Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Képszerkesztőt keresek, olyat ahol az eredeti hátteret el tudom tüntetni és másikat tudok rakni helyette, akár keretet is.Tud valaki ilyet? fórum

Képszerkesztőt keresek, olyat ahol az eredeti hátteret el tudom tüntetni és másikat tudok rakni helyette, akár keretet is.Tud valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 27. 10:29

Szia! Én az imikimi.com-ot használom. Regisztrációs oldal de jó nagyon. (naplómba vannak képek ezzel a képszerkesztővel)

Másik a captionit.com ez is nagyon jó. Probáld ki. Ha kell segítség akkor írj és szívesen segítek.

Sok sikert a szerkesztéshez.

9. marc§ika (válaszként erre: 8. - Fnagyzs)
2010. máj. 27. 10:11

a címben leírtam hogy mit szeretnék,mindegy.Kipróbálom valamelyiket,lesz ami lesz,remélem sikerül.


köszi mindenkinek

8. fnagyzs (válaszként erre: 3. - Marc§ika)
2010. máj. 27. 10:07

Pontosan nem tudom mit is szeretnél, de ki kell próbálni. Szerintem igen.

Amúgy a photoshop is jó....:DD

7. Juca78 (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2010. máj. 27. 10:07

tudja,

nekem szimplán cs-s van de nagyon szeretem azt is

2010. máj. 27. 10:04
nekem cs3 at raktak a napokban a gépemre és mondhatom, hogy nagyon király!!!!
5. marc§ika (válaszként erre: 4. - Juca78)
2010. máj. 27. 10:02
kösi,és ez is tudja azt ami nekem kell?megnéztem CS2,CS3,vagy CS4 verzió a jobb?
2010. máj. 27. 09:59

photoshop??

szerintem az a legjobb, 1 csomószor használom én is

2010. máj. 27. 09:59
köszi,és ez tudja azt amit én szeretnék?
2010. máj. 27. 09:57

PhotoScape programot próbáltad már?

Netről ingyenesen letölthető, magyar nyelvű és gyorsan elsajátítható.

Nagylányom ezt használta, megmutatta nekem is és ezzel készítettem el a kisebbik ballagására a tablóképüket....:D

2010. máj. 27. 09:53
Képszerkesztőt keresek, olyat ahol az eredeti hátteret el tudom tüntetni és másikat tudok rakni helyette, akár keretet is.Tud valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook