Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikerult fogyni valakinek elektromos hasedzővel, olyannal amit a hasra kell rakni, elektromos pulzusokat bocsát ki, mozgatja az izomzatot? fórum

Sikerult fogyni valakinek elektromos hasedzővel, olyannal amit a hasra kell rakni, elektromos pulzusokat bocsát ki, mozgatja az izomzatot? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 1. 08:54
Fogyni nem fogytam,de izmosabb hasam lett.:)
2010. máj. 22. 11:40
Fogyni megfelelő étkezéssel (diétával) és mozgással lehet, ilyen csodaszerekkel sajna nem!
2010. máj. 22. 11:25
nekem volt ilyen egy kinaiban vettem 1500ért és jó volt, fogyni nem akartam de izmosabb lett a hasam tőle:)
2010. máj. 22. 11:21

Sziasztok!Biztos vagyok benne,hogy egy ilyen,és ehhez hasonló szerkentyűktől nem lehet fogyni.

Akkor veszítesz a súlyodból,ha többet mozogsz,vagy kevesebb kalóriát viszel be.

Ha a kettőt párosítod,akkor többet!

2010. máj. 22. 11:18
nekem is volt ilyen ,de én egy dekát sem fogytam tőle,nekem nem használt!Még régebben a tele shopon keresztül rendeltem!
2010. máj. 22. 11:17
Erre én is kíváncsi vagyok:)
2010. máj. 22. 11:16
Sikerult fogyni valakinek elektromos hasedzővel, olyannal amit a hasra kell rakni és elektromos pulzusokat bocsát ki mozgatja az izomzatot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook