Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények, eredmények, tapasztalatok lézeres vagy villanófényes, tartós szőrtelenítés után fórum

Vélemények, eredmények, tapasztalatok lézeres vagy villanófényes, tartós szőrtelenítés után (beszélgetős fórum)


2010. máj. 24. 21:54

Én a Professzőr szalonon gondolkodom, egy másik fórumban várom a visszajelzéseket itt a hoxán :):) Ott van ingyenes próba és konzultáció, persze lehet, hogy máshol is.

Meguntam az epilálást és gyantázást.


Azt írják, hogy nincs mellékhatása azon kívül, hogy nem nő ki a szőr x ideig :) Jó is lenne.

2010. máj. 24. 14:42

[link]

Ezt is elolvasgathatod

2010. máj. 24. 14:28

Az én barátnőm teljes intimet csináltatott villanófénnyel. 4 kezelésen van túl, 12 eFt/kezelés. Szuper. már alig van itt-ott. Normál bőrszínű. Hogy meddig lesz tartós, azt majd az idő eldönti.

Amúgy én úgy tudom, hogy bajuszkára nem is igazán hatásos, legalább is aki nálunk csinálja, ezt mondta.

4. 6f7760b318 (válaszként erre: 3. - Anthico)
2010. máj. 24. 12:53
Állítólag a hormonjaim rendben vannak!
3. Anthico (válaszként erre: 2. - 6f7760b318)
2010. máj. 24. 09:21
Úgy hallottam, h ha valakinek hormonális a problémája, akkor előbb azt kell rendbetenni, és csak utána kell gondolni a tartós szőrtelenítésre. Esetedben nem ez volt? Mert ha a hormonrendszer nem megfelelően működik, akkor teljesen hatástalan az ilyesmi tartós szőrtelenítés, csak pénzkidobás. Sőt ezt szokták mondani az endokrinológusok is. Először a probléma gyökere kezelendő, aztán eltüntethetők a szőrszálak.
2010. máj. 24. 09:12

SZia!

Én többféle módszert kipróbáltam már, többek között a lézerest is, és a villanófényest is. Nekem egyik sem vált be. A bajuszomat, és az államat kezeltettem velük, de semmit sem ért egyik sem. Sőt, egyre rosszabb a helyzet. A szőröm sokkal erősebb lett. Alkalmanként 10ezer forint volt. A legutolsó kezelés kb 3 éve volt, tehát az árak azóta bizonyára változtak már! A lézeressel végigcsináltam a 10 kezelést, a villanófényessel kb 4-et. Nekem elég erős, fekete szőröm van, uh nem túl szép látvány nő létemre! :(

2010. máj. 24. 08:57

A fórumokon sokat olvasni olyanról, h valakinek így nem válik be, úgy hatástalan, de ez csak az egyik oldal.

Kíváncsi lennék mindazok véleményére, akik kipróbálták. Azaz szántak időt, pénzt és végigcsinálták valamelyik testrészükön a szükséges kezeléseket.

Mit tapasztaltatok?

Mennyi idő telt el azóta és mennyire hatásos, tartós?

Milyen típusú, színű bőrötök, szőrötök van, és ehhez mérten mennyi kezelésre volt szükség? Konkrét összegekre is kíváncsi lennék ezeknek függvényében.

Esetleg volt olyan, h valakinek konkrét problémáját megoldotta? Pl.: szőrbenövés vagy erőteljesebb szőrösödés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook