Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell a kutyát szobatisztaság beállta előtt pelenkára szoktatni?Vagy spray, ami helyhez szoktat?Melyik? fórum

Hogyan kell a kutyát szobatisztaság beállta előtt pelenkára szoktatni?Vagy spray, ami helyhez szoktat?Melyik? (tudásbázis kérdés)

2010. máj. 25. 10:16

Szerintem ezt a pelenkát be kellene tiltani :)

Mi annak idején arra szoktattuk,rá is szokott,utánna meg alig lehetett leszoktatni róla.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2010. máj. 25. 06:09
Akkor felesleges a pelus. Úgyis kint fogja végezni a dolgát. :-)
4. judittus (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2010. máj. 24. 23:05
Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy kutya napközben kint van és bent alszik, akkor rászokik arra, h kint végezze el a dolgát! Nálunk működik, anyósjelöltéknél is! Szerintem nem lesz probléma! :)
2010. máj. 24. 22:48
kertesban lakunk,igazából egész nap kint vagyok az udvaron.Ha mindig velünk van kint akkor van értelme a helyhez szoktatáshoz, vagy pedig megszokja, hogy kint pisil és bent nem fog?
2010. máj. 24. 22:45

A spray felesleges, inkább itasd fel a pisit a pelenkával, annál csábítóbb szagminta nem is kell. Amikor látod, hogy keresgeti a helyet a pisiléshez, rakd rá, ás rettenetesen dicsérd meg, ha sikerül neki.

Sok sikert!

2010. máj. 24. 22:41
Hogyan kell a kutyát szobatisztaság beállta előtt pelenkára szoktatni?Vagy spray, ami helyhez szoktat?Melyik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook