Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom mamájának a 90. születésnapját ünneplik meg, és engem nem hívott.. Ki hogy reagálna erre? fórum

A barátom mamájának a 90. születésnapját ünneplik meg, és engem nem hívott.. Ki hogy reagálna erre? (beszélgetős fórum)


1 2
31. 5e48d37001 (válaszként erre: 30. - 5e48d37001)
2010. máj. 29. 17:07
Lehet a párod szülei,mondták,ne hívjon meg.Csak erre gondoltam..
30. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 17:06

Szia!

Itt azért egy kicsit többről van szó,ha a barátod szeret,de belenyugvó tipus,akkor lehet ,hogy nyomást gyakorolnak rá.Pl a szülők.Velük milyen a kapcsolatod?Mert sokszor a szülők azok akik megmérgezik a gyermekeik kapcsolatait valós,vagy feltételezett okok miatt

29. hajnalfény73 (válaszként erre: 28. - Tamianyu)
2010. máj. 29. 15:55

Ezzel én is így vagyok teljesen, ezért is írtam apóssal kapcsolatban, hogy egyoldalú ez a dolog. Mert én hiába vagyok a kedvence és próbál kedveskedni, örökké az van bennem, hogy anno hogy viselkedett.

DE igyekszem nem haragot tartani, már csak a férjem miatt sem. Ha jön após, akkor igyekszem normálisan viselkedni. De alapból én nem fogok soha a kedvébe járni.


Ezzel én is így vagyok, a bizalmat mindenki megkapja tőlem, de elég egyszer eljátszani, oda a bizalom.

28. Tamianyu (válaszként erre: 24. - Hajnalfény73)
2010. máj. 29. 15:51
Hát igen,haragoskodni én sem szeretek,de akit kiismertem,és aljasnak gerinctelennek,arról nem igen változik a véleményem.És nem is engedném magamhoz túl közel.Én pl anyósomban meg nem bíznék soha az életben.Ha szeretné normalizálni a viszonyunkat,látnám,hogy tényleg tesz érte és belátja a saját hibáit is,akkor nem lennék akadálya,de nálam ha oda a bizalom,azt nem igen lehet vissza szerezni.Nem vagyok túl naiv ember típus.Sajnos nálunk is már az elején elrontották a jó kapcsolat lehetőségét is..
27. Tamianyu (válaszként erre: 23. - Krisztine2)
2010. máj. 29. 15:48
Ez egyértelmű számomra is...
26. hajnalfény73 (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 15:47

Én félreértettem, azt hittem, hogy a párod mamája nem hívott téged, rákérdezésed után mondta, hogy mehetsz te is.

Így, hogy a barátod nem hívott, így én tuti nem mennék!

De akkor kérdéses, hogy miért is vagytok együtt?

Ha én nem mentem volna el apósomék esküvőjére, akkor a férjem sem ment volna el.

25. Tamianyu (válaszként erre: 22. - Buhu bahu)
2010. máj. 29. 15:47
Kinek lett megvéve a ház?Anyósodéknak,vagy nektek?Mert ez nem egyértelmű,és nem is mindegy.Rosszindulatú anyósokról rokonokról meg annyit,hogy az mindig a férfi hibája ha hagyja a párját bántani.Próbálná meg az én anyám a férjemet bántani úgy,hogy én azt hagyjam....
24. hajnalfény73 (válaszként erre: 13. - Tamianyu)
2010. máj. 29. 15:45
Nem vagyok egy haragtartó ember. Sok-sok idő eltelt azóta már...19 éve vagyunk a férjemmel együtt. Ergo 18 éve történt. Kb. 10 éve jobb a kapcsolatunk apóssal, no persze én sem felejtek, és leginkább egyoldalú dolog. Mert megbocsájtani lehet, de felejteni nem.
23. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 15:29

Nem reagálod túl.

Én elgondolkoznék ezen....

Ilyen nálunk is volt,öreganyám azt mondta a párom nem mehet hozzá,a vége az lett hogy én sem mentem.

Ahol a páromat nem látják szívesen oda én sem megyek.

2010. máj. 29. 15:28

Hasonloban volt nekem reszem 3 eve.A parommal akkor mar tobb mint ket evet eltunk egyutt, es amikor meglett veve a haz, akkor a paromszulei, ket uj szomszedunk, es a parom elmentek megunnepelni, de ugy h papirokat inteztek a paromek, es egyszecsak anyoseknak eszukbe jutott, h menjenek el ebedre, es ok h ok elmennek, de nekunk es ket szomszedunkat elhivtak, en pedig ultem otthon.

Kesobb mondtam a paromnak, h milyen szarul esett, es o is mondta,h neki is rossz volt, h nem voltam ott, de h eloszor o sem tudta, aztan meg mar ott voltak es ebedeltek.

Azota is tobbszor folhanytam neki:-) de mondta o is h igazam van h merges vagyok miatta..Dehat evidens, h anyosek nem kivantak oda, es h oszinte legyek, ha nem akartak h ott legyek akkor jobb is h nem voltam ott, minthogy kenyszerbol legyenek ott velem, ha mar ugysem voltam kivant a tarsasagban.

Persze ez teljesen mas, lehet h a parod azt hiszi h nincs kedved, egy ilyen csaladi valamire elmenni

21. 5488917fbd (válaszként erre: 18. - Tamianyu)
2010. máj. 29. 15:19
Nemtudom miért kérdeztem..jól esett volna, ha hív, nemhívott, így én léptem..:)de nemkellett vna.ezzel csak adtam alá a lovat, h ragaszkodom hozzá. de már mindegy. tényleg el kellene gondolkodnom..
2010. máj. 29. 15:17

két és fél év után ez azért elvárható. én a párom összes családtagjával jóban vagyok, van, hogy ő nem is jön, de felnézek a nagymamájához, mert látni szeretne. ráadásul ez elég nagy családi ünnepnek tűnik, és ezek szerint ő nem (sem) tart családtagnak.

én elbeszélgetnék vele erről.

19. 5488917fbd (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2010. máj. 29. 15:17
Épp a múlt héten volt egy brmálás, amin ő volt a bérmakeresztapa. oda én is elmentem, de ez is vicces. oda is először nem ő hívott meg, hanem az unokatesója, akinek a fiának lett a bkeresztapja. Úgy hívott meg, h azt sem tudta, h ki vagyok, de menjek el, mert szeretnének megismerni.. utána mondta nagynehezen ő, h jaaaj persze, h megakart hívni, de az még messze van(3 héttel később volt..) szóval durva dolgok vannak..:):S
18. Tamianyu (válaszként erre: 14. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 15:08

Kérdezted meg????Már bocs,de miért kérdezted meg egyáltalán?Neki kellett volna téged bevonni a szervezésbe,hívni.Ha ez számára nem természetes,akkor mit vársz tőle?

Mégis milyen kapcsolat ez?

Ááá,szerintem nem vedd túl komolyan.

17. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 15:06

Akkor nem értettem félre.

Nekem a volt barátom majdnem 1 évig nem vitt "haza" magukhoz.Ő persze nagyon sokat volt itt és aludt is bent.1,5 év után derült ki h a rózsaszín ködtől nem láttam és olyan hülyére vett mint amilyenre még egy gyereket se lehet.



Szerintem,ha valaki komolyan veszi a másikat és azért ez több mint 2 év után elvárható,akkor magával viszi a nagyobb családi összejövetelekre.


Ez előtt is előfordult már ilyen?

16. 5488917fbd (válaszként erre: 15. - Melinda0328)
2010. máj. 29. 15:04
30 éves, de nem ahhoz mérten viselkedik velem, és azthiszem igazad van sajnos.csak mindig azt várom, h megváltozik. de ez most nagyon rosszul esett, ez a hozzáállás, és hogy meg sem kérdezett.
2010. máj. 29. 15:02
Én is azt gondolom, hogy nem vesz téged komolyan, ez nem korrekt hozzá(d)állás. Nem link Ő egy kicsit véletlen? Ebbúl úgy tűnik...
14. 5488917fbd (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2010. máj. 29. 15:02
A mama nemtud semmiről, meglepibuli... a párom mondta...így, ahogy írtad.. és még ő sértődött meg, illetve akadt ki, hogy miért utolsó pillanatban kérdeztem meg, h felmehetek-e..!!!
13. Tamianyu (válaszként erre: 8. - Hajnalfény73)
2010. máj. 29. 15:01

Bocsi,de minek is mentetek el?Én ezt nem értem.

Az ilyen emberrel meg aztán soha szóba nem állnék többet,tehát lehetősége sem lenne arra,hogy a kedvence legyek....

12. 77ea8eb702 (válaszként erre: 9. - 77ea8eb702)
2010. máj. 29. 15:01
bocs, elírtam. én nem venném fel a telefont.
2010. máj. 29. 15:00
Lehet Én értem félre,de párod vagy a "mama" mondta azt h "feljöhetsz"?!
10. Tamianyu (válaszként erre: 6. - 5488917fbd)
2010. máj. 29. 14:59

Hú Te szegény:(((Szerintem ez mindent elárul,mennyire érez téged közel magához,mennyire gondol családtagnak.

Én nem erőszakoskodnék,csendben lelépnék tőle.

2010. máj. 29. 14:58
juj, én annyira, de annyira megsértődnék, hogy eltűnnék egy időre. elennék moziba, vagy barátnőkkel sétálni, fagyizni, vagy akármi. és tutira nem venné fel a telefont. és majd rájön a párod, hogy nemcsak a nagymamája bántott meg, hanem ő is (és ő sokkal jobban)
2010. máj. 29. 14:56

Lehet úgy gondolta, hogy mivel a barátodat meghívta, akkor evidens, hogy te mint a párja mész szintén.


Vagy pedig nem vagy szívesen látott vendég, akkor jobb, ha nem mész el.

Neked kell tudnod, hogy milyen a kapcsolatotok és hogy ott-e a helyed.


Én régen jártam úgy, hogy apósom csak a férjemet hívta meg az esküvőjére, mi előbb házasodtunk, majd rá egy vagy két hétre volt az ő esküvőjük is, de nem szólt, a férjemet sem hívta meg időben, csak pénteken este szólt a fiának.

De így:

Fiam, ráérsz holnap?

Kérdezte a férjem, hogy miért?

Holnap lesz az esküvőnk, ha ráérsz, akkor gyere el.

Én úgy voltam vele, hogy akkor nekem nincs ott a helyem, de a férjem azt mondta, hogy mi egy pár vagyunk, így hát mennem kell nekem is. DE nagyon megbántam, hogy mentem, mivel nagyon éreztetve volt, hogy én mit akarok ott?

Mindezt azért, mert a férjem nem fogadta el após új társát, de azt sem ok nélkül. Így após engem is levegőnek nézett.

Persze most a kedvenc menye vagyok, állandóan engem hív telefonon, ha bármi van. Mindent velem beszél meg, nem a fiával.

DE akkor még a köszönésemet fogadta...

2010. máj. 29. 14:56
Szerintem ez nem olyan nagy tragédia. Mi három évig voltunk együtt, de ő egyszer se hívott családi banzájra. Én hívtam őt, de a nagyszülőkhöz, más rokonhoz nem, pedig ismerte őket.
2010. máj. 29. 14:54
Meg sem kérdezte, h akarok-e menni. egy tv-t vesznek neki ajándékba, most mentek el botba megvenni és meg is kapja egyből a mami..kértem, h utána jöjjön elém, m én is szereték felmenni. aztmondta, h nem.. de " ha akarsz, feljöhetsz.." és ez télleg "durr...."
2010. máj. 29. 14:53
Szerintem nem reagálod túl én is megsértődnék.
2010. máj. 29. 14:53
szerintem nem reagálod túl. két és fél év alatt már részévé váltál a családnak. és a párod mit mondott?
3. mese
2010. máj. 29. 14:52
én nem tűrném...tuti ki kellnék magamból..mégis hogy képzeli??
2010. máj. 29. 14:51
durrr.........
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook