Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedte már valaki az első ill. második babájához a clostilbegyt nevű gyógyszert? fórum

Szedte már valaki az első ill. második babájához a clostilbegyt nevű gyógyszert? (tudásbázis kérdés)


6. 56e930fc2a (válaszként erre: 5. - Brigibaba)
2010. szept. 1. 14:22
És rögtön sikerült ?
5. brigibaba (válaszként erre: 2. - 56e930fc2a)
2010. júl. 12. 15:22
Szia Regi! Nálunk is mind a két fiú a closty segítségével sikerült!
2010. máj. 28. 23:50
Én szedtem, mert a férjem spermája gyenge minőségű volt, ezért nekem úgy helyezték fel a méhszájhoz, hogy biztos odaérjenek. Ehhez kaptam segítségnek ezt a gyógyszert, hogy biztos legyen minden hónapban peteérésem. Volt, hogy 6 db is megért egy-egy ciklusban. Ez a gyógyszer miatt volt. Aztán kaptam szurit, sárgatest hormont, hogy biztos be tudjon ágyazódni a pete, ha megtermékenyült. A második hónap után terhes lettem, de 10 hetesen elvetéltem. Utána a harmadik próbálkozásra jött össze, és most van egy gyönyörű kislányom:) Ha szeretnénk még babát, újra ezen kell keresztül mennem. Clostilbegyt, hőmérőzés, peteéréskor futás a dokihoz, felhelyezés, szuri, és várakozás, természetesen hőmérővel :) Egyedül látászavarom volt a gyógyszertől. Ha a fehér falra néztem sok-sok cikk-cakkot láttam :)De megérte!
2010. máj. 28. 23:18

Szia!


Negatív véleményem van:

Én is szedtem ezt a bogyit, de nekem semmit nem használt.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy a doki rögtön ezt javasolta, miután mondtam, hogy egy ideje próbálkozunk, de nem jön össze a bébi. Szedtem, szedtem, a ciklusom rendszertelen lett, és csak nem sikerült két csíkos tesztet produkálni. Így bepipultam, és abbahagytam.

Aztán Apával szüneteltettük a babaprojektet, majd úgy voltunk vele a szünet után, hogy ha jönni akar, jöjjön, de nem görcsölünk rajta. Ez volt februárban, májusban már ott dobogott a pocimban a kicsi szíve. Azóta idén február végén megszületett az én kis Csodám.

Én amondó vagyok, sok esetben nem kell gyógyszer, annyi a titok, hogy nem szabad rágörcsölni a dologra.

Mielőbbi babaáládst! :)

2010. máj. 28. 22:59

Sziasztok.

Szedte már valaki az első ill.második babájához a clostilbegyt nevű gyógyszert? Nekünk már van egy kislányunk és ő is closti segítségével fogant meg. Most ugy néz ki hogy a kistesóra is rá kell segíteni megint. Járt már valaki így?

2010. máj. 28. 22:57
Clostilbegyt szedése 2.babához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook