Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alianz biztosítóval kapcsolatos kérdésben tud valaki segíteni? fórum

Alianz biztosítóval kapcsolatos kérdésben tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

9. ujcim (válaszként erre: 5. - Kosztianda)
2010. jún. 3. 11:02
hogyan lehetne egy tv- s körkérdést ezzel kapcsolatban ... hogy miné többen nyilatkozhassanak a saját tapasztalataikról! Képzeljétek! A sokadik levelemre vagy hónapok múlva válaszoltak (sürgetések után) és volt a képükön bőr azt írni, hogy "elnézést kérünk, amiért esetleg úgy gondolhatja, hogy, hogy nem kezelték kellő gondossággal az ügyet..."
8. ujcim (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2010. jún. 3. 10:38
Nekem is van gondom az ALLIANZ- szal. Több hónap múlva - visszamenőleg - közölték, hogy - nemfizetés miatt- felmondták a gk. kötelezőmet. Közben külföldön is voltam. Képzeljétek el, ha valami biztosítási esemény lett volna! Kiderült, hogy az volt a gond, hogy nem tudták lehívni az összeget (ami egyébként rendelkezésre állt a számlán !) Erről a problémáról nem értesítettek sem engem, sem az alkuszt, akinél kötöttem a biztosítást. Hiába kerestem meg őket. Mi ilyenkor a teendő? Hogy lehet megkeresni a biztosításfelügyeletet?
7. negyveneske (válaszként erre: 6. - Tündi7)
2010. máj. 26. 20:31
tehát akkor díj nem fizetés miatt a bizt.felmondta a szerződést?
2010. máj. 26. 20:21

Autó biztositás

Váltanánk de azt mondták hogy most nem lehet.

holnap felhivom én is öket,

2010. máj. 26. 20:11

nekünk a munkahely utal át a pénztárhoz havi egészségpénztárra összeget.

nagyon kukacosak és szinte a nagy összegű dolgokat nem egyhamar fizetik ki. valami indokkal mindig visszadobják. nincs ez a név, nincs ez a szám a számlán blabla bla...... nem ajánlanám senkinek sokan panaszkodnak rájuk. váltsatok biztosítót. vannak rugalmasabb biztosítók is.

4. negyveneske (válaszként erre: 3. - Tündi7)
2010. máj. 26. 20:10

Szia

Autó vagy lakás biztósítás?

2010. máj. 26. 20:04
sehol senki?
2010. máj. 26. 19:54

sziasztok

lenne egy kérdésem minket igen át vágott a drága.

Felmondta a biztositást egy olyan indokkal..Kb 2hónapj nem voltunk itthon Erdélybe voltunk és kaptunk egy külömbözeti cseket 1800ft és nem lett befizetve vártuk a második negyed éves csket de nem jött elmentük az eggyik biztositó ismerőshöz aki megnézte mi a gond.Erre kiderült hogy felmondták de mi semmi levelet nem kaptunk

Irtuk nekik hogy nem voltunk itthon azért nem lett befizetve el is fogadták be is fizzetük a csekket.Erre 2 nap mulva közőlték hogy még is felmondják.Most ujra lehet kötni de 30000ft rá akarnak verni!!

Lehet valamit ellene tenni??

Bocsi egy kicsit hosszú lett

2010. máj. 26. 19:50
Alianz biztósítóval kapcsolatos kérdésem lenne!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook