Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Programok gyerekekkel fórum

Programok gyerekekkel (beszélgetős fórum)


15. nana00 (válaszként erre: 13. - Violamama)
2010. máj. 26. 12:09

Ez így igaz! Nálunk is csak egy kereset van, gyesen vagyok. De nem panaszkodom, mert férjem valamivel jobban keres az "átlagnál". Nem tudom hova tenni a gyerekeket ha betegek. :(

Hát akkor érezzétek jól magatokat! Lehet, hogy tudtunkon kívül össze is futunk majd. :)

14. nana00 (válaszként erre: 12. - Violamama)
2010. máj. 26. 12:06
Ügyi voltál!
13. violamama (válaszként erre: 11. - Nana00)
2010. máj. 26. 12:03
Nem azt mondom hogy nekünk nem számit de mi szerencsére könnyebben kifizetnénk a belépőt, mint ott ahol csak apának van munkája, mert amint meghallják hogy már van egy kislánya nem adnak neki munkát. Sajnos. Lekopogom nekem szerencsém van, szeptemberben várnak vissza. És akárhogy is ilyen helyen úgyis mindig meglát vmit a gyerek amit könyebben vesz meg neki az ember ha nincs belépő. Úgyhogy hajrá minimaxos gyereknapra fel, már csak a jó idő leygen biztositva.
12. violamama (válaszként erre: 11. - Nana00)
2010. máj. 26. 12:00

Tüzetesebben megnéztem az oldalt és sok info között apró betükkel elrejtve találtam

Óriási szenzáció!


Minimax Gyermeknapi Vándorcirkusz a Vasúttörténeti Parkban!

Bohócok, zsonglőrök, kötéltáncosok, oroszlánszelídítő és bűvész.

A cirkuszi mutatványok mellett lesznek kézműves foglalkozások is, és fellép az Apacuka, a Kolompos és a Buborék együttes.

Gyere el, játssz velünk, és ismerd meg a cirkusz titokzatos világát!

A rendezvényre a belépés díjtalan.

Sőt ingyenes vonatok indulnak a nyugatiból. Óránként 40kor, visszafelé meg 10kor

11. nana00 (válaszként erre: 9. - Violamama)
2010. máj. 26. 11:26

A mai világban sokunknak sok a pár ezer Ft. :(

Elkeserítő, hogy ilyen napokon is a pénz miatt kell aggódnia az embernek, mikor ez, csak a gyerekekről kellene hogy szóljon. Ha esetleg Te megtudsz valamit, kérlek jelezd.

10. nana00 (válaszként erre: 9. - Violamama)
2010. máj. 26. 11:22
Sajnálom, de nem tudta megmondani a barátom, aki nekünk is szólt. :(
9. violamama (válaszként erre: 7. - Nana00)
2010. máj. 26. 11:19
Az jó lenne, mert akikkel mennénk nekik az a pár ezer ft-os belépő is sokat számit. És nem akarnám őket félre tájékoztatni v kellemetlen helyzetbe hozni hogy a bejáatnál kiderül mégi fizetni kell. Előre is köszönöm.
2010. máj. 26. 09:57
Úgy látom csak a "vonatozásért" kell fizetni.
7. nana00 (válaszként erre: 4. - Violamama)
2010. máj. 26. 09:52
Nem kell szerintem. Voltunk már minimax mikuláson ugyan ott, akkor sem kellett fizetni. Mindjárt utánakérdezek.
6. violamama (válaszként erre: 5. - Serry)
2010. máj. 25. 14:25
néztem, de ott nem egyértelmű. mert kifejezetten a gyereknaphoz nincs semmi irva csak a programok. a belépőkhoz meg van programmal egybekötött ár v van anélkül. Igy nekem az tűnik valószinűnek hogy kell fizetni. De jó lenne ha nem.
5. Serry (válaszként erre: 4. - Violamama)
2010. máj. 25. 14:16
Gondolom igen de nézd meg a honpaoln www.vasuttorenetipark.hu
4. violamama (válaszként erre: 1. - Nana00)
2010. máj. 25. 13:46
azt nem tudod hogy belépőt kell fizetni,mert azt hallottam hogy a nyugatiból indulnak óránként ingyen vonatok, de ott kell e fizetni?
2010. máj. 25. 11:15
nem vasárnap,hanem pénteken elmegyünk a Jeli arborétumba. Friss levegő szép virágok! Szerintem jó program.
2010. máj. 25. 10:01
Nádunk Kecskeméten Sportválasztó lesz ezért oda megyünk. Ingyen van és egész napos klassz kis program a szabadban:)
2010. máj. 25. 09:51

Kezdjük talán a gyermeknappal, ez van a legközelebb.

Ki hova megy, mit ajánl? Mi vasárnap a Mini-Max gyermeknapra megyünk, ami Bp.-n lesz a Vasúttörténeti Parkban (MÁV nosztalgia). Várok más programokat is, ahol kicsik és nagyok is jól érezhetik magukat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook