbálkozzon, mert kb 10 perc alatt terjedne el az interneten, hogy XY-hoz senki ne menjen mert meg akarja fektetni a lányokat.
20. d2925c534b (válaszként erre: 1. - Szabika25)
2010. jún. 8. 13:41

Arra gondoltál már, hogy a másik oldal, azaz a női modellek hogy állnak a férfi fotóssal?

Egy barátnőm volt fotózáson és pl. simán ment a fotóssal még oda-vissza az msn, mert bizony mindkettejüknek voltak ötleteik, bizonytalanságaik, pontosítanivalójuk KIZÁRÓLAG a fotózással kapcsolatban. Megérte, szép lett a portfólió és bizony kellett a sok egyeztetés, mert ezer kérdés volt előtte-utána és nem lehet csak úgy odamenni egy szál ruhában, sminkben, aztán ott szembesülni, hogy erre se gondoltam, arra se, aztán kézhezkapni egy rakat képet és csalódottnak lenni, hogy azért nem jött össze belőle az, amit akartam, mert nem egyeztettem.


Én még nem voltam fotózáson, de bevallom, hogy szeretnék. Mert jó lenne, ha lenne pár képem, ahol kihoznák belőlem a maximumot. És igenis elvárnám a fotóstól, hogy kihozza belőlem a jó nőt, de ezt persze csak úgy tudja, ha meg is látja bennem, és ilyenkor bizony "húsként" kell rámnéznie. És ilyenkor az ember lánya viszont úgy megy oda, hogy olyan képeket akar, amivel MÁS PASI előtt pl. villoghat. Nem a fotós előtt, hisz, ha profi, akkor ő megláthatja bennem a szépet, és segíthet ezt rögzíteni, hogy más orra alá dörgölhessem, hogy én is lehetek dögös vamp.


Bevallom, pár hete rámírt egy pasi. Közösségi oldalon látta a képem, beszólt, visszaszóltam. Láthatja, hogy párom van, nem pasizni akarok. Kiderült fotós, szívesen csinálna rólam sorozatot. Az se biztos, hogy nekem ez kerülne valamibe, mert egyelőre neki is hobbi (is), így az is megéri neki, ha később jó hírét keltem és reklámozom és később lesz ebből haszna. Az egész túl szépen hangzik, így jogosan bennem bujkál a kérdés, hogy tényleg ingyen és tényleg csak fotóról van szó? És tényleg csak abszolút művészi alapról hangzik el, hogy "majd kihozza belőlem a csábító, dögös énemet"? Mert én szívesen megmutatnám, ha mindketten maradunk a fényképezőgép két oldalán, és meg se próbál közeledni, de folyamatosan ott a félelmem, hogy ugye ez nem csak kamu csajozós duma???


Tehát nagyon nehéz itt bárkinek a helyzete, a fotósnak (barátodnak), neked, a női modelleknek. Mindenkinek bízni kell a másikban úgy, hogy közben nem tudja, hogy a másiknak mi a valós szándéka, és hogy elhiszik-e, hogy amit mond, az tényleg csak annyi és nincs mögötte más, mert kénytelen olyat mondani, amit akkor mondana, ha lenne más is....

Nem tudom, mennyire érthető, de mindenesetre csak kitartást tudok kívánni..... Gondolj bele, mi lenne, ha nőgyógyász lenne és egész nap más nők lába közt tűnne el? Az is munka... és akkor otthon Te megint csak széttárod a lábad, de arra teljesen más szemmel kell néznie...


A párom egyébként szerintem nyugodtan nézhet, meg tőlem meg is kívánhat másik nőt, ha attól még a gatyájában marad... az a lényeg, hogy a sok csábítás után hazamegy és Hozzád bújik, ez elismerés feléd.

Azért valahol mi is nyálcsorgatunk egy-egy jobb pasi láttán, jól esik, ha kapunk egy bókot az eladótól, de még nem omlunk a karjába, hanem szépen hazamegyünk, és nyugtázzuk, hogy azért az én emberemnek van a legszebb mosolya, tekintete, mert RÁM mosolyog és néz, nem pedig az egész világba bájolog bele.....

19. egyszeregy (válaszként erre: 16. - Nelli_81)
2010. jún. 8. 13:22
A gond csak az, hogy a férfiak sokkal jobban ki vannak szolgáltatva a biológiájuknak, mint a nők! (Ez nem kamu, hanem tény.) És bizony nagy úr a kísértés...
18. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 5. - C42aaaac41)
2010. jún. 8. 13:21
így van, ha van hozzá elég önbizalmad, akkor eszedbe sem jutnak butaságok :O))
17. Nelli_81 (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. jún. 8. 13:19
Ha lehet, én is msn-en beszélek a modellekkel, mert sokkal gyorsabban és közvetlenebb mint mailezni, és mégis nyoma marad mindennek, szemben a telefonbeszélgetéssel, és az se mindegy, hogy telefonon egy kisebb vagyon mondjuk egy fél órát csevegni egy leendő ügyféllel, mire elmondja, hogy mit is szeretne, msn-en meg semmibe nem kerül várni, hogy összeszedje a gondolatait, ha pedig már fotózás után vagyunk, akkor azonnal tud reagálni egy elküldött mintaképre. Nincs annál idegesitőbb, mint aki elküld valamit mailben, felhiv telefonon, hogy küldött mailt, aztán várja, hogy küldjek választ majd hivjam fel (vagy írjak sms-t), hogy küldtem választ nézze meg és válaszoljon.
16. Nelli_81 (válaszként erre: 1. - Szabika25)
2010. jún. 8. 13:10

Szia!


Nálunk fordított a felállás, én vagyok a fotós és szoktam férfiakat (aktot is) fotózni. Ebből soha nem lehet probléma, ez a munka része, hozzátartozik az is, hogy fotózás után megbeszéljük a modellel (akár lány akár fiú) hogy mit igazitsak a képen de az is, hogy a fotózás előtt küld képet a pasi magárol, hogy véleményezzem mit lehet vele kezdeni. Ha nem a fotózás hanem a plasztikai sebészet lenne a párod munkája / hobbija, akkor nem csak nézegetné a lányok mellét hanem meg is fogdosná:) Szoval ha egyébként nem ad rá okot, akkor a fotózásal kapcsolatos beszélgetések, képek miatt ne legyél féltékeny. Ez része ennek a szakmának.

15. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 14. - Szabika25)
2010. máj. 30. 20:19

Szia!

Gratulálok ha megkérte a kezed! Akkor ez már jelent valamit:)

Nem vagy szőrszálhasogató! Ez a dolog szerintem minden nőt egy kissé irritálna,de biztos vagyok benne, hogy meg fog oldódni köztetek ez a most még problémának látszó dolog.

2010. máj. 30. 18:48
Tudom,hogy fontos vagyok neki és szeret,de elmondtam már neki,hogy zavar ha ilyen jellegű képeket kap "véleményez" céljából akkor ezt miért nem lehet elfogadni?Vagy tényleg csak én lennék "szőrszálhasogató"?Támogatom mindenben mert látom,hogy szereti ezt csinálni és biztos hogy látja az én igyekezetemet is csak még nehéz ezt egy kicsit elfogadni.De az jelent valamit biztos nem,hogy megkérte a kezem :-) ez csak azt bizonyitja hogy szeret.
2010. máj. 30. 13:21
Sziasztok!Köszi a sok hozzászolást,aranyosak vagytok.Nem ez a munkája csak a hobbija,de szeretné ha idővel ez lenne a főállása és ezért mondja hogy kell a sok gyakorlás.
12. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - C75565e593)
2010. máj. 29. 20:02
hja mint a nánási pál? :)
11. c75565e593 (válaszként erre: 1. - Szabika25)
2010. máj. 29. 19:19

Szia


Szerintem ez a munkája, nem igaz?

Én a helyedben biznék benne, ha ez nem megy minek vagy vele?

bizalom nélkül nincs kapcsolat.

A párod biztos nem férfi szemmel nézi a fotózni járó nőket, hanem örül ha a legjobat hozza ki a modellből.

ne légy féltékeny!

én is voltam régen, de a mostani páromban tökéletesen megbizok, pedig neki is rengeteg lány van msn en, de tudom, hogy nem kell más neki csak én!

Bizz a párodban!

Egy fotós...már immunis a cicikre hidd el nekem!

Sok szerencsét!

10. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Szabika25)
2010. máj. 29. 18:27

Szerintem az msn nem munkára való, emailben is meg lehet beszélni a kérdéseket, sokkal formálisabb és összeszedettebb is. Az én barátom is folyton újabb és újabb idegenekkel dolgozik együtt, de nem veszi fel őket msn-re, vagyis pontosabban amióta az elején volt egy eset, és erőteljesen kifejtettem a véleményem az sms-ezésről és az msn-ezésről.:D


Emailezni és telefonálni lehet, az msn csetelésre, beszélgetésre való, nem munkára.


Amúgy a fotós, zenész, színész az sajnos egy ilyen állatfajta, állandó ismerkedés az életük, ráadásul jó nőből jobb a felhozatal, ezzel vagy bizalommal együtt kell élni, vagy más munkát végző partnert választani.

Én egy fotóstól meg is őrülnék. Van egy ismerősöm, aki fotós, ráadásul egy hosszú és érzelemmel teli kapcsolatban, de folyamatos vita van így is, már többször szakítottak. Nem irigylem a csajszit.

2010. máj. 29. 18:18
:) lehet nem ártana, ha meghatározna magának egy adott munkaidőt, amikor ezeket a dolgokat intézi és nem lenne elérhető a nap minden percében msn-en .... így lenne munka- és szabadidő - gondolom te is nyugodtabb lennél, ha a veled töltött időbe nem csipogna bele a msn, munka ügyben, de ez rajta múlik, neki kell szükségét éreznie, nem lehet kierőszakolni belőle
2010. máj. 29. 18:07

Szia!


Én át tudom élni a helyzetedet, és bizony nagyon nehéz lesz neked ezt kezelni. A vita csak azért alakulhat ki kettőtök közt, mert gondolom nem érzed magad olyan értékűnek (itt a külsőre gondolok)mint amilyenek ők. Az a baj, hogy te még ráadásul látod is ezeket a képeket ami féltékenységet vált ki belőled.

Én biztos vagyok benne ha már itt az elején ilyen gondjaid vannak, ez csak mérgesedni fog. Próbáld Őt elfelejteni, vagy tégy egy próbát mintha nem akarnád a kapcsolatot tovább vele. Ha valóban szeret akkor úgy fog utánad loholni mint egy kutya. Ha nem fut majd utánad és nem keres akkor jobb is ha elfelejted, mert ezt azt sugalja nekem, hogy nem Te kellesz neki egy életre.


Bocs ha túl őszinte voltam, de bizony nekem van már tapasztalatom ebben a témában is.

7. Gine (válaszként erre: 1. - Szabika25)
2010. máj. 29. 18:05

Szia!


Ez a munkája!

2010. máj. 29. 18:04
csak bízz benne. ha nem csinál semmi rosszat, akkor el kell viselni azt,ami a munkájával jár... de persze ezt nem lehet úgy megítélni,hogy nem én vagyok ebben a helyzetben. lehet,engem is bosszantana...:S
2010. máj. 29. 18:03
Ezek szerint,te nem benne nem bízol,hanem önmagadban!Ez itt a baj!Mert amíg te tudod magadról,hogy te vagy neki a legjobb,addig jöhet a világ legcicisebb csaja,akkor sem fog elcsábulni.úgyhogy tarts önképző tréninget magadnak!
2010. máj. 29. 18:01

Megbízol magadban annyira, hogy nem lesz gond köztetek?

És benne?

Ha kételkedsz, akkor az nem a ti utatok, ha egy férfi vagy egy nő menni akar, engedni kell.

Így azt kell mondanom andi6020- al egyettértek.

2010. máj. 29. 17:56
Akit vinni lehet, azt vigyék:) Így állj a dologhoz.
2010. máj. 29. 17:55
Tanulj meg bízni benne. Ha nem sikerül, akkor hagyd el, mert csak rosszabb lesz. Feleslegesen ne raboljátok egymás idejét.
2010. máj. 29. 17:51
Kérlek segítsetek nekem.A barátom fotós és már többször előfordult,hogy a modellek miatt vita alakult ki.Volt aki cicivillantós képekkel bombázta és állandóan msn-en beszélnek,mivel az utó munkát is meg kell tárgyalni.Szóval nehéz nekem egy kicsit,hogy mit is gondoljak erről az egészről.Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook