Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tovább? Amikor már nem találom a válaszokat.......Velem van a baj? fórum

Hogyan tovább? Amikor már nem találom a válaszokat.......Velem van a baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 31. 12:45
igen,már elköltöztem,2napja már máshol lakom.Nagyon fura itt még,nehéz megszokni,de remélem menni fog:)Sajnos még nincsenek itt ismerőseim,szóval így kicsit idegen:(
68. Dinuss (válaszként erre: 62. - Bujamaja)
2010. máj. 26. 21:43
Te jo isten!Ez engem annyira felhaborit!Figyelj "kicsi lany"!Nagyon jol teszed,hogy elkoltozol es kiszakadsz abbol a kornyezetbol.Nagyon jol latod a dolgokat es nem kell felned nem fogsz elzulleni.Csak okosan ahogy eddig is!Es a szakembert mindenkeppen keresd fel.
2010. máj. 26. 21:01
köszi:)nagyon rendesek vagytok:)jó tudni hogy vannak segítőkész emberek is a világon,nem csak önzők:)persze ez fordítva is igaz..én is szívesen segítek bárkinek:)
66. Mina83
2010. máj. 26. 20:36
Szia bujamaja nagyon sajnálom ,hogy mindezt át kellet élned ennek a nevelési formának semmi köze a valláshoz sőtt nem is értem a verés az megengedett a lelki teror nomális ez hihetetlen hogyan tudják emberek igy tönkretenni a saját gyermekeiket!Nagyon remélem sikerül feldolgoznod mindezt persze megfelelő segítséggel és segítség mindíg van hidd el!!!!! pl itt is nyugodtan irj ha gondolod amiben tudok segítek mert az én apám is hasonló gondolkodású van tapasztalatom igaz ide is egy problémámmal fordultam de itt is nagyon kedvesek és jó tudni hogy sok segítőkész ember van még a világon .......
2010. máj. 26. 18:39
igen,én magamtól kerestem fel egy szakorvost,de mire tudott volna időpontot adni,addigra elköltözök.Én magam nem vagyok vallásos,és szüleim annyit értek el vele,hogy így neveltek és minden hétvégén templomba vittek,hogy kifejezetten megutáltam.És a véleményem mindenben eltér az övéktől(vagyis inkább anyámétól,mert apám azt csinálja amit anyám mond,de közben meg csalja,talán ettől kialakult valamiféle férfigyűlölet is bennem).Kiskoromban is rendkívül nyugtalan voltam,sőt 12 helyen laktunk eddig,ezért egy iskolában sem tudtam beilleszkedni,és a családom sem tartott senkivel a kapcsolatot.Persze ők sosem ismernék be hogy hibásak,mindenért a barátnőimet vagy a jelenlegi barátomat okolják(hogy pl miattuk züllök el).SZerintük ők tökéletes szülők.Meg persze van köztünk 40év korkülönbség is,ugyanis későn születtem anyámnak..Az új lakhelyemen keresek egy jó szakemebert,és remélem akkor a kapcsolatomat is tudom rendezni azon a téren is:S
64. tücsimücsi (válaszként erre: 62. - Bujamaja)
2010. máj. 26. 17:53

A tabletta libidócsökkentő, az biztos, ezért se tudom szedni.

De nálad jócskán van lelki ok is, szerintem segítségre van szükséged: egy szakemberre.

És nem is kell sokáig találgatnia, hisz az okokkal teljesen tisztában vagy.

Valahogy a fejedbe kéne rendet tenni, úgy értem valahogy el kell vonatkoztatnod a családi háttértől, (talán a vallástól is), mert ez ki fog hatni az egész további életedre.

2010. máj. 26. 17:27
ja,bocsi a hosszú mondanivalómért:$
2010. máj. 26. 17:26

Sziasztok!

Azért írok mert nekem is hasonló a helyzetem,csak nálunk én nem akarom nagyon.Hogy tiszta legyen a kép,elmondom a háttérsztorit.Alapból egy mélyen katolikus családból származom,ahol mindenki azt vallja,hogy szex csakis házasság után,mert aki nem így teszi az k:rva.Ezért mindig is ki lettem nézve a családból,én voltam a bűnbak,sokszor megvertek,de inkább lelkiekben terrorizáltak.Olyannyira,hogy most 18évesen pszichológushoz kell járnom ,mert lelkiekben érzem hogy össze vagyok törve a családom és a gyermekkorom miatt..Anyám ma sem ért meg,k.rvának tart,mert hogy már lefeküdtem valakivel.Szerinte én vagyok a család szégyene,és ő persze tökéletes..amellett hogy sosem dolgozott,apámmal sosem voltak szerelmesek,apám sokszor megverte,és szerinte csak azért kell szexelni,hogy gyereket vállaljunk,és a nőknek ki kell szolgálni a férfiakat,és eltartani a családot ez a feladatuk.Brutális családi mintát láttam alapból,ahol a szüleim sosem csókolóztak,mert az undorító,és ha a tv-ben hasonló jelenet ment,rögtön át kellett kapcsolni.Emellett,megjött 11éves koromba és azóta rengeteg van.kórházba is kerültem 2éve,és kórosan vérszegény is voltam emiatt.Akkor végeztek rajtam egy hüvelyi ultrahangot,anélkül,hogy megkérdezték volna,szűz vagyok-e még.AZ voltam..Ekkor ismerkedtem meg az első barátommal 16évesen..Vele sosem jöttünk ki jól,a szex is pocsék volt,e azt hittem az természetes,és az első együttlét sem volt emlékezetes,de színleltem hogy jó másfél évig.Mindig ezen görcsöltem,hogy sosem megyek el,és már szerintem a fejembe is rögzült,vagy sokak szerint a sok stressz a családom miatt,és a neveltetés is közrejátszik.Most ott tartok,hogy 18éves vagyok,1éve van egy új barátom,akivel nagyon jól kijövünk,elejétől megvolt a szenvedély,3,5hónap után szexeltünk először,de akkor sem történt meg a csoda várakozásaim ellenére..sosem tudom elengedni magam igazán,és annyi gondom van,hogy koncentrálni sem tudok soha,mindig elkalandoznak a gondolataim..Hetente egyszer találkozunk csak,és van amikor akkor sem szexelünk mert nincs kedvem.Ő nagyon kedves,megért,mindenben támogat,azt állítja hogy ő vár hónapokat is míg rendezem magam lelkiekben,mert szerinte ettől van,és most költözök el itthonról szerencsére.Fogamzásgátlót is szedek,ami elvileg libidócsökkenést okoz,amit érzek is,mert amikor nem szedem 7napig,sokkal jobban kívánom a szexet.Azt viszont nem értem,hogy miért nem jó annyira a szex,hogy elmenjek,és ha szeretem,akkor mi gátol ebben?Remélem megírjátok a véleményeteket!köszi:)

61. Tamianyu (válaszként erre: 59. - Mina83)
2010. máj. 26. 14:26

Írj ide,arra felfigyelünk,mert benne van a kedvencek között.

Csakhogy nehogy elmulasszuk tudni:-))

Én is sok boldogságot kívánok,remélem mielőbb pozitív változás áll be nálatok.

Beszélgess vele róla,ne engedd mellé beszélni,mert ok tuti van,csak valami miatt nem mondja meg.

60. 00495ec28d (válaszként erre: 59. - Mina83)
2010. máj. 26. 14:07

Sok sikert és boldogságot!

Remélem mihamarabb lesz az a fórum......

Addig is erőt és kitartást kívánok!!!!!!!!

:-)))))))))))))

59. Mina83
2010. máj. 26. 14:05
NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK ÉS IGÉREM HA VÁLTOZÁS TÖRTÉNIK INDÍTOK EGY MINDEN RENDBEN VAN HAPY VAGYOK FÓRUMOT IS :):)köszönöm mégegyszer sziasztok:)
58. 00495ec28d (válaszként erre: 55. - Tamianyu)
2010. máj. 26. 14:04

Természetesen!Egyetértek mindenben,sőt nem is a betegségekkel összefüggő dolgokat hoztam fel,csak arra tértem ki,hogy egyeseknél bizony számít az,hogy elvette a nőt 60 kg,és 10 év múlva 90.és ő nem vonzódik ahhoz a típushoz.Természetesen szülés után a nők 95%-a vastagabb,és menjen a fenébe az a férj aki nem érti meg,de amit az egészből ki akarok hozni,hogy kell törődni magával az ember lányának,és hát a pasiknak sem árt.Én is megszültem a magaméit,nem is keveset,nem betegszem bele a fogyóba,de próbálom magam "tartani".:-)))))))))))))


Természetesen ez még nem garantálja a párkapcsolati sikert!!!

57. 84882672dc (válaszként erre: 56. - Tamianyu)
2010. máj. 26. 14:01
sajnos :(
56. Tamianyu (válaszként erre: 53. - 84882672dc)
2010. máj. 26. 13:58
Persze,kivételek mindig vannak ami erősíti a szabályt.Csak ha körül nézek magam körül,kb:15 párból 1 van együtt azóta is,így közel a 40-hez.
55. Tamianyu (válaszként erre: 49. - 00495ec28d)
2010. máj. 26. 13:56

Hát pedig sokan vannak akik vagy betegség következményeként híznak meg,vagy a terhességek után nem tudnak vissza fogyni,vagy csak olyan az alkatuk.Ha a párjuk emiatt ábrándul ki belőlük,ott nem is volt szerelem,max illúzió.

Én magamról tudom,hogy sosem bírtam a 48kg-ot elkerülni bármennyit is ettem.Aztán kivették a manduláimat,akkor az első gyerekem már 5 éves volt,és egy éven belül híztam 20 kg-ot ugyan azzal az életmóddal ahogy előtte éltem.Sőt,az első 10-nek örültem mint majom a farkának,de azután már jobban figyeltem mit mennyit eszek,és mennyit mozgok.Mégis rám jött a másik 10 kg is.

Igaz,most 3 gyerek után nem mondanám,hogy kövér vagyok,de pl a hasam nem megy le.És nem is fog,azt mondta a doki nyugodjak bele,vagy ha annyira zavar meg lehet műteni.Hát annyira meg nem lehet fontos a külső,hogy kés alá feküdjek feleslegesen.A férjem ki is tért a hitéből amikor megemlítettem neki,örül,hogy nem vagyok olyan gebe mint régen.De ha mondjuk egy normál súlyra hízok,akkor most lehet,hogy kövér lennék,és nem biztos,hogy le tudnám adni.Mondjuk az sem biztos,hogy annyira le akarnám ha jól érezném magam,mert én abban az időben nagyon meggyűlöltem a gebeséget,irtó rondának találom.Azon kívül pedig lehet egy molett ember is nagyon kellemes ember,és tud nagyon harmonikus jó kinézetű lenni.

Az biztos,hogy sok múlik az étkezési mozgási szokásokon,hogy kinek milyen súlya van,de alkati adottság is az is biztos.Én férfiba sem szerettem sosem a vékonyakat,mindig a mackós típus vonzott.

De ha lefogyna,vagy hízna,azért nem ábrándulnék ki belőle.Ha mondjuk megcsalna,nem tisztelne,nem szeretne..stb..na azért igen.

54. Mina83
2010. máj. 26. 13:54
én sem vagyok vékony soha nem is voltam de igy ismert meg igy szeretett belém az exe vékony volt de azt monta az soha nem tetszett neki ő pl szintén vékony szálkás alkat de most hizott 10 kilót amitől nekem csak még szexibb és mégjobban tetszik nem hiszem hogy ez a gond
53. 84882672dc (válaszként erre: 46. - Tamianyu)
2010. máj. 26. 13:48
Én is 27 vagyok, és Mi is 10. éve vagyunk együtt... próbáljuk megadni mindazt egymásnak amire a másiknak szüksége van... az, hogy ezeket a dolgokat egy személyben tőle kapom meg, csak még kivételesebbé teszi a dolgot :) szóval, vannak kivételek, ez még nem indokolná......
52. Mina83
2010. máj. 26. 13:48
Persze az évek alatt mindketten változtunk külsőleg is de soha nem gondoltam és nem is gondolnám hogy ez lenne a baj! Tamianyu kérdésére válaszolva pedig mikor összejöttünk ő 25 éves volt túl egy házasságon ami nem tartott sokáig de volt számtalan kapcsolata kalandja amit el is mesélt én 18 voltam és inkább elmondhatom hogy tapasztalatlan de nekem eszembe sem jut más férfi mert nagyon szeretem persze ettől még lehet hogy vele ez másképp van igyekszem megoldást találni és kaptam nagyon sok jó tanácsot köszönöm nektek
51. kiddy
2010. máj. 26. 13:48
pl en nem vagyok vekony,se dagi,jo husban vagyok,de a parom megmondta ha lefogynek nem tetszene neki mert o szereti ha van mit fogni:)
50. kiddy (válaszként erre: 48. - Tamianyu)
2010. máj. 26. 13:45
ez igy van.csak probalom kitalalni hogy egy normalis egeszseges ffinel mi lehet az oka annak hogy nem kivanja a szexet!!!!3 eve,ami nem kis ido es nem atmeneti 1-2 het,honap...sajnos.az biztos hogy nem lehet konnyu a felesegnek...
49. 00495ec28d (válaszként erre: 48. - Tamianyu)
2010. máj. 26. 13:44

Bocs Tamianyu!

Nem vitatkozni akarok,a kor az eltelik mindenkin,ha akarja,akkor is ha nem....

A betegség,az ősz haj sajnos megesnek.....

De az elhízással nem értek egyet,nem kell ezt elfogadni,ha valakinek nem tetszik.Ez nem olyan mint az idő múlása,hogy el kell fogadni....dehogy kell!!!!

48. Tamianyu (válaszként erre: 45. - Kiddy)
2010. máj. 26. 13:40

Ez egy normális házasságban ami érzelmi alapokra épül,és nem a külsőségek tartják össze kizárt.

A jóban-rosszban mindent magába foglal szerintem.Akkor is szeretem a férjem ha elhízott,ha beteg lesz,ha megőszül...stb..

A szépség múlandó,ezt mindannyian tudjuk.

Az meg már nem kis baj,aki ezt nem akarja elfogadni,de akkor nem a másikban van a hiba...

47. 84882672dc (válaszként erre: 45. - Kiddy)
2010. máj. 26. 13:37
ne de tudod; néma gyereknek........?!?!? akkor miért nem mondja??! :)))
46. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Mina83)
2010. máj. 26. 13:37

Te most vagy 27 éves,10 éve együtt vagytok,akkor az azt jelenti,hogy szinte gyerekek voltatok amikor össze kerültetek.Sajnos az ismeretségi körömben ezek a kapcsolatok majdnem mind tönkre mentek 8-10 év után.Ez a hátránya az első szerelemnek,hogy nem éltétek ki előtte magatokat,nincsenek tapasztalatok más irányból.A férjed valószínű tudja,hogy remek anya feleség vagy,de ami kimaradt az életéből valószínű arról álmodozik most,hogy megpróbálja más nőkkel is.

Hiszen be is látja vele van a baj.És ha szervi ok nem áll a háttérben,akkor szerintem csak erre lehet gondolni.Ha meg nem is csal,de biztosan megtenné.Max a lelkiismerete tartja vissza.

Beszélj vele róla,először tuti tagadni fog,de ha megvan a megfelelő bizalom köztetek,akkor előbb utóbb megmondja az igazat mi a baja.Keressetek fel szakembert ha meg akarjátok menteni a házasságotokat,egy próbát szerintem megérne...

45. kiddy
2010. máj. 26. 13:33
szia!nem valtozott a kulsod?nem hiztal vagy fogytal?lehet ez is a baj...szerintem.valami kiabranditotta.vagy hajszin valtas,a ffiaknal nem lehet tudni:)
44. cb82b220ce (válaszként erre: 43. - Mina83)
2010. máj. 26. 13:28
Kérdezd meg tőle egyszer hogy mondjon konkrét dolgot különben nem látsz jövőt kettőtöknek,legalábbis közös jövőt nem.Valamit csak kinyögne.Ha akkor sem...akkor részéről elmúlt a szerelem.
43. Mina83
2010. máj. 26. 13:26
hu hát nem is merek arra gondolni hogy van baja és nem mondja el az orvosi papirokat láttam ezen kívül nem tudom én próbálom kihuzni belőle mi a baj de az a válasz hogy nem tudja és igazam van ezzel nem tudok mit kezdeni már
42. 84882672dc (válaszként erre: 41. - Mina83)
2010. máj. 26. 13:23
nem lehet h ezek a dolgok viselik meg?? és tuti h semmi baja?? úgy értem, nem lehet h vmi amiről nem tudsz????:(
41. Mina83
2010. máj. 26. 13:18
ja és nem rég volt orvosnál is részletes kivizsgáláson egy sérv miatt de ez alkalomból volt uh urológus stb és semmi baja hál istennek
40. Mina83
2010. máj. 26. 13:13
34 éves a párom elég sok negatív dolog történt vele külön és együtt is ahogy velem is nem a leg szerencsésebb csillagzat alatt születtünk de ez életem legnagyobb szerelme és ugy éreztem az övé is ha együtt vagyunk most is fantasztikus csak ez nagyon ritkán van....az önkielégítés meg eddig nem volt jellemző vagy csak nem vettem észre már nem tudom csak azt hogy most buktam ki de nagyon eddig végtelen türelmes voltam
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook