Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barnítókrém, spray, hab, tej ami nem büdös fórum

Barnítókrém, spray, hab, tej ami nem büdös (beszélgetős fórum)


2010. máj. 22. 20:03
Próbáltam már én is többféle barnítókrémet, de mind természetellenes színt adott, tökre látszik hogy barnítókrém :-( és az ujjaim közt ronda sárga foltos maradt, amikor meg kopik azmeg szőrnyű ronda... :-( Kiis hajítottam a szemétbe!
4. kisj (válaszként erre: 1. - Moncsi004)
2010. máj. 22. 18:12

Az én lábam akkor barnult le a legjobban, mikor Rómában és Pompei-ben caplattam.

Mondjuk egy része színtiszta por volt:P, de tipikus rohadt, büdös szaga nem volt.

Szóval, sétálj sokat:D

2010. máj. 22. 17:13
esetleg a douglasban kapható Venus márkájú barnítógélt használta már vki? Az egy fokkal drágább kategória 2800ft..esetleg az? Vagy amúgy a dm-be lehet kapni egy olyat ami 2 színű..és te adagolhatod saját magad h mennyi barnítót nyomjon akrémbe azt hiszem...
2010. máj. 22. 17:10
nekem még nem sikerült megtalálni((
2010. máj. 22. 17:09
Szijjasztok!Olyan barnító kence után kutatok ami nem büdös. Mielőtt még bárki azt mondaná h menyjek szoliba..járok..illetve jártam, de már nem szeretnék csak maximum ősztől a másik pedig a lábam nagyon nem akar lebarnulni..Úgyh most mindenképp vmi krém érdekelne.. Használtam már niveát, dove-t garnier-t loreal-t és mindegyiknek az a tipikus büdös rohadt szaga van és az olyannyira visszataszító..:) Remélem létezik olyan ami nem ilyen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook