Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobil-internet fórum

Mobil-internet (beszélgetős fórum)


2010. aug. 6. 15:15
aki linuxot használ és mobilnetet lécci írja meg a tapasztalatát
2010. máj. 28. 19:22
Nekem Vodás van 1.5 éve, totál meg vagyok vele elégedve, még határ másik oldalán is tudtam használni, igaz, akkor nem 3G-ssel. És már megosztót is lehet hozzá kapni, az is egy jó dolog.
8. caffi (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. máj. 27. 19:22

Itt a melóhelyen nekem....és az uramnak a notebook-jában T mobilos van...

Panelban lakunk és amikor haza jön nem tud rajta dolgozni,mert nem jön semmi....kénytelen bedugni a vezetékest...

Ami nálam van,az meg folyamat lefagyasztja a gépem.....Bár korlátlan mind a kettő,de alig várom h lejárjon a szerződésünk!

7. mézesbödön (válaszként erre: 6. - Anyuci91)
2010. máj. 27. 19:13

A "beépített" azaz alap mobilnetes csomagokra minden szolgáltatónál vigyázni kell, aranyáron adják a netet pl. 10Kb 1, 12 és 15 huf.


Tehát mindenképpen valami csomagot kell választani ahogy te is mondod lehet előfizetéses vagy feltöltős mellé rendelni, így nem kell plusz eszközre költeni ha olyan a telefonod.

2010. máj. 27. 19:09

Ezek az ujfajta mobiltelefonokba már eleve be van épitve, de szerintem tulságosan drága, mert eleve sokkal több pénz megy le róla, főleg ami előfizetéses, de lehet, hogy valamelyik társaság esetleg kedvezményt ad az ügyfélnek.

Üdv.Ágnes

2010. máj. 27. 19:07

Nekünk Pannon van, kétéves hűségnyilatkozattal, 1 gigás. Ha túlléped az adatforgalmat, nem számláz rá, csak lelassítja.

Fél éve használjuk és jó.

4. mézesbödön (válaszként erre: 2. - Access)
2010. máj. 27. 19:07
mindhárom szolgáltatónál vannak már olyan díjcsomagok amelyeknél ha túlléped az forgalmi korlátodat leveszik a sebességet, így nem fog senkinek rámenni a gatyája!
3. mézesbödön (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. máj. 27. 19:05

Az éri meg amelyiket használni tudod!

Nálam pl. a Voda és a T megfelelő, de a TELENORnál állandóan a fóti cellát látja a telefon és katasztrófális a kapcsolat.


Érdemes bemenni egy boltba és lekérdeztetni, hogy milyen térerő értékek vannak ahol laktok. A Telenornál ás a Vodánál nem tudom, hogy van-e ilyen a Tmonál biztos. ... hacsak nem lesz lusta megnézni az ügyintéző.

2010. máj. 27. 19:05
Egész biztosan én nem használnám egyiket sem, mivel ha túl lépi az ember az adat forgalmat, akkor nem győz fizetni. Van olyan lehetőség, hogy Airnet, vagy DIGI vagy UPC ez még jobb is. Azok a korlátlan adatforgalmat engedik. Tehát más lehetőséget javasolnék.
2010. máj. 27. 19:01

Panelházban lakunk, internetünk nincs, viszont hallottunk erről a mobilinternetről, amiről szeretnénk megtudni egy-két dolgot.

Pannonnál van kártyás (kártyás, nem tudjuk hány gigás), t-mobile-nál csak előfizetéses (3900 ft, 3 GB-s, 2 év hűségnyilatkozattal). Melyik éri meg jobban?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook