Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit ajánlanátok bicajozáshoz, hogy menet közben tudjunk egymással beszélgetni? fórum

Mit ajánlanátok bicajozáshoz, hogy menet közben tudjunk egymással beszélgetni? (beszélgetős fórum)

9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Kefekötőke)
2010. máj. 23. 11:17

Megfogom nézni hogy mit is tud ez a kütyü. De a sejtésem az hogy csak egymás mögött ülve lehet használni, mert nem rádiós vagy Bluetooth-os..:-(


Esetleg valakinek ötlete?

8. kefekötőke (válaszként erre: 7. - Gyöngyszemü)
2010. máj. 23. 08:38

Ha van 2-3 ezer Ft próbára, akkor meg kell venni ,hátha beválik a célra ,hisz úgy is csak átlag 2 hónapig van használva.

70-80 ezret végképp nem ér, hogy belemondja az ember :megálljunk pisilni?,vagy ott is fúj a szél.

A LIDL -es 3200 forintos egy próbát megér ,legfeljebb leírjuk fagylalt költségként ,ha nem jó.))

7. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 21:21
Gondoltam rá én is hogy gyanusan olcsó, lehet nemis jó?
6. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 21:20
Annyit én is adnék érte, söt kettőt is vennék mert 4-en szoktunk menni... A kettő kevesebbe kerűlne mint egy két darabos voki toki. Gondoltam hátha ez jobb!??
5. kefekötőke (válaszként erre: 4. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 21:09
A gugliban nézve 500 m a hatótávjuk áruk 15-70 ezerig, a LIDL-es leht bóvli az ára miatt?
4. kefekötőke (válaszként erre: 3. - Gyöngyszemü)
2010. máj. 22. 20:24
Én is ma láttam ,jó lenne valaki megmondaná hány méter a hatósugara! Annyit adnék érte amiaz újságban volt.
3. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Wiki76)
2010. máj. 22. 20:07
Most láttam a jövőheti Lidl újságban egy ilyet de nemtiszta, hogy ez vezetékkel, vagy rádió elven működik? Ez szerinted megfelelő lenne? Ráadásúl sokkal olcsóbb mint a 2db-os voki toki.
2010. máj. 22. 20:03
PMR-nek hívják.Nyomod a gombot és beszélsz.Hasonló mint a voki-toki.Motorosboltban pl.Louis,Bázis motor,kapható.Vagy keress rá neten.
2010. máj. 22. 19:53

Sokat bicajozunk a családdal de jó volna közben beszélgetni... de nem mindíg tudunk egymás mellett menni... Voki tokira gondoltam, vagy valami hasonlóra, de a fülben hallható jobb volna!

Ismeri valaki esetleg a Motoros sisak beszélő szettet? Az hogyan működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook