Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók? fórum

Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók? (tudásbázis kérdés)


2017. dec. 20. 15:14
Engem 2x műtött Balajthy doktor, és maximálisan meg vagyok elégedve az eredménnyel. A modora néha valóban elég furcsa, de amíg a munkáját ilyen színvonalon és ilyen emberséggel, maximális körültekintéssel végzi, addig kit érdekel a stílusa?
2016. márc. 9. 12:58

Dr Balajthy Tibor. ..


Mindenkit csak ovni tudok töle. .

1millio 300ezer forintert felemas

Ciciket csinalt. ..

Termeszetesen az en hibam volt, Mert

Hormonzavarom van szerinte, az implantatum

Felragadt az egyik oldalon az izom ala. .

Massziroztam, kinoztam magam honapokig. .

ezutan, közben elmentem több plasztikai sebeszhez, egyertelmü a mühiba. ..

leven, hogy nem birtam a fajdalmakat,

annyira nyomott a felragadt implantatum,

kerestem egy orvost Kölnben (nemetorszagban elek), aki ujjabb 4ezer €-ert renbehozta

A cicim. Nincs nap, hogy ne ereznem a cicimben a szurkalast. ..tudom a serülesek lassan gyogyulnak ,de legalabb a fajdalmakat

ha nem is öräkre de elfelejthetem.

Keressetek mas orvost, ha jot akartok..

8. 902929e538 (válaszként erre: 3. - E2d3bb2ec0)
2011. máj. 14. 09:11
ja, hogy erre már válaszoltam :)))
7. 902929e538 (válaszként erre: 1. - Bubu75)
2011. máj. 14. 09:10
szia! engem gyerekként műtött vagy 8x. bunkó állat, modortalan, de jól dolgozik .
6. N.Eszter (válaszként erre: 4. - Mari20)
2011. máj. 14. 08:43
Ez vicces volt!!!!
5. Beathryche (válaszként erre: 4. - Mari20)
2010. szept. 20. 14:52
Erősen kétlem, hogy a megereszkedett melleket, meglazult kötőszövetet stb. helyre tudnád hozni agykontrollal, vagy a titok dvd-vel. Vicc.
2010. szept. 20. 14:41

nem tudom hogy nézel ki


de egy év alatt olyan lehet az alakod amilyet csak szeretnél, plasztikai sebész nélkül


ehhez vezető út: az önfejlesztés, agykontroll tanfolyam, és a titok dvd rendszeres használata....


ha megtalálod a lelki békédet, belső bölcsességedet , akkor sinen vagy és tudni fogod a módszert ami a kivánt alakot biztositja számodra....


sok sikert

2010. júl. 29. 10:13
Szia, engem gyerekként műtött. Jól dolgozik, de modortalan... már-már bunkó stílusa van.
2. kacago325 (válaszként erre: 1. - Bubu75)
2010. máj. 28. 10:16
Látogass el a Hoxán a Mellplasztika fórumra.Ott a lányok biztos tudnak infóval szolgálni neked.
2010. máj. 27. 20:52
Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook