Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan flörtölsz a kiválasztott férfival/nővel? fórum

Te hogyan flörtölsz a kiválasztott férfival/nővel? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 20. 23:16
Szerintem a legfontosabb a szemkontaktus. Én mindig a szemeimmel és a lábammal hódítottam, állítólag a legszebb testrészeim.
47. 9b7634fae0 (válaszként erre: 14. - Pici Lulu)
2010. okt. 17. 14:40
Gratulálok ... :D
2009. szept. 5. 21:29

ez az ember vérében van.

meg a másik kihoz belőlem vmit akkor megy minden magától nem kell haditerv sztem...

akár levélben vagy csetelés közben vagy személyesen ja a partner vonz akkor oda vissza működnie kell!

2009. júl. 11. 13:57

már régen flörtöltem!

de ha észre veszem, hogy egy pasi néz, akkor kacérkodom vele kicsit. Ez nem számít megcsalásnak!

2009. márc. 11. 20:01
nekem soha nem ment a haditerv gyártás.Flörtölni meg egyáltalán nem tudok, ha egy pasi észrevesz és én ezt tudom olyan zavarba jövök hogy azt sem tudom hogy hová bújjak el.
2009. febr. 28. 09:27

Sziasztok!


Leírom én hogyan szoktam, általában sikerül, most is épp egy ilyen "ügyön" vagyok rajta, de ez most jóval nehezebb lesz.. Szóval a legfontosabb mindig legyen haditerv. Ez azért kell, mert ha valaki bátortalanabb, akkor a spontaneitással nem megy semmire. Egyszerűbb, ha lebontjuk kis akciókra a dolgot. Szóval (már ha ismerősünkről van szó és nem egy találkozásról) minden találkozás előtt ha tudjuk látni fogjuk gondoljuk végig mit fogunk megtenni a célért. A megszerzése pedig legyen egy cél. Ez sokkal lényegretörőbb így, mert mindig kénytelenek vagyunk haladni valamennyit a dologban. Szóval a figyelem felkelltés a legelső dolog. Mert ugye lehet először ő nem érdeklődik különösebben irántunk, lehet csak egy kedves vicces lánynak, egy jó havernak tart minket. Tehát a legfontosabb a nézés. Többször el kell kapni a tekintetét, persze közben mosolyogni, nem csak úgy bámulni. Lehetőleg a találkozás alatt sokszor. Bíztatóan mosolyogni, kicsit hosszabban kitartani a nézést mint egyébként. Első haditerves találkozáskor ez elég is. Következő alkalomra már lehet kitalálni mást is pl. ha vagyunk oylan viszonyban beszélgetést kezdeményezni, érdeklődni felőle. De kiindulhat a beszélgetés egy semleges témából is. A lényeg hogy mindig vidámak legyünk közben, nevettessük meg. Én soha nem megyek úgy el itthonról ha tudom h látni fogom hogy ne lenne haditervem arra az alkalomnra. És ha ez egy nagyon pici dolog is, akkor is haladás. Sok kis lépésből kell megoldani ezt a dolgot. Nem szabad elkeseredni ha nem úgy haladunk ez nagyon fontos. Mert lehet először nem veszi a jeleinket. Lehet kicsit bátrabban akkor. Én amit szintén nagyon jó dolognak tartok az a a segítségkérés. Bármiben, kabátfelsegítés, zsebkendő kérés, akármi. Ebből is kiindulhat utána beszélgetés. Türelem kell, mert lehet h csak 5 hónap után figyel fel a próbálkozásokra. Legyél vele kedves, kedvesebb mint másokkal. Ne hagyd elapadni a figyelmét, mindig keressük vele a kontaktust akár nézésben akár beszédben. Ne felejtsen el minket. Majd még írok, most mennem kell.Egyenlőre ennyi:)

42. zozo69 (válaszként erre: 41. - D9075e6b48)
2009. febr. 12. 20:06
Hát? nem sok jót lagalább a szemezés ha nincs is más a tarsolyában
2009. febr. 12. 18:31
És ha nem mer rámnézni az is jelenthet jót?
40. zozo69
2009. febr. 12. 18:05
Nincs praktikám helyzet hozza tekintet ,mosoly ,érintés az biztos ,hogy meg pezsdül a vérkeringés
2009. febr. 12. 14:31
Nem szoktam, kinőttem ezt az időszakot.
38. e2b5f0504e (válaszként erre: 37. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 6. 21:22
:)))
2009. jan. 6. 20:17
Én? teljesen leblokkolok.. így azt hiszem ez nem számít flörtnek..:)
2009. jan. 6. 18:31

Sziasztok!


Én már azt hiszem sehogy, mert nekem ez nem megy... Nem is ment soha, nem volt aki "kiképezzen"... De hátha itt tanulok valamit. :)))

2009. jan. 6. 16:33
probálkozok
2009. jan. 6. 16:29
Egyébként ha a szikra megvan, lehet fokozni a lelkesedését ugy, hogy kérdezed őt a kedvenc hobbijárol és odaadóan figyelsz ha beszél róla, vagy ha többen vagytok egy társaságban, beszélgetés közben kapd el a tekintetét amilyen gyakran tudod, ha nevetsz valamin, nézz közben rá, mintha őrá nevetnél .... nálam sajna az a baj, ha kettesben maradok azzal aki kéne, és akivel a szikra is megvolt, azonnal cserbenhagy minden női praktikám, és teljesen leblokkolok....és mivel az a pasi olyan tipus amilyet a 28. és 31. hsz-ban irtatok, ő is ugyanigy viselkedik :) de elhatároztam hogy ezekután már bátrabb leszek :)))
2009. jan. 6. 16:27
Ez érdekel! Hátha tanulok belőle.
32. e2b5f0504e (válaszként erre: 8. - 4726e582cf)
2009. jan. 6. 16:23
Ezzel egyetértek! Ha nem is akkor vesz észre amikor te őt, de ha tényleg neked van szánva, ugyis észrevesz!!!
31. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - 104bdd8c43)
2009. jan. 6. 15:15

Egyetertek !

Es meg az is idevag hogy , sok nö nem szereti a nyomulos , nagyvagany pasikat ! Van aki a szelid , kifinomult pasitipust kedveli es ezek sokszor felenkek,batortalanok.

2008. ápr. 14. 18:42
Én megpróbálom a tekintetét elkapni és ha sikerül és ő is partner akkor csak szemezgetünk.Néha elkapom a tekintetem és sokat mosolygok.Ennél többre nem is vágyok hiszen férjnél vagyok.
29. Panna1
2007. okt. 15. 15:23
Nem tudom, nincsenek tipikus praktikáim. Ami jön, az jön magától. Azt hiszem talán annyi, hogy igyekszem odafigyelni, hogy kihúzzam magam, és lopva figyelem a tekintetét.Esetleg egy félszeg mosoly. Ha rámnéz, tuti, hogy elkapom a pillantásomat róla, és még lehet, hogy el is pirulok. De ez nem szándékos, hanem ösztönös. De be szokott jönni. Vagyis régen bejött, oda mertek jönni hozzám. Manapság meg visszanézésen és elismerő pillantáson, esetleg mosolyon kívül nem is kell több az idegen pasiktól.
28. 104bdd8c43 (válaszként erre: 6. - 0f7f8f506d)
2007. okt. 14. 17:33
Nem igaz, hogy a férfinak kell kezdeményeznie!! Ha olyan pasit nézel ki magadnak aki "fél a nőktől" akkor neked kell kezdeményezni! Nincs kizárva.,hogy hónapok telnek el mire meg is kapod, de meglátod már időben azt, érdemes-e küzdeni érte! Tapasztalat! Nekem most jött össze egy pasi akire már 2 éve is pályáztam! Bár még most is nagyon félénk nem igazán tudja mit is akar...de már jól haladunk. 1-2 beszólás és rögtön bátrabb lesz és nyitottabb a dologra! Van jónéhány ilyen pasi aki nem mer kezdeményezni!
2007. szept. 26. 13:52
Bevetem minden női praktikámat
26. Caty
2007. szept. 26. 12:52
Elolvastam elöszőr a többi hozzászolást is és annyit mondatok hogy az én esetem anyibban különbözik azoktól amelyeket elolvastam hogy én soha semmit tudatosan nem csináltam leszámítva természeti adottságaimat az egyik legfőbb szerinetm az állandó jókedvem mindenkivel megtalálom a megfelelő hangnemet de soha nem a kivágott blúz(nagyon nincs is mit mutogatnom) vagy a mini szoknya(pedig itt már lenne néznivaló)egyszóval fiatalosan,modern cuccokban járok de semmit sem viszek túlzásba és egész életembe ragadtak rám a pasasok akárcsak most pedig a negyvenet lassan elhagyom.Erre mondják mifelénk hogy valakinek van "sexepil"akkor az egy életen át elkiséri semmit sem kell tennie azért hogy észrevegyék
25. Bcicus (válaszként erre: 1. - F31ff285b1)
2007. szept. 19. 12:37

Ami nekem bejött (amíg nem volt párom,de még néha most is járszom vele:) )

Mélyendekoltált ruha. Enyhe vissza fogott smink, szemek kiemelve. Mosoly az arcon. Magamat khúzva, mélyen a szemébe nézni.

24. Bcicus (válaszként erre: 2. - 7e433abb8e)
2007. szept. 19. 12:32
Szeritnem ebből a legtöbbet a legtöbb pasi kinem állhatja és az idegeire megy.
2007. aug. 21. 03:06

"Kacer mosoly, mely pillantasok, picit nyitott szaj"- szoval ezek tesznek sikeresse egy not. Mindig tanul az ember lanya valamit.

De az nem onertekelesi zavar, ha egy no csak biggyesztessel tudja elerni, hogy nonek erezze magat?

22. tengericsillag (válaszként erre: 18. - Adamoni)
2007. aug. 19. 17:37
én is csat.
21. csilla80 (válaszként erre: 18. - Adamoni)
2007. aug. 19. 17:22
Ezt tokeletesen megfogalmaztad... en is csatlakozom... egy nonek hoditania kell,hogy nonek erezze magat,egy kis flort soha nem art...
20. 104bdd8c43 (válaszként erre: 14. - Pici Lulu)
2007. ápr. 22. 22:05
Egyetértek!!
19. Flamingó2 (válaszként erre: 18. - Adamoni)
2007. febr. 15. 12:50
csatlakozom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook