Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden hol lehet egyszerű, elegáns, szép kosztümöt venni (vizsgára lenne)? fórum

Szegeden hol lehet egyszerű, elegáns, szép kosztümöt venni (vizsgára lenne)? (tudásbázis kérdés)


10. gklara
2010. júl. 23. 22:51
Én meg a Feketesas u.i Global Outletben találok mindíg, és pl.egy Mexx nadrág-kosztüm (összeválogatható méretekkel) kb.20.000.-.
2010. máj. 26. 09:30
Én a Centrummal szemben az Alföldiben szoktam kosztümöt venni. Egyszerű és klasszikus kosztümöket is lehet találni és nagyobb méretben is vannak. Alul és felül én sem egy méret vagyok, de itt még mindig összetették nekem a két méretet. Egyébként nagyon segítőkészek is az eladók!
2010. máj. 25. 08:40

Szegedről járnak hozzánk a Bolerósok.Már biztos nem az nevük,de talán így rá tudsz keresni.

Igazán minőségi cuccokat varrnak.Ja,és örök divatot.

2010. máj. 24. 22:43
háát.. ha ügyes vagy, és nem figyelnek az eladók, összeválogathatod, hogy jó legyen ;-))
6. -KisTücsök- (válaszként erre: 5. - Bared)
2010. máj. 24. 22:27

Úgy vagyok vele, hogy ha több tízezer, azt is kifizetem, csak jól álljon.

Valahogy kicsi esélyét látom, hogy az alkatomra (keskeny derék, nagyobb mellbőség, széles csípő) jót találjak. Amiből kifogytam, annak csak a szoknyája jó, de az marha jól áll, viszont a blézer katasztrófa :D Kár, hogy nem lehet kombinálni :P

Tehát ha 10 ezer, ha 20 ezer, rászánok annyit, csak azért álljon már jól :)

2010. máj. 24. 22:23

az biztos))


eszembe jutott még, hogy a napsugárban is vannak kisebb butikok, a sever center is számításba jöhet...

nem írtad max mennyit szánsz rá, így nehéz(((

4. -KisTücsök- (válaszként erre: 3. - Bared)
2010. máj. 24. 22:21
Nagyon szépen köszönöm a sok tippet! :) Azt hiszem, holnap lesz hova mennem :)
2010. máj. 24. 22:20

a kínai üzletek nyomásig vannak vele...

a tarján bisztrónál, a tesconál, vagy a napsugár tetején biztosan találsz olcsón!


ha ezek mégsem, akkor pláza c@a, vagy az avanti, ha megvan még.... ha a plázás üzletük megszűnt volna, a feketesas utcában van...


illetve még az anna kútnál a fodrászat mellett, a csillagtéren a kínai meleltt, illetve a centrummal szemben a belvárosi kisállatkereskedés meleltt....

majd írd meg melyik jött be))

2010. máj. 24. 22:17
Teljesen egyszerű, akár egyszínű, mindenféle plusz dísztől, színtől, csíktól mentes kosztümre gondoltam. Sajnos, a mostanit kifogytam és nincs időm újat varratni.
2010. máj. 24. 22:16
Szegeden hol lehet egyszerű, elegáns, szép kosztümöt venni (vizsgára lenne)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook