Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan történik a szabadság kiadása, ha GYES mellett visszamegyek részmunkaidőben dolgozni? fórum

Hogyan történik a szabadság kiadása, ha GYES mellett visszamegyek részmunkaidőben dolgozni? (tudásbázis kérdés)


8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 5. - Fragolka21)
2010. máj. 28. 18:19
Én is suliban fogok dolgozni. A legtöbb iskolába a tanárokat nyárra elküldik fizu nélküli szabira és csak szeptembertől veszik vissza őket. Augusztustól egyébként is már tisztábban látnak az iskolaigazgatók is, de mindenképpen kérdezz rá.
7. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Violamama)
2010. máj. 28. 18:17
Igen, ez a törvény által előírt. Én is azt hittem, hogy így kezdek. Szeptembertől megyek vissza dolgozni, 79 nap szabim van, vagyis már régen szabin kellene lennem. Ehelyett majd kifizetik, amikor dolgozom.
6. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Fragolka21)
2010. máj. 28. 09:03
Az egyik közeli ismerősöm is így volt, neki meg kellett várnia a következő tanév kezdetét. Mindenképpen beszélj az igazgatóval, hogy mikortól számítana rád, és úgy kell kiokoskodnod a kezdést.
2010. máj. 28. 08:51
Ok, ezt értem. Van másik kérdésem is. Én tanítok. A gyerköc május végén fogja betölteni a 3 évet. Utána nekem teljes munkaidőben kéne dolgozni. Én nyilván meg is teszem. Csak hogyan??? Nem hiszem, hogy a diri hirtelen osztályokat adna nekem, két héttel tanév vége előtt. Ha meg nem, akkor átminősít részmunkaidejűvé? Ez mennyiben lehet hátrányos nekem? Tudom, beszéljek vele. Csak előtte jobb lenne tudni, mia legjobb és a legrosszabb, amire számíthatok.
2010. máj. 28. 08:37
Én is most fogok vissza menni dolgozni.A kisfiam jún. 5-én lesz 2 éves.Bementem a munkaügyre, mondtam hogy 6-tól szabit írják ki.Kiszámolták mennyi jár, és mikor kell kezdenem.Ennyi az egész.
3. Inci79 (válaszként erre: 2. - Violamama)
2010. máj. 28. 08:36
Na én pont így vagyok,mert a kisfiam június 15-én lesz 2 éves,onnantól szeptemberig szabin leszek és utánna meg dolgozok megint.
2010. máj. 28. 08:35
Én szeptembertől megyek vissza dolgozni, de nekem először kiadják a felhalmozódott szabikat és utána állok"normális" munkába, máshol is gondolom hasonló képpen.
2010. máj. 28. 08:30
Hogyan történik a szabadság kiadása, ha GYES mellett visszamegyek részmunkaidőben dolgozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook