Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Égető, viszkető érzés a hüvelyben és körülötte fórum

Égető, viszkető érzés a hüvelyben és körülötte (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 7. 13:33

szijasztok :)


nekem az lenne a gondom h eléggé felfáztam és nagyon erős égést érzek a hüvelyembe de szerintem nagyon nem gomba és szerintetek mi használna a leghamarabb hogy elmúljon? :/

35. t.Ili (válaszként erre: 34. - Hmhmhm)
2010. jún. 2. 20:48
Örülök,hogy túl vagytok rajta.
34. hmhmhm
2010. jún. 2. 13:18

nos, megírom, hogy mi minden történt, mégiscsak én indítottam ezt a fórumot. vettem canesten combi-t és a páromat is kente magát, 5napig vártuk a hatást, alkamaztuk szépen, én ugye a hüvelytablettát is, nem viszketett meg semmi nem volt, ma megpróbáltuk a szexet és nagyon örültem mert a megszokott érzést kaptam, majd még fogjuk a kenőcsöt alkalmazni, és nagyon remélem hogy nem jön vissza, eleget vártunk.

szerintetek?

2010. máj. 30. 09:25

A teafaolajat bioboltban lehet kapni, fontos, hogy 100%-os legyen (én Dr. Müller-t vettem, érdemes a neten rákeresni, nagyon jó termékei vannak pl. van kúp szerű cuccuk is, de én azt nem próbáltam).

Higított tejsavat meg patikában lehet kapni, vagy a DM.ben kapható Colop Cleaner pezsgőtabi.

32. gal-krisztina (válaszként erre: 21. - Flasch)
2010. máj. 29. 21:52

Nem tudom hol kaphatóak ezek az olajok és cseppek, de biztos hatásosak lehetnek.

Ezeket a Google-ban találtam.

Nekem is visszatérő ez a probléma, akkor is volt, amikor még nem éltem sexuális életet.

Elmentem a dokihoz, megvettem mindent amit kiirt, de újra és újra visszatért a gomba....


Őrülök, hogy megtaláltam ezeket a házi praktikákat!

31. zsanci79 (válaszként erre: 29. - Ágibaba1982)
2010. máj. 28. 21:58

Igen sokat jártam nőgyogyihoz sajna vele, mindhiába.

nekem ezek az alternatív dolgok jöttek be.

Persze először doki, csak pár ötletet én is adtam :))

2010. máj. 28. 21:56

A vény nélkül kapható kúp a Pevaril G. (nekem a Canesten sosem vált be, sőt!)

De ami nagyon jó a teafaolaj (100%-os)! Menstruáció előtti és utáni héten 2x-3x irrigálok tejsavas teafaolajos (5 csepp) langyos vízzel. A teafaolajból 1 cseppet is szét lehet kenni a hüvelyen, nagyon hatásos. Kiváló gombaölő és baktériumölő, és egy csomo mindenre jó, érdeme utánaolvasni, és én is tapasztaltam egy párat.

Nekem a menseshez volt köthető hogy mindíg kijött a gomba.

És szoktam még tejsavas kúpot is használni hüvelyflóra rendbetételéhez, Floragyn.

Nekem ez bevált. Lekopogom!!!

2010. máj. 28. 21:49
Egyébként,szerintem kipróbálhatod a leírt alternatív gyógymódokat,de én tuti a nőgyógyászhoz mennék inkább!!!
28. Ágibaba1982 (válaszként erre: 5. - Aneth88)
2010. máj. 28. 21:43
Nekem is ugyanez volt,nekem is akkor viszketett, de nagyon amikor gumival védekeztünk!
2010. máj. 28. 20:46

Azért figyelj oda hogy milyen a hüvely folyásod, sokat elárulhat hogy gomba vagy vírus okozza e a tüneteket.

De halottam olyat is hogy nem szabad sokáig a fürdő vízben ülni, mert kiázik a hüvelyflóra ami hasonlít a bélflórához, ami szükséges a különféle kórokozók elleni védekezés szempontjából, gyógyszertárakban már egész olcsón lehet kapni különféle kúpokat ami segíthet. Ha esetleg érzed hogy gyulladás is keletkezett a viszketésen kívül, a régi bevált módszer a kamillás gyógyfürdő vagy borogatás mindig beválik.

26. t.Ili
2010. máj. 28. 20:29
Higgyetek a sós vízben!!!
25. a14deb9047 (válaszként erre: 23. - Flasch)
2010. máj. 28. 16:07
Nem tudom pontosan: ha valaki nem dolgozik egy hosszú hétvégén, szerintem péntek du-től vas. estig megoldható a dolog... csak azt nem tudom, milyen lehet majd a bukéja... :-DD Egészség mindenek előtt!!
24. agis
2010. máj. 28. 11:58
Monural por a pasinak, Pimafucort kenőcs és kúp neked. Mindegyik vényköteles, tehát írány a nőgyógyász.
23. flasch (válaszként erre: 22. - A14deb9047)
2010. máj. 28. 10:23

nem nevetünk ki, bár az tény, hogy ezt még sehol nem hallottam.

de mivel gyull.csökkentő...

lehet benne vmi.hol olvastad?

2010. máj. 28. 10:21
Ne nevessetek ki, nemrég olvastam az egyik oldalon: hogy mennyire lehet hatásos, azt nem tudom, de azt hittem hátast dobok: állítólag egy "kis gerezd fokhagyma" becsúsztatva... Ha végig gondoljuk a hagyma jótékony hatásait, talán kicsit extrémnek tűnik ugyan, de ártani biztosan nem. és nem is drága. Sokszor a legegyszerűbb, legkézenfekvőbb dolgok a leghatásosabbak. :-))
21. flasch (válaszként erre: 16. - Gal-krisztina)
2010. máj. 28. 09:22

dejók! ezeket szerintem érdemes kipróbálni!!!

mert sajnos a probléma nálam is állandóan vissza-vissza tér :((

ezeket az olajokat simán bioboltban meg tudom venni? mert van szinte mindenhol, de gondolom az nem jó ami higitott, csak ami 100%-os, nem?

20. t.Ili (válaszként erre: 19. - T.Ili)
2010. máj. 28. 08:10
Csináld meg!És jelezz vissza!
19. t.Ili
2010. máj. 28. 08:08

Az én javaslatom:1 liternyi melegvízbe feloldassz egy marék sót.Hígitsd fel langyosra.Ülj bele 10 percig.Próbáld mélyebre juttatni.Egyáltalán nem csíp,ne félj.Megtörlöd,kívülről bekened lanolinos babakrémmel.2 óra múlva megismétled.De szerintem akkor már semmi bajod.Csak akkor kendd canestennel,ha már ez sem segít,mert lehet,hogy többet árt,mint használ.

Az orvos pedig nemtud veled mit kezdeni,ha televan a hüvely gombaölővel.Nagyon megzavarja a laborvizsgálatokat.

Ezt a sósvizest már a legelső fura érzésre meg lehet csinálni.Olcsó és nagyon hatásos.Szerintem csak meleg van odalent.

18. 5e48d37001 (válaszként erre: 9. - Hmhmhm)
2010. máj. 28. 07:21
A fogamzásgátló is előidézheti,ugyanis hormonváltozás állt fel nálad,mesterségesen van fentartva ciklus.Atibioticumos kezelés is lőidézheti,és csak utána a táplálkozás.A barátonak is lehet candidája,sajnos a férfiaknál csak extrém esetekben jelentkeik a tünet.Menj mihamarabb orvoshoz,mert másfél hét az sok idő,ha nincs időben kezelve,sokáig kínlódhatsz vele,pl én 6 évig!
17. gal-krisztina (válaszként erre: 8. - Hmhmhm)
2010. máj. 27. 23:04

Pont nem rég olvastam, hogy már 10-12 éves kislányoknál is előfordul, akik még nem szexelnek.

Többek között hozzájárul a nem megfelelő táplálkozás is, a sok cukor fogyasztása is.

"Elszomorító, hogy annyira el vagyunk savasodva a rossz minőségű élelmiszerek, a cukorzabálás és a rossz étkezési szokások miatt, hogy 10-12 éves kislányok is szenvednek már a hüvelyi candidától."

2010. máj. 27. 22:58

egy pár trükk:

-intimbetétedre csepegtess 1-1 csepp levendula és teafaolajat, ami nem csak kiváló gombaellenes, hanem a kellemetlen szagokat is elfedi

-Napközben a bugyidba (és a párod fehérneműjébe is!) is cseppenthetsz ezekből, mert fertőtlenít is

-Sokat segíthet egy 20 perces Lapacho-teás ülőfürdő is: 1 púpos evőkanál teát főzzön 5 percig 1 liter vízben, majd áztassuk még 15 percig, szűrje le, és öntse egy lavorba langyos vízhez. Minden este ismételje meg a kezelést, amíg tünetmentessé nem válik.

-Hüvelyöblítéshez ajánlható teák: zsálya, Lapacho, kakukkfű. Ezekhez esetleg pár csepp grépfrútmagcseppet is keverhet (1/2 l teához 3-4 csepp). Még hatásosabb, ha a langyos teából az öblítés után 0,5 dl-nyit éjszakára is bent hagy.


Figyelem! A túl gyakori öblítés azonban felboríthatja a hüvelyflórát, és ha nem fertőtleníti ki rendesen az irrigá tort, azzal visszafertőzheti magát.


-Lehetőleg kerülje a forró víz és szappan használatát, mert ezek tovább erősítik a gyulladást.

-Hideg vagy langyos vízzel tisztálkodjon és kerülje a dörzsölést.

-Vegyen mindennap fertőtlenítő ülőfürdőt.


Ezeket találtam

15. zefir (válaszként erre: 8. - Hmhmhm)
2010. máj. 27. 22:51
ott a pont! ne a hoxán állítsunk fel virtuális diagnózist. menj el egy nőgyógyászhoz, tudom, hogy kellemetlen, de akkor is. és ha fertőzés, akkor mindenképpen kérdezz rá, hogy a párodnak mi a teendője!
2010. máj. 27. 22:51

Biztos, hogy gomba, ahogy már többen is írták előttem!

Egyébként úgy tudom, helytelen táplálkozás miatt is előjöhet azokon kívül, amit már alább is írtak.

A Canesten nagyon jó, de a gyógyszertárban lehet kapni hüvelykúpot, ami 3 nap alatt elmúlasztja. Sajnos, nem tudom a nevét. És igen, a párod is mindenképpen kezelje magát Canesten kenőccsel!

Jobbulást!

13. Dinuss (válaszként erre: 10. - Dinuss)
2010. máj. 27. 22:47
Ja es nem szapad sem tusfurdovel sem pedig intim mosakodoval mosni ott.Az intim mosakodo sem tesz jot.Csak vizzel kell mosni.
2010. máj. 27. 22:47
Dinussnak igaza van,vegulis nem csak az antibiotikum lehet!
2010. máj. 27. 22:46

Tuti,h gomba!Canesten kup es kenocs,ahogy a tobbiek is irtak!

Felborult a huvelyflorad.Altalaban az antibiotikum szedese utan alakul ki.

10. Dinuss (válaszként erre: 8. - Hmhmhm)
2010. máj. 27. 22:46
Canesten combi es a parodnak meg canesten kenocs!Sexet hanyagoljatok most egy par napig.Nekem is visszatero gombam van.Hogy mitol lehet?Hat ugye a megcsalas kizarva ezert lehet nyilvanos wc-tol,muszalas bugyi,illatositott szinezett wc-papirtol,vagy ha melegvan es beizzad ott akkor is elojon a gomba.Torulkozoket minimum 60 fokon mosni es a bugyikat is.Azert menj el dokihoz is.
2010. máj. 27. 22:44
amúgy fogamzásgátlót szedek szal a gumitől nem lehet. a canesten csak a gombára jó vagy másra is?
2010. máj. 27. 22:40

köszi a tanácsokat!

a biztonság kedvéért rá kéne venne magam a dokira, igaz?

páromnál nincs tünet. amikor még szűz voltam is volt ilyen panaszom időnként csak ugye akkor nem zavart ennyire...

mitől jöhetett ez újra elő?

2010. máj. 27. 22:38

Ha van rá lehetőség, akkor naponta többször mosakodj meg alulról, kend be Canestennel(ahogy elöttem is irták) és próbáld ne vakarni!

Meg lehet kapni ilyen fertőtlenitő tablettát, amit kevés vizben fel kell oldani, és ülőfürdőzni benne.

Ha szex pedig csak gumival!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook