Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki olcsó magán óvódát a XIII. kerületben? fórum

Tud valaki olcsó magán óvódát a XIII. kerületben? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 8. 13:57

Tavaly mi is próbáltuk az ügyeletes ovit, a kislányom teljesen kiborult, és bevallom nekem is rosszak voltak a tapasztalataim. Idén magánovit találtam neki, igaz a IV. kerületben 65.000 körül lesz a 4 hét teljes ellátással, ami nem olcsó de még mindig kevesebb mint ugyanennyi napközistábor.


A XIII. kerületet nem ismerem, de érdemes igyekezni, mert én februárban intéztem, és ahová végül megy, ott pl. heti 20 gyereket tudnak fogadni, ebből 12-13 hely már februárban le volt kötve...

2010. máj. 27. 18:06

Mi is dolgozunk,így ügyeletet kértünk.Mindenhol van ügyeletes ovi.

A magán ovi abszolut nem olcsó...

2010. máj. 27. 09:32
nincs ügyeletes óvoda? elvileg kéne, hogy legyen. Mondjuk én olcsó magánoviról még sosem hallottam, bár kinek mi az olcsó.
2010. máj. 27. 09:09
Szükségem lenne a segítségetekre. A nyáron is dolgoznom kell, de sajnos a kislányom felügyeletét nem tudom megoldani. Nekünk jó lenne egy magán óvi is ideiglenesen, ahol rendesen foglalkoznak a gyermekekkel, és nem drága. ha valaki tud más megoldást azt is szívesen fogadjuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook