Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyász-endokrinológus fórum

Nőgyógyász-endokrinológus (beszélgetős fórum)


2014. dec. 8. 21:20

Sziasztok!


Én 5 éve jártam a doktornőhöz, szerencsére csak a rutin ellenőrzésekre, azzal nem volt semmi gond, kenetvétel, UH és mellvizsgálatot korrektül végezte. Amikor viszont problémám lett, nem tudott diagnosztizálni, helyette teletömött hormonokkal. Abbahagytam az általa felírt gyógyszer szedését, nem jött meg, hormont kaptam, utána sem jött meg...vártam, majd fél évre rá a testem felébredt és menstruálni kezdtem. Ő azt tanácsolta, hogy ha "meg akarom a vérzést tartani", kezdjem el újra szedni a fogamzásgátlót. Hittem neki, de nem kellett volna.

Rá 2 évre felvettem neki, hogy elhagyom a gyógyszert, nem azért, mert babát szeretnék, hanem mert nem éreztem jól magam. Azt mondta, szedjem nyugodtan tovább, csak akkor hagyjam el, ha tényleg babát szeretnék. Ha pedig akkor majd nem jön össze, csinálunk meddőségi vizsgálatot... Ez az ő szájából hangzott el, fordultam is ki a rendelőből, vissza se megyek többet, és csak reménykedem, hogy a következő orvosom figyelmesebb és empatikusabb lesz velem!

2011. dec. 20. 11:55

Sziasztok, látom régi topik, meg nekem nem is pont ez kéne, de nem akarok emiatt új topikot nyitni, a címe meg megfelelő :)


szóval igazából az a problémám, hogy nem tudom, pontosan milyen orvoshoz érdemes fordulni nőgyógyászhoz, vagy endokrinológushoz, vagy amit írtak itt korábban, hogy mindkettő az adott doki, akkor olyat hol találok sztk-ban, és hogy lehet bekerülni? (pénzem nincsen magándokikra sajnos)

alapvetően szerintem női nemi hormonális a problémám, de nem teljesen biztos.. mert a ciklusom sincs teljesen rendben, de idegrendszeri tüneteim is vannak...

szerintetek?

2010. máj. 31. 08:01
Ma megpróbálom felhívni a doktornő rendelőjét, aztán majd meglátjuk... :)
16. Dzsin (válaszként erre: 15. - 021a029148)
2010. máj. 28. 14:38
Igen, valószínű, h az lehet a gond. Ha sikerrel jársz, szólnál nekem is?:)Köszi:)
15. 021a029148 (válaszként erre: 14. - Dzsin)
2010. máj. 28. 09:29
Igen, de azok a dokik, akik ott fel vannak sorolva, rendelnek kórházban és magánrendelésen is. Ez így van odaírva, csak annyi a kikötés a kórházi rendelésén, hogy kell beutaló. Gondolom, itt inkább az a nagy gond, hogy nagyon sokat kell várni, mire bejut az ember.
14. Dzsin (válaszként erre: 13. - 021a029148)
2010. máj. 28. 08:59
én még nem találkoztam ezzel a lehetőséggel. szerintem csak úgy működhet ahogy te is írod. érdemes rákérdezni a háziorvosnál, h ő mit gondol róla. nem tudom, h magánrendelésen mennyire örülnek ennek:(szerintem a magánrendelés lényege az , h fizess. nem? én speciel sztk.ba járok a dokimhoz, de ha problémám van akkor a magánrendedelésére megyek el. nem akarok minden kis csip-csup ügyért ezreket fizetni.
13. 021a029148 (válaszként erre: 12. - Dzsin)
2010. máj. 28. 07:22

Nézegettem a hipofízis.hu oldalt és ott fel vannak sorolva dokik, akiknek a szakrendelésére be lehet jelentkezni Tb alapon. Te tudod, hogy ez hogy működik? Szerzek beutalót a háziorvostól, felhívom a szakrendelést és adnak egy időpontot (gondolom jó sokára).

És ha eljut oda az ember, akkor ott már nem kell fizetni, vagy akkor is kell a zsebbe csúsztatni borítékot, hogy megfelelően foglalkozzanak velem?

12. Dzsin (válaszként erre: 11. - 021a029148)
2010. máj. 27. 16:45
Nála 5000 Ft a receptírás és konzultáció...
11. 021a029148 (válaszként erre: 10. - Dzsin)
2010. máj. 27. 14:30

Nem tudom, mire írták azok, akik ismerik. Gondolom arra, hogy mindent maszek alapon intéz, vagy ha sikerül valamit egy sztk-ben elintézni, akkor is elvárja a vastag borítékot? Szerintem a 10 ezer pesti viszonylatban átlagos árnak mondható.

Mondjuk nekem az az irreális, hogy pl. van ahol a receptfelírásért is fizetni kell minden alkalommal 1500-öt. Azt abszolút inkorrektnek tartom...

10. Dzsin (válaszként erre: 7. - 021a029148)
2010. máj. 27. 11:01
Hát, most mi a pénzéhes?Szerintem 10e ft egy kicsit drága egy sima vizsgálatért, szűrés nélkül. de van ahol még ennél is drágábban dolgoznak.
9. Dzsin (válaszként erre: 6. - 021a029148)
2010. máj. 27. 11:00
Akkor 10e azt hiszem,illetve úgy emlékszem, h ez a "minimum"
8. kerkira (válaszként erre: 4. - Dzsin)
2010. máj. 26. 11:56
Valóban nagyon nehéz hozzá bekerülni. Még ha van időpontod is, akkor is órákat (!) kell várni, mire sorra kerülsz. Viszont volt, hogy bejelentkezés nélkül estem be hozzá, és este fél 10-kor még simán fogadott.
7. 021a029148 (válaszként erre: 4. - Dzsin)
2010. máj. 26. 09:11
Azt olvastam róla, hogy jó szakember, de nagyon pénzéhes... Tényleg így van?
6. 021a029148 (válaszként erre: 5. - Dzsin)
2010. máj. 26. 09:11
És ha úgy mész vizsgálatra, hogy nincs rákszűrés, akkor mennyi?
2010. máj. 26. 09:09
Tőlem 12.000Ft-ot kért el amiben benne van a rákszűrés.
2010. máj. 26. 09:08

Nagyon körültekintő de nem igazán közvetlen. Persze nem kell barátkozni, de egy mosolyt mindenki megengedhet.nagyon nehéz hozzá bekerülni; ha nem vennék fel a telefont ne adjátok fel:)

van egy jó nőgyógyász-endokrinológus doki akit viszont nagyon szívesen ajánlok.Tűzkő Nándornak hívják.

2010. máj. 26. 09:06

És az árait is, ha ismeri valaki, mert nincs a honlapjain.

köszönöm

CSM

2010. máj. 26. 08:13
Igen, valaki írhatna mert Ő engem is érdekelne!
2010. máj. 26. 07:59

Sziasztok!


Dr. Cseh Erika nőgyógyász-endokrinológusról érdeklődnék azoktól, akiknek van vele kapcsolatban személyes tapasztalatuk. Szakmai, emberi, anyagi szempontból érdekelne, mind a pozitív, mind az esetleges negatív vélemény is érdekel!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook