Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szempillafestés után két nappal még mindig iszonyú vörös a szemem és fáj is, tapasztaltatok már ilyet? fórum

Szempillafestés után két nappal még mindig iszonyú vörös a szemem és fáj is, tapasztaltatok már ilyet? (tudásbázis kérdés)


18. vkatka (válaszként erre: 16. - 61cf7811dc)
2010. máj. 28. 12:50
Semmi baj nem lesz, de ha pár napon belül nem javul akkor irány a szemészet!
17. vkatka
2010. máj. 28. 12:49

Sőt festés után, ha a vendég még mindig érzi, hogy maradt festék a szemében, szoktam cseppenteni egy kis műkönnyet a szemébe.

Ha pedig festés közben csípi a szemet és könnyezik, akkor előre kell hajtani a fejet, hogy kifolyhasson a festék a szemből.

2010. máj. 28. 12:48

Sajnos magas a fájdalomküszöböm... :(

De ha már így jártam, nyugtassatok meg, hogy komolyabb károsodást nem okozhatott és hamarosan el fog múlni!

15. pethoevi (válaszként erre: 14. - Vkatka)
2010. máj. 28. 12:46
Bizony!!!És a kozmetikus ebben az esteben nem sajnálhatja a vendéget,konkrétan ki kell mosni,kitörölni a szemet,mert különben ez a vége,sajnos.
14. vkatka
2010. máj. 28. 12:43

Én is kozmetikus vagyok, és hallottam, hogy sok helyen nem mossák ki rendesen. Én minden lemosást szemöblítéssel fejezek be. Kis szemöblítő poharakba bórvizet töltök és a lemosás végén abba pislogtatom a vendéget párszor. Tökéletesen kiviszi a maradék festéket is.

A lencsét viszont ajánlatos kivenni...

2010. máj. 28. 12:43
Én is mindig nyüszítek, ha csípi. És le van mosva akkor.
2010. máj. 28. 12:42
De ha csíp,akkor azonnal le kell mosni!!!Az már jel,h valami nem stimmel!És ha csípett,akkor könnyezett is,és ha hátra volt hajtva a fejed,akkor bele is folyt szépen a könny... :-(((
2010. máj. 28. 12:38
Nem vettük ki a lencsét, de sose szoktuk... most eléggé csípett, csak a végén hajtottam előre a fejem, lehet h ekkor már késő volt... jó mélyre juthatott a festék...
2010. máj. 28. 12:37
Én végzett kozmetikus vagyok.Akkor lehetséges,h kialakult az allergiád...És hivatalosan minden festés előtt kellene bőrpróbát végezni.Én nem festetnék többet.Mert ha kicsit belement is a festék,azt kikönnyezed,meg kimossa a kozmetikus...Igyál kalciumot!!!Az allergiára jó!És borogasd még kamillával,az jó!Mi egyébként bórvízzel szoktuk kimosni...
2010. máj. 28. 12:36
Lencsét használok és 2,5-3 hetente járok szempilla és szemöldök festésre, szedésre. Soha semmi bajom nem volt még. Egy a titka: mikor rajta van a festék hajtsa előre a fejedet lefelé, hogy a könny, ami közben a szemedben összegyűlik ne mossa bele a szemedbe a festéket. Így maximum kifelé folyik a könny. Remélem segítettem. Nekem a visine mindig beválik, ha sampon vagy valami belemegy a szemembe nagy ritkán. És ugye én is lencsés vagyok... És 5éve festetem. Jobbulást kívánok, gyógyulgass! Pussz!
8. mosolygosalma (válaszként erre: 5. - 61cf7811dc)
2010. máj. 28. 12:35
csak mert úgy tudom, szoktak előtte próbát csinálni... de ha eddig nem volt gond, nem tudom, most mi lehet...
2010. máj. 28. 12:33
Lencsét ugye kivettétek festés közben?
2010. máj. 28. 12:32
Máskor is voltam már, akkor nem volt gond, csak most :(
2010. máj. 28. 12:31
Igen, kozmetikusnál...
2010. máj. 28. 12:30
tartós szempillafestésre gondolsz?
2010. máj. 28. 12:27
Ma már dolgozni sem mentem be, mivel kontaklencsém van és egész nap a monitor előtt kellene ülnöm, így mindkettőt ki tudom hagyni. Vettem Visine szemcseppet, de nem használt... tettem rá kamillás borogatást, jobb érzés, de semmi...
2010. máj. 28. 12:25
... két nappal még mindig iszonyú vörös a szemem és fáj is... tapasztaltatok már ilyet? mit tegyek?
2010. máj. 28. 12:25
Szempillafestés után...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook