Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NYIVÁNOS KÖSZÖNET, hogy vannak még emberek egy embertelen világban fórum

NYIVÁNOS KÖSZÖNET, hogy vannak még emberek egy embertelen világban (beszélgetős fórum)


25. kefekötőke (válaszként erre: 24. - Globus)
2012. szept. 18. 11:57

Volt "szerencsém" a családját,környezetét egészen közelről megismernem.

Neki el már a megváltás volt,nem élet volt az már amit neki kellett élni.

24. globus (válaszként erre: 21. - Kefekötőke)
2012. szept. 18. 09:39
Nyugodjon békében, részvétem a családjának.
23. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Kefekötőke)
2012. szept. 13. 09:47
:o((
22. Hoxa
2012. szept. 13. 09:32
Sajnálom :(
2012. szept. 12. 20:45

Hosszú hallgatás után "csak "egy bejelentés ,hátha valaki még emlékszik :

A lidércanyó nevű felhasználó aki rövid ideig volt itt a hoxán.Kevest írt magáról,ebben a topicban is írt néhány sort.

Sok szenvedés után végleg elhallgatott.

Meghalt 44 évesen.

20. Tina87
2010. máj. 25. 23:28

Nekem is volt már itt egy hálás segítőm, de nem írnám le a nevét,mert nem tudom örülne e neki.Mindegy, kifizette nekem a szakdolgozatom árát, amit sose felejtek el.A lényeg, nem tudtam volna leadni, így vizsgázni se ha ő nemsegít, szóval ez egy nagyon nagy dolog volt!Elraktam emlékbe a képeslapot és a borítékot is amiben küldte, hogy majd lánykámnak megmutassam, ki volt aki segített :D

Nem egy nagy összeg, de nekem sokat jelentett az is hogy egy ismeretlen úgy segít nekem mint sok ismerősöm se és ez nagyon becsülendő, hogy vannak még akik a saját bajuk mellett odafigyelnek másokra.Tisztelem az ilyen embereket.

Bárcsak többen lennénk, és remélem majd ha jobb lesz a sorom én is tudok másoknak segíteni, és így visszaadni amit nekem adtak sokan :D

2010. máj. 25. 22:59

Szép estét mindenkinek! Csak egy villanás erejéig ugrottam be. BeaÉrd-nek:köszönöm,hogy nem az irigység, hanem a megértő ember szavát olvashattam hozzászólásodban. Komolyan jól esett! Köszönjük a jókívánságodat!

Itt ragadnám meg az alkalmat,hogy köszönetet mondjak azért a sok jelért is,amit ismeretlenül küldtetek! Sokat jelent, akár hiszitek, akár nem. Bár lenne több időm, hogy mindannyiotokkal beszélhessek pár mondatot, mert hiszem: aki vette a fáradtságot és elolvasta a történetünket sőt még arra is szánt időt, hogy írjon pár sort elárulta önmagáról, hogy érzőszívű és együttérzésre képes EMBER! Nem is hittem, hogy ilyen sokan vagytok!Isten tartson meg mindenkit a jóirányba! Jó éjszakát!

2010. máj. 25. 20:51

Én meg ahogy végig néztem a hirdetések nagy részét itt fent, olyasmit vettem észre, hogy egy terméket, hogy mit, azt nem írhatom le, amit most reklámoznak, hogy 20ezerért meg lehet kapni, vadiújként, és valaki meg használtan árulja 40ezerért...


Azért nem semmi, hogy itt akar másokon keresni, és nem is akármennyit, hanem 20ezret...

17. kefekötőke (válaszként erre: 16. - BeaÉrd)
2010. máj. 25. 19:59
Szia! bocsi elfogadva,bekönyvelve.)
2010. máj. 25. 15:16

sziasztok!

én is szerettem volna ezt a hűtőt,de úgy látom nem is baj ,hogy vaciláltam!így akarta a sors:)

Nekünk csak kicsi a hűtőnk ,nagyobbat szerettem volna.A legjobb helyre került!

Használjátok egészséggel!


UI:bocsi kefekötőke,hogy nem írtam

2010. máj. 25. 11:42
Szívmelengető volt olvasni az írásaitokat - ez csak megerősített abban a hitemben (ami néha megrendül), hogy igenis érdemes emberségesnek, önzetlennek lenni és segíteni másokon!
2010. máj. 24. 22:08

sziasztok...


ez gyönyörű volt...;)

2010. máj. 24. 20:26
Köszönök minden hozzászólást!:))) Ha van bárkinek hasonló megtörtént esete,ne legyen rest és írja meg!
2010. máj. 24. 20:20

:-)

Megható!

2010. máj. 24. 20:14
:)Van még emberség!
10. 2656c806ea (válaszként erre: 9. - Lidércanyó)
2010. máj. 24. 20:10
De aranyosak vagytok!!! :DDDDDD
2010. máj. 24. 20:08

Kedves Kefekötő!


Úgy illet volna,hogy előbb egyeztessünk,remélem nem haragszol!Hidd el ez annyira ritka nagylelkű és emberi volt,hogy muszáj volt megosztanom másokkal is.(Én/mi sajnos nem ehhez vagyunk szokva.)

Én köszönök mindent!Ez a legkevesebb,amit megtehettem,most épp alszik és a mosogatnivaló is várhat.

Köszönöm,szükség lesz rá!


őszinte tisztelettel: Lidércanyó

2010. máj. 24. 20:01

Nagyon zavarban vagyok .Semmi különleges nincs abban ami történt.

Egyszerűen az emberismeretem nem hagyott cserben.És ez csak megerősít engem abban, hogy az igazi bajban lévő ember nem rinyál ,nem kéreget,hanem méltósággal viszi a keresztjét.


Köszönöm ,hogy tengernyi bajod közepette szakítottál időt,és ilyen gesztust tettél,hogy nyílvánosság elé vitted kettőnk ügyét.


Kívánok erőt és sok türelmet a mindennapokhoz!

Szeretettel :kefekötőke

2010. máj. 24. 19:58
Sok ilyen emberre lenne szükség és hiszem, hogy vannak csak el vannak bújva!:))) Reméljük kimerészkednek rejtekükből és ha kiszűrik a csalókat - mert azok is vannak szépszámmal,aki visszaélnek mások jóindulatával - újra MERNEK segíteni a rászorulókon!
2010. máj. 24. 19:56
:)
5. Lidércanyó (válaszként erre: 3. - 01603a882f)
2010. máj. 24. 19:55

Egyetértek Szilvi!

Én is remélem,hogy elindultunk végre a jófelé.

4. Lidércanyó (válaszként erre: 2. - 2656c806ea)
2010. máj. 24. 19:54
Köszönöm!Szerintem is ritka,ezért gondoltam megosztom veletek!
2010. máj. 24. 19:52
Le a kalappal előttük, manapság sajnos kevés az ilyen ember. Remélem, előbb-utóbb teljesen megoldódik a helyzetetek.
2010. máj. 24. 19:51

Ezt tök jó volt olvasni!!! Örülök,ez nagyon ritka.

Kefekötőke! Nagyot nőttél a szemembe. :DDDDD

2010. máj. 24. 19:45

Üdvözlök és várok mindenkit - írót-olvasót egyaránt-, aki szívesen megosztaná történetét,melynek tanúsága szerint egy másik "hoxás" olyasmit tett, ami visszaadja a reménytveszítettek hitét,mert az a másik ismeretlen ember képes volt önzetlenül segíteni egy nehéz helyzetben élő embertársán.

Íme az én történetem:

Egy kedves ismerősünk tudja,hogy a rablást követően gyakorlatilag mindenünk oda lett / minden háztartási kisgépünk is "elsétált" a rablókkal. Csak az én kis rissz-rossz hűtöm hagyták meg,de az sajnos tönkrement. Ők hívták fel a figyelmem privát e-mailben, hogy a hoxán van egy kombihűtő 1000Ft azaz egyezer forintért.Mivel én hitetlen ember vagyok,gondoltam utána járok a dolognak. Bejelentkeztem és lássatok csodát, a hír igaznak bizonyult. Rögtön írtam kefekötőkének aki megerősítette: nem tévedés,valóban ennyibe kerül és még meg van a szóban forgó kombihűtő. Elmondtam neki röviden miért lenne fontos számunkra ez a berendezés, ő jelezte, hogy igaz van több érdeklődő is, de rövid tanakodás után úgy döntött, nekünk adja el ezt a jelképes összegért kínált berendezést. Nagyon meglepett és örömmel töltött el a hír. Be kell valljam férfiasan, átvillant az agyamon: Nem átverés? Ha nem, akkor vajon milyen állapotban lehet? Mennyire van leamortizálva? Megnyugtattam magam: ha be is csapódok, 1000ft-ot már ettől rosszabb helyekre is költöttem, legfeljebb továbbra sem lesz hűtőnk, én pedig megfizettem a tanulópénzt. Nos, NEM ez történt, ELLENKEZŐLEG!

Én már nem vagyok mai gyerek és azt gondoltam engem már nem érhet különösebb meglepetés az életben, de most megtörtént! Feladtam a pénzt, leszerveztem a fuvarost, mert személyesen sajnos nem tudtunk érte menni - az ország egyik szegletéből a másikba kellett elhozni - és értesítettem kefekötőkéjéket, mikor fog érkezni a fuvaros. A megbeszélt időpontban megérkezett a szállító, de mondva csinált indokkal közölte szegényekkel, hogy csak a következő nap hajlandó elszállítani a hűtőt, ezzel elviharzott. Mikor a történtekről tájékoztatott kefekötőke, hát azt hittem elájulok. Attól féltem amiatt meggondolja majd magát és visszakozni fog, de hál'Istennek nem ez történt! Ellenkezőleg! Megnyugtatott és másnapra hívott segítséget,azzal a másik személlyel lecipelték a szállító helyett a megbeszélt időpontra a berendezést és olyan, már-már mérnöki precizitással csomagolták be a hűtőt, hogy abba még a legkekecebb fuvaros sem tudott volna belekötni. Másnap megérkezett hozzánk a szóbanforgó hűtő és mikor megláttam,nem akartam hinni a szememnek, olyan prímán be volt burkolva kívül-belül! Kicsomagoltuk és nem hogy sérülés,még egy karcolás sem volt rajta! / Én már sokszor költöztem, de még saját magamnak sem csomagoltam be ilyen alapossággal! / Egy végtelenül megkímélt, kifogástalan állapotban lévő óriás méretű kombihűtő érkezett az otthonunkba! Szinte el sem hiszem! Nem tudok elég hálás lenni kefekötőkének és családnak, hogy ennyire megkímélték ezt a berendezést, nekünk adták, valamint a fuvarossal szemben tanúsított végtelen türelmükért és az emberségükért, mert úgy engedték el a hűtőt, hogy a használati utasítás mellém mellékeltek még egy pársoros levelet is.Ezúton is szeretnék megköszönni nekik mindent! KÖSZÖNET ÉS HÁLA KEFEKÖTŐKÉnek ÉS CSALÁDJÁNAK! Nem is tudják elképzelni mekkora segítség ez nekünk,most már a tápszereket ls a gyógyszereket végre hűtőben tudom tartani. Isten áldja meg őket a tettükért!

Több helyen próbáltunk segítséget kérni, mert édesanyámnak sajnos most már különleges táplálékra van szüksége - amit háztartási kisgépek hiányába borzasztó kínlódás előállítani - de mindenütt csak elutasító választ kaptunk és anyagi nehézségek híján önerőből azóta sem tudtunk pótolni. Most már legalább hűtőnk van és ez is óriási szó!Még egyszer nagyon szépen köszönöm Kefekötőéknek!


Ha van másnak is hasonló pozitív élménye,kérem ossza meg velünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook