Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. manci19702017-12-20 15:14
Engem 2x műtött Balajthy doktor, és maximálisan meg vagyok elégedve az eredménnyel. A modora néha valóban elég furcsa, de amíg a munkáját ilyen színvonalon és ilyen emberséggel, maximális körültekintéssel végzi, addig kit érdekel a stílusa?

9. leo112016-03-09 12:58
Dr Balajthy Tibor. ..

Mindenkit csak ovni tudok töle. .
1millio 300ezer forintert felemas
Ciciket csinalt. ..
Termeszetesen az en hibam volt, Mert
Hormonzavarom van szerinte, az implantatum
Felragadt az egyik oldalon az izom ala. .
Massziroztam, kinoztam magam honapokig. .
ezutan, közben elmentem több plasztikai sebeszhez, egyertelmü a mühiba. ..
leven, hogy nem birtam a fajdalmakat,
annyira nyomott a felragadt implantatum,
kerestem egy orvost Kölnben (nemetorszagban elek), aki ujjabb 4ezer €-ert renbehozta
A cicim. Nincs nap, hogy ne ereznem a cicimben a szurkalast. ..tudom a serülesek lassan gyogyulnak ,de legalabb a fajdalmakat
ha nem is öräkre de elfelejthetem.
Keressetek mas orvost, ha jot akartok..

8. IL-ÁN2011-05-14 09:11
ja, hogy erre már válaszoltam :)))
(válasz -NyuCa- 3. hozzászólására)

7. IL-ÁN2011-05-14 09:10
szia! engem gyerekként műtött vagy 8x. bunkó állat, modortalan, de jól dolgozik .
(válasz Bubu75 1. hozzászólására)

6. N.Eszter2011-05-14 08:43
Ez vicces volt!!!!
(válasz Mari20 4. hozzászólására)

5. Beathryche2010-09-20 14:52
Erősen kétlem, hogy a megereszkedett melleket, meglazult kötőszövetet stb. helyre tudnád hozni agykontrollal, vagy a titok dvd-vel. Vicc.
(válasz Mari20 4. hozzászólására)

4. Mari202010-09-20 14:41
nem tudom hogy nézel ki

de egy év alatt olyan lehet az alakod amilyet csak szeretnél, plasztikai sebész nélkül

ehhez vezető út: az önfejlesztés, agykontroll tanfolyam, és a titok dvd rendszeres használata....

ha megtalálod a lelki békédet, belső bölcsességedet , akkor sinen vagy és tudni fogod a módszert ami a kivánt alakot biztositja számodra....

sok sikert

3. -NyuCa-2010-07-29 10:13
Szia, engem gyerekként műtött. Jól dolgozik, de modortalan... már-már bunkó stílusa van.

2. kacago3252010-05-28 10:16
Látogass el a Hoxán a Mellplasztika fórumra.Ott a lányok biztos tudnak infóval szolgálni neked.
(válasz Bubu75 1. hozzászólására)

1. Bubu752010-05-27 20:52
Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók?