Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok már az NWA-ról? fórum

Hallottatok már az NWA-ról? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 12. 15:47
Ha valakit érdekel, én is szívesen segítek. És érdemes csatlakozni, főleg, hogy most 5o %-os kedvezmény van a belépési díjra, csak 5 euró!!
8. Cservenák Vali (válaszként erre: 7. - MoneyBrokers)
2010. máj. 30. 19:20
Ha tudsz segíteni akkor légyszives ird meg,hogy miért érdemes belépni a csoportokhoz,és mi a lényege mert nekem olyan mintha héberül lenne irva nemtudok eligazodni benne. Nem tudom,hogy mi a hasznom egyes csoportoknál ha regisztrálok és belépek ezt magyarázd meg nekem légyszives. Köszönöm a segítségedet.
2010. máj. 30. 12:03
Sziasztok! Én úgy gondolom, eléggé képben vagyok a témával kapcsolatban. Ha van konkrét kérdésetek, nagyon szívesen igyekszem megválaszolni!
6. zoledi (válaszként erre: 5. - Cservenák Vali)
2010. máj. 27. 15:54
én sem találtam semmi kézzel foghatót, csak a szokásos gyere egy fasza csapathoz szöveget...
2010. máj. 27. 14:51
Most megnéztem és a Network közösségi portálon belül alakulnak csoportok szerintem nemsok értelme van számomra nagyon kusz és szerteágazó,szerintem csak az menjen rá az oldalra aki profi netező és sokmindenhez ért a neten.
4. zoledi (válaszként erre: 3. - Cservenák Vali)
2010. máj. 27. 14:34
nem tudom mivel foglalkozik, csak annyira mondja minden nagy okos körülöttem... és mikor kérdezem, hogy mi az, akkor meg hallgatnak...
2010. máj. 27. 14:30
ez az amivel házalni kell tisztítószerek és egyebek erre gondolsz?
2010. máj. 27. 14:29

Network World Alliance Kft.


Állítólag most indult Magyarországon, tudjátok mi ez? Alig találok róla valamit??

2010. máj. 27. 14:29
Hallottatok már az NWA-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook